• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přebalujete v noci? Nebo plenka vydrží?

17. prosince 2008 
Vydrží vám plenka celou noc?Nebo musíte v noci přebalovat?
Já v noci přebaluji vyjímečně,dám mu čistou plínku než jde spát,což je mezi 18 a 19 a vydrží mu až do 6 do rána kdy vstává.
Někdy se ale stane že je pročůraný.Používám stejné plenky jak na den tak i na noc.Kupuji různé-clever,babydream,albert,huggies...
16. pro 2008 v 07:10  • Odpověz  • To se mi líbí
já nepřebaluji a když tak je to vyjímečné, že se pročůrá okolo nebo se nad ránem rozhodně kakat. :slight_smile: používám pouze pampers
16. pro 2008 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Když spí tak nepřebaluju,přece ji nebudu budit...když se vzbudí,přebalím protože před usnutím vypije i celou lahvičku čaje a pak by se pročůrala.
16. pro 2008 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to já též nepřebaluji, neboť spinká vesměs jako andílek. Ale jednou nám načůral do plenky 250 gramů! To byl sakra rekord :grinning: :grinning: Používám Huggies, když měl Pampersky, tak mu ze strany moč vytékala. :wink:
16. pro 2008 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Nesnasim huggies.... jssou strasne ostre! Dobre jsou pampers nebo z lidla toujours. Ty sou krasne mekkoucke. Jinak my taky plinu v noci nemenime, protoze vstavame az rano.
16. pro 2008 v 08:22  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
No vidíš, to jsem si nevšimla, že jsou ostré, malej si ještě nestěžoval :grinning: :grinning: :wink:
16. pro 2008 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
nas malej mel strasne odrene nozicky... i brisko. A jsou pekne predrazene jen kvuli priblblymu Pú :grinning:
16. pro 2008 v 08:29  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Máš pravdu, já používám pleny na 8-14 kg a je jich tam 66 a stojí mě 399,- Kč! Rejžujou na všem potvoři :grinning: :grinning:
16. pro 2008 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tojo:/ Mimca jsou zlaty dul.
16. pro 2008 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Já přebaluju, jen když se vbudí na kojení, jinak ne. :wink: Jinak pro mě jsou favority fixies, pampers, huggies, ale občas dáme i plenky z DM, ale ty nám občas protekly :angry:
16. pro 2008 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, já jsem přebalovala pouze když jsme byli malinkantý a i v noci jsme kakali....... Jak mi rostl nebyla pak potřeba a vydrží mi z jednou plínou v noci doteď. Nám vyhovují pampersky jsou jemné a voňavé a hlavně je Míša pořád v suchu :dizzy_face:
16. pro 2008 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
eppik.m : to je jak z reklamy :grinning:
16. pro 2008 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Nám jako jediné na noc vyhovují Huggies Premium. s Pamperskama se nechytám, protože v noci čůráme dost. Kupuju je, když jsou v akci, takže je to pohoda.
16. pro 2008 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
alishia: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my nepřebalujem, ale ráno má plínu strašně velkou, ale vydrží, používáme z DM babylove neměnila bych
16. pro 2008 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
V noci nepřebalujeme, vydrží až do rána i když plínka je pěkně nasáklá. Jinak mě pampers a babylove z dm nevyhovují, osvědčily se mi Tesco plínky. Co mamina, to jiný názor, důležité je, že máme z čeho vybírat a každá si najdeme to, co nám vyhovuje :wink:
16. pro 2008 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Nepřebaluju a nepřebalovala jsem ani, když se budil 1-2x na kojení. V noci moc nečůrá, spíš až ráno.
16. pro 2008 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, vám děti vydrží spát celou noc??
16. pro 2008 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Holly mně taky malý nespí celou noc :wink: Přebaluju většinou kolem páté ráno, to se kadí :slight_smile: Jinak se nám taky stává, že se pročůrá, takže to se pak i převlíká!
16. pro 2008 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak tak, mně dítě vydrží spát 10 hodin, tedy kromě toho, že se občas vzbudí, ale to jen šupneme dudlíka a jede se dál :grinning: :grinning:
16. pro 2008 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já teda přebaluju, když se v nociprobudí, což je cca mezi 1-3 hod, protože v noci čůrá dost a brzy ráno mezi 5-7 kakáme a to by mi plína neudržela, ale i přesto se mi několikrát stalo, že se pročůral a prokakal. Stejně kojíme, tak mi to nevadí, ale kdyby spal, tak ho určitě kvůli tomu budit nebudu. Používám různé druhy a protekly všechny, ale mám ráda Happy, Tesco a nejhorší jsou u nás Huggies Clasic, teď jsem koupila v akci Premium a ty jsou snad mnohem lepši, tak jsem zvědavá.
16. pro 2008 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám babylove z DM a super,klidně bych je srovnala s Pampers :wink:
16. pro 2008 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
lenkabu..taky jsem o nich slyšela, že jsou super a cena je taky příjemná, takže určitě zkusíme. :slight_smile:
16. pro 2008 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
tak i já přidám trišku do mlýna :slight_smile: také v noci nepřebalujem,beruška spinká většinou celou noc.A nejvíc se nám osvědčili pampersky. o huggieskách nemůžu ani slyšet.Jsou fakt strašně ostrý a přijdou mi taky takový šustivý a ne krásně měkký jako pampers.Taky jsou docela dobrý sleep-play vypadají slaboučký ale ani v noci je nepročůráme
16. pro 2008 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Přebalovala jsem, dokud se mi malá budila, takže do 6ti týdnů. Od té doby spí celou noc, tak nepřebaluju, přijde mi zbytečný jí budit. Používám fialové Tesco plíny a jsou super. Občas koupím babylove z DM a teď tam kupuju i ty jejich Eko plíny.
16. pro 2008 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
já přebaluju, malá je vždycky kolem půlnoci hrozně počůraná a když nepřebalím, ráno má počůrané i pyžámko :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to máme pampersky, huggiesky, jak kdy
16. pro 2008 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Nepřebaluju malý v noci nepije a spinká celou noc :wink:
16. pro 2008 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
taky se pridam, my neprebalujeme, posledni prebal okolo osme vecerni a pak az do rana spime, mame Sleep and Play a super, rano je teda plinka tezka to jo :grinning: ,ale neprotece..takze zatim tak :dizzy_face:
16. pro 2008 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Dokud se malá v noci budila na jídlo, tak jsem přebalovala. To bylo tak do půl roka. Jinak v noci nepřebaluji, plenky používáme většinou Babylove z DM a pročůrané je nemáme. Ale ráno je to teda nálož, zvlášť když se do toho stihne ještě vykakat :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
16. pro 2008 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky nepřebalujeme. A plínka to v poho zvládne :wink:
16. pro 2008 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Nepřebalujeme, používáme Tesco nebo Huggies. I když se malá v noci budí, tak při nočním přebalování hrozně vříská, tak to nechávám na ráno. Pampersky jsou voňavé - chemické, Lucinka se po nich osypala.
16. pro 2008 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek