Přechod do sporťáku. Proběhl bez potíží?

janicka006
14. říj 2010

Hezký večer,

jsme už ve věku,kdy se budeme pomalu chystat z korbičky do sporťáku,tak jsem se chtěla zeptat na pár věcí....
-měli jste někdo problém s tím,že korbička je čelem k mamince,zatímco sporťáčky jsou většinou tak,že dítko na maminku nevidí.....
-myslíte,že by mohl být problém,když půjdeme z jednoho kočárku(korbičky) do úplně jiného(sporťáku).Bohužel se nám totiž v týdnu stala nehoda a kočárek je na odpis....
Moc díky za odpověď🙂)

fender
14. říj 2010

Nám šel sporťák dát na obě strany, nejdřív jsme ho měli čelem k sobě ale postupně stejně začal být zvědavý na to, co se děje vpředu, takže teď už nějakou dobu drandí čelem dopředu od nás a problém s tím nebyl, spíš naopak.
A myslím, že je to celkem jedno, že budete mít jiný kočárek, nemám pocit, že by to děti nějak velice řešily, v čem se zrovna vezou, minimálně pokud mají rozhled. Malej byl i v různých půjčených kočárcích na návštěvě a nikdy mu to nevadilo.....

lamarika
14. říj 2010

synovi to bylo úplně jedno 😉 Sporťák máme po směru jízdy, takže na mě neviděl, ale nikdy neprojevil ani náznak toho, že by mu to vadilo. U našeho sporťáku je v boudičce takový okýnko, takže když spinkal, tak jsem na něj viděla a když seděl a koukal, tak jsem měla stejně staženou boudičku a tutíž na něj zase pěkně viděla.
Popravdě jsem docela ocenila, že na mě ve sporťáku nevidí, protože bych se jinak na procházce nemohla ani napít natož něco zakousnout. Je to strašněj žroutík a hned by vřískal, že chce taky 😀

kristi
14. říj 2010

u nas naprosto bez problému 😉

marecek4
14. říj 2010

tak tohle jsem neřešila ani s jedním dítkem,ale přiznávám,že sporťák jsme vedli přes léto a teď se vracíme do hlubokého na zimu-máme tam prodlužovací nástavec jako třeba Tako,ale máme kočárek podstatně delší,tak tam vlezeme i s fusakem,dokonce je nám ještě dost i taška pro mimi a nejsme žádní drobci-82cm,ale máme přehazovací rukojeť,i okýnko v boudičce takže je to bez problémů,jezdíme tak i naopak

dadous
14. říj 2010

u nas taky v pohodě, řekla bych že se ji ve sportaku víc líbí, kouka po světě 😵

mamkanec
15. říj 2010

v pohodě, bála jsem se toho protože jsme šli do sporťáku ve 4,5. měsících, hlavně toho jak tam bude spát a naprostá pohoda. dokonce tam spí líp jak v korbě, kouká, když někde zastavíme, např. si zajdu na jídlo tak nemusím řešit že leží a kouká že si jí nikdo nevšímá, prostě sedí hraje si a pohodička. mě spíš přišlo že jí pohled na mě z korby vadil protože ve sporťáku si brouká a usmívá se na všechny strany

elviie
18. říj 2010

My přešli z korbičky do kárky po 6.měsíci, a to do pololehu a kárkou ke mně, zdá se mi to na přechod z korby nejlepší-vidíme na sebe, komunikujeme, vidí ven i na mně...částečně ji i chráním před větrem nebo sluníčkem. Postupně se přesuneme do sedu a po směru jízdy. Přechod byl v pohodě, líbí se jí tam, spinká tam dobře - stejně jako v korbičce 🙂
Na přechod jsme si vybrali hezké slunečné dny 😉

mysulka
18. říj 2010

Neměli jsme problém ani s přechodem na sporťák v 1a půl roce a zároveň jsme mu koupili golfky,tak šel naráz do úplně něčeho nového (kočárek jané s nafuk.kolečkama, naprostý luxus oproti golfáčům s malejma plasťákama) a v pohodě.

Žádný strach, vše proběhlo v pohodě a kontrola maminy mu nechyběla 😎

pomfrita
18. říj 2010

tak my jsme šli na půl roce z hlubokého rovnou do golfek 😉 přechod byl v poho, mohl koukat ven, což se mu moc líbilo a taky mohl spinkat když chtěl, takže spokojenost 😵

galigula
19. říj 2010

My jsme to meli taky bez problemu, nas malej 7 mesicni obrik uz se do korby nevesel a zvlast s fusakem, takze jsme sli do sportaku, mela jsem ho celem ke me, jenze po 2 dnech jsme museli kocar reklamovat a nebylo v cem jezdit, tak jsme koupily novy-stejne jsem ho chtela koupit, tak jsme to urychlili 🙂 jsou to golfky od Chicca, polohovatelny az do lehu a ja si nemuzu stezovat. Prcek na me sice nevidi, coz me trochu mrzi, ale on to nejak neresi. Ale ceho jsem si vsimla, tak je ted takovy dulezity 🙂 V korbe byl rad, ze vidi neco jineho nez bilou strisku a ted jak ma rozhled, tak je vazny jak stary chlap a kdyz ho chci dat do lehu, no to je rozcilovani, ze mu kazim vyhled 🙂)) Takze ja bych se toho nebala 🙂

bufina
19. říj 2010

My jezdíme ve sporťáku asi 14 dní. Jde nacvaknout na podvozek na obě strany, zatím ho mám k sobě, aby na mě viděl... I tak když ho zvednu do sedu je na něm vidět jak se mu líbí jakej má rozhled, takže pohoda. A když spí, tak ho už mám ve fusaku, takže má stejný teploučko, jako by byl v hluboké korbě.

ladybugie
19. říj 2010

ahojky, my jsme do sporťáku přešli něco málo po půli roce věku. Aneta je dlouhá ( v 7 měsících má skoro 80 cm) takže se mi do hlubokýho už nevešla. Hluboký jsme měli Peg-Perego Culla s podvozkem Clasico. Jako sporťák používáme X-Lander XT, takže jen tři kolečka a bez možnosti otočení čelem ke mě. Přechod byl naprosto v pohodě. Any to v hlubokém už nebavilo, mrskala se tam, že to málem převrhla, tak šla do sporťáku. První den trošku koukala, co že to, ale pak v pohodě. Golfky jsou horší. Mám Multiway od Chicca a s těmi bojuje. Nechce v nich být, ale snad se to zlepší 🙂
A používáme fusak s vysokým beranem 🙂

eloana
19. říj 2010

ahoj -my uz jsme ve sportaku, neb hluboka korbicka se nelibila -rval tam jak pavian. ve sportaku spokojenost¨, vidi-chvili kouka a pak usne a ja ho uplne polozim. je natoceny smerem ke me. celkove lezet prilis nechce -pretaci se snazi si sednout, takze v hluboke lezet neee

romana29
19. říj 2010

U nás jsem musela koupit sporťák - syn nechtěl sedět proti směru jízdy - takže moje úvahy, že trojkombinaci využijeme padla....u dcerky uvidím, jak to bude.
Ale například kámoščina dcerka chce vidět na maminku, takže i když měli koupený klasický spor´ták otočený dopředu, tak ho prodala a koupila ten, aby na dceru viděla a ona na ni 🙂

brusinka.pusinka
19. říj 2010

u nás využíváme oboje a malá jak kdy chce. někdy chce vidět ven na lidi a okolí a jindy zase na mě a povídat si 😉 Mám 3 kombinaci a tak nemám problém přehodit i na místě ve městě. Ale pokud někdo nemá 3 kombinaci a chce kupovat sporťák doporučila bych mu s přehazovací rukojetí, a může tak vyhovět jak sobě tak dítěti dle libosti. A i za větru může dítko otočit tak aby na něj nefoukalo 😉