Prdíky, kroucení, tlačení. Poradíte?

adela87
7. led 2012

Ahoj, mám chlapečka 7 měsíců. První 3 měsíce byly bez prdíků. Pak to začalo, nahřívali jsme, cvičili...vyzkoušela jsem několik druhů kapiček, nic nepomohlo, tak jsem je přestala dávat. Nejvíc se osvědčilo nahřívání. Pak se to kolem 5. měsíce trochu srovnalo, stačilo vždy při přebalování zacvičit. Pak jsem začala přikrmovat zeleninou a ovocem a zase, kroutí se, tlačí a nic...příjde mi, že má stolici tužší, tak jakoby mu to šlo hůř vytlačit. ale prdí pořád. je mi ho líto. poradíte prosím? nebo mi alespoň napište své zkušenostui. kdy to přešlo u vás? jak to probíhalo... snad nejsme jediní, komu trvají prdíky tak dlouho.

mamkamarketa
7. led 2012

@adela87 ahoj,zkousela si probiotika? nebo nema ABKM?

adela87
autor
8. led 2012

@mamkamarketa Ahojky, probiotika jsem nezkoušela. a co je to ABKM?

mamkamarketa
8. led 2012

@adela87 Alergie na bilkovinu kravskeho mleka. i ta se muze projevovat zacbou,bolesti briska,vetsinou je doprovazena i ekzem a pod...
urcite vyzkousej probiotika,ja mam 3letyho kluka a dostava je taky,posiluji imunitu, podporuji dobre zazivani... 😉

dlabinecka
8. led 2012

Mě přijde, že je problém spíš stolice, než prdíky, ne? takže bych jí zkusila změkčit. cpát do něj pití a třeba švestkovou štávu... Probiotikama nikdy nic nezkazíš...

adela87
autor
9. led 2012

@mamkamarketa ahojky, díky, pak jsem zjistila, co to je a něco o tom přečetla, on nemá vyrážku a když ho chovám nebo posadím na sobě na chvilku, tak je v pohodě. jen v leže takto pláče a tlačí. probiotika určitě zkusíme!

@dlabinecka joj, přesně spíš ta stolice. on právě čaje moc nechce, ale zkusím tu švestkovou šťávu. děkuji za radu.

dlabinecka
9. led 2012

@adela87 No jo, když si taky zkus dojít na velkozu vleže, že? 🙂 Chce to čas, než si zvykne na tvrdou stolici. ta štáva by vám mohla pomoct 😉