Přebalujete v noci? Nebo plenka vydrží?

janaboris
16. pro 2008

Vydrží vám plenka celou noc?Nebo musíte v noci přebalovat?
Já v noci přebaluji vyjímečně,dám mu čistou plínku než jde spát,což je mezi 18 a 19 a vydrží mu až do 6 do rána kdy vstává.
Někdy se ale stane že je pročůraný.Používám stejné plenky jak na den tak i na noc.Kupuji různé-clever,babydream,albert,huggies...

martinka79
16. pro 2008

já nepřebaluji a když tak je to vyjímečné, že se pročůrá okolo nebo se nad ránem rozhodně kakat. 🙂 používám pouze pampers

lenkabu
16. pro 2008

Když spí tak nepřebaluju,přece ji nebudu budit...když se vzbudí,přebalím protože před usnutím vypije i celou lahvičku čaje a pak by se pročůrala.

anta
16. pro 2008

Tak to já též nepřebaluji, neboť spinká vesměs jako andílek. Ale jednou nám načůral do plenky 250 gramů! To byl sakra rekord 😀 😀 Používám Huggies, když měl Pampersky, tak mu ze strany moč vytékala. 😉

alishia
16. pro 2008

Nesnasim huggies.... jssou strasne ostre! Dobre jsou pampers nebo z lidla toujours. Ty sou krasne mekkoucke. Jinak my taky plinu v noci nemenime, protoze vstavame az rano.

anta
16. pro 2008

No vidíš, to jsem si nevšimla, že jsou ostré, malej si ještě nestěžoval 😀 😀 😉

alishia
16. pro 2008

nas malej mel strasne odrene nozicky... i brisko. A jsou pekne predrazene jen kvuli priblblymu Pú 😀

anta
16. pro 2008

Máš pravdu, já používám pleny na 8-14 kg a je jich tam 66 a stojí mě 399,- Kč! Rejžujou na všem potvoři 😀 😀

alishia
16. pro 2008

Tojo:/ Mimca jsou zlaty dul.

hame
16. pro 2008

Já přebaluju, jen když se vbudí na kojení, jinak ne. 😉 Jinak pro mě jsou favority fixies, pampers, huggies, ale občas dáme i plenky z DM, ale ty nám občas protekly 😠

eppik.m
16. pro 2008

Ahojky, já jsem přebalovala pouze když jsme byli malinkantý a i v noci jsme kakali....... Jak mi rostl nebyla pak potřeba a vydrží mi z jednou plínou v noci doteď. Nám vyhovují pampersky jsou jemné a voňavé a hlavně je Míša pořád v suchu 😵

alishia
16. pro 2008

eppik.m : to je jak z reklamy 😀

kacka.va
16. pro 2008

Nám jako jediné na noc vyhovují Huggies Premium. s Pamperskama se nechytám, protože v noci čůráme dost. Kupuju je, když jsou v akci, takže je to pohoda.

eppik.m
16. pro 2008

alishia: 😀 😀 😀

mkr
16. pro 2008

tak my nepřebalujem, ale ráno má plínu strašně velkou, ale vydrží, používáme z DM babylove neměnila bych

harvyova
16. pro 2008

V noci nepřebalujeme, vydrží až do rána i když plínka je pěkně nasáklá. Jinak mě pampers a babylove z dm nevyhovují, osvědčily se mi Tesco plínky. Co mamina, to jiný názor, důležité je, že máme z čeho vybírat a každá si najdeme to, co nám vyhovuje 😉

mobina
16. pro 2008

Nepřebaluju a nepřebalovala jsem ani, když se budil 1-2x na kojení. V noci moc nečůrá, spíš až ráno.

holly1
16. pro 2008

ahoj, vám děti vydrží spát celou noc??

smilena
16. pro 2008

Holly mně taky malý nespí celou noc 😉 Přebaluju většinou kolem páté ráno, to se kadí 🙂 Jinak se nám taky stává, že se pročůrá, takže to se pak i převlíká!

anta
16. pro 2008

Tak tak, mně dítě vydrží spát 10 hodin, tedy kromě toho, že se občas vzbudí, ale to jen šupneme dudlíka a jede se dál 😀 😀

stofka
16. pro 2008

Tak já teda přebaluju, když se v nociprobudí, což je cca mezi 1-3 hod, protože v noci čůrá dost a brzy ráno mezi 5-7 kakáme a to by mi plína neudržela, ale i přesto se mi několikrát stalo, že se pročůral a prokakal. Stejně kojíme, tak mi to nevadí, ale kdyby spal, tak ho určitě kvůli tomu budit nebudu. Používám různé druhy a protekly všechny, ale mám ráda Happy, Tesco a nejhorší jsou u nás Huggies Clasic, teď jsem koupila v akci Premium a ty jsou snad mnohem lepši, tak jsem zvědavá.

lenkabu
16. pro 2008

Já mám babylove z DM a super,klidně bych je srovnala s Pampers 😉

stofka
16. pro 2008

lenkabu..taky jsem o nich slyšela, že jsou super a cena je taky příjemná, takže určitě zkusíme. 🙂

katuska85
16. pro 2008

tak i já přidám trišku do mlýna 🙂 také v noci nepřebalujem,beruška spinká většinou celou noc.A nejvíc se nám osvědčili pampersky. o huggieskách nemůžu ani slyšet.Jsou fakt strašně ostrý a přijdou mi taky takový šustivý a ne krásně měkký jako pampers.Taky jsou docela dobrý sleep-play vypadají slaboučký ale ani v noci je nepročůráme

andy80
16. pro 2008

Přebalovala jsem, dokud se mi malá budila, takže do 6ti týdnů. Od té doby spí celou noc, tak nepřebaluju, přijde mi zbytečný jí budit. Používám fialové Tesco plíny a jsou super. Občas koupím babylove z DM a teď tam kupuju i ty jejich Eko plíny.

sylvar
16. pro 2008

já přebaluju, malá je vždycky kolem půlnoci hrozně počůraná a když nepřebalím, ráno má počůrané i pyžámko 😝 a to máme pampersky, huggiesky, jak kdy

slunicko552
16. pro 2008

Nepřebaluju malý v noci nepije a spinká celou noc 😉

jezevec
16. pro 2008

taky se pridam, my neprebalujeme, posledni prebal okolo osme vecerni a pak az do rana spime, mame Sleep and Play a super, rano je teda plinka tezka to jo 😀 ,ale neprotece..takze zatim tak 😵

berynka
16. pro 2008

Dokud se malá v noci budila na jídlo, tak jsem přebalovala. To bylo tak do půl roka. Jinak v noci nepřebaluji, plenky používáme většinou Babylove z DM a pročůrané je nemáme. Ale ráno je to teda nálož, zvlášť když se do toho stihne ještě vykakat 😝 .

kalerat
16. pro 2008

Taky nepřebalujeme. A plínka to v poho zvládne 😉

jjaanca
16. pro 2008

Nepřebalujeme, používáme Tesco nebo Huggies. I když se malá v noci budí, tak při nočním přebalování hrozně vříská, tak to nechávám na ráno. Pampersky jsou voňavé - chemické, Lucinka se po nich osypala.