Přebalujete v noci? Nebo plenka vydrží?

janaboris
16. pro 2008

Vydrží vám plenka celou noc?Nebo musíte v noci přebalovat?
Já v noci přebaluji vyjímečně,dám mu čistou plínku než jde spát,což je mezi 18 a 19 a vydrží mu až do 6 do rána kdy vstává.
Někdy se ale stane že je pročůraný.Používám stejné plenky jak na den tak i na noc.Kupuji různé-clever,babydream,albert,huggies...

molicova
16. pro 2008

Ahojky, tak malému je 7 týdnů a máme to jak kdy. Občas vydrží od těch 8 do těch 5. Ráno totiž kaká. Ale prebalovani v noci u nas neni zadny problem. Maly se smeje i v ty tri kdy pebalujeme a pak ho nakojim a spinkame dal. Jinak používáme Pampersky a jsem s nimi velice spokojená. Ale klidně bych k nim přirovnala i ty plenky z DM, ty byly taky super. Jinak jsem měla Huggies classic a raději jsem je prodala, protože se mi vubec nelili. Ani jsem je malýmu nedala. Občas se zamozřejmě stane, že se prokakame, nebo procurame, ale je to vyjmečně. Tak holt převlečeme a vypereme. Z toho se nestřílí 😀

many
16. pro 2008

my už taky nepřebalujeme nebo spíš jak se budí,pokud spí do rána,tak ho nebudíme a pokud se v noci budí na kojení tak ho přebalíme 😉

gedgitka.a
16. pro 2008

ahojky, tak náš drakouš je žravec, takže mi přebalujem v noci 1 někdy i 2x, ale zase je úžasně hodnej přebalím ho, nakojím a při krkání mu, už hlavička padá na moje rameno a za chvilku je tuhej 😀

meleri
16. pro 2008

tak teda ja mam opacny problem s tema plinkama. Pampers fakt des, umelina, ty huggies lepsi, ale uz je mi to jedno, najizdime na latkove pleny. nejradsi bych se zbavila tech plen..

gedgitka.a
16. pro 2008

tak já mám Happy a vpoho
😉

pavlina05
16. pro 2008

Holky, také už nepřebaluji. Do 4 měsíce ano a bylo to v pohodě. Ale pak to bylo s pláčem a řevem, tak teď už jej netrápím. Plínka to celkem zvládá. No jelikož spí malej na bříšku, tak je někdy prostěradlo mokré jak to tam asi teče...
Používáme PAmpers 🙂

kozimura
16. pro 2008

Ahojky,Terka má 9 měsíců a přebaluji ji v noci od narození.Bylo pár týdnů,kdy jsem ji přebalovala jen,když byla hodně počůraná,protože jí to probralo a pak nemohla zabrat.Teď se budí 1x-2x za noc,pokuď je počůraná,přebaluji.

kaciska
16. pro 2008

ahojky,my nepřebalujeme,malá spinká celou noc ale kdyby se vzbudila tak bych jí asi přebalila, 😵 když sme byli malý(3-6kg)tak jsem měla nejradši hugisky ty byli super,papmersky taky ale pak začli propuštět...tedka jsme na alanach z DM a největší spokojenost,hugisky mě tedka(5-9kg)pžíjdou moc tvrdé a ostré a taky má malá poškrábané nožičky a bříško takže dodělám balík a už nekupuju...jen z dm ALANA..ty jsou levné a jsou jak peříčko a nepročurá jí...a to jí dám plínku po koupání v půl 7 a má jí až do rána do půl 10 a v poho...má tzeda ai 5 kilo ta plínka ale oblečení suché...jsme spokojené,odskoušejte a uvidíte a dočetla jsem se že jsou i ekologické hihi 😀 😀 jo a jeste plenky babylove jsou super...jsou podobné jako ty ALANA.... 😵