Předčasně narozená dcera pořád spinká, je to normální?

gabiik5
7. říj 2016

Maminky,je normální,že moje dcera,která byla narozená predčasně pořád spinká?Večer max,do 22:00 usne a spinká do 6-7:00,pak vydrží hodinku vzhůru,zase usne na 45 minut a takhle je to celý den.Někdy se stane,že vydrží 3 hodiny vzhůru,ale to je málo kdy. 😒

dc2015
7. říj 2016

Nemám předčasně narozené, ale myslím, že to normální je. Závidím :D Užívejte si to. 😉

gabiik5
autor
7. říj 2016

Máme bio 6 a korigo 4 měsíce,úplně jsem zapomněla napsat,kolik nám vlastně je 🙂 Většina miminek nespinká vůbec a my pravý opak,tak jsem chtěla vědět,zda není něco špatně

babuna
7. říj 2016

@gabiik5 jsme narození normálně - má aktuálně 2 měsíce a taky spí jak může 🙂 vzhůru bývá většinou odpoledne jinak dopoledne cca hodinu pak po obědě hodinu pak spí a od 5 je vzhůru do 8 večer - do koupání pak se nabaští a do desáté usíná 🙂 spala by do 6 ráno ale kvůli lékům ji v noci budím ve 3 nakrmím a pak spí do 8 🙂 ... paradoxně jak je hezky je vzhůru a kouká a hraje si - neplače jen kouká a směje se ... jak je hnusně tak se podívá z pod deky a jak zjistí že nesvítí sluníčko tak spí 😀

hojda
7. říj 2016

Malá slabší miminka většiou hodně spí, ale pozor zapomínají se budit na jídlo. Pokud je váha ok, tak bych nic neřešila, ale pokud je problém s přírůstkem váhy, tak bych to hlídala.

hojda
7. říj 2016

A taky je důležíté, jestli kojíš, nebo máte UM. Na UM se děti tolik nebudí, jako při kojení.

gabiik5
autor
7. říj 2016

@hojda máme UM Sunar,ale když má papat ve 3 a usne blbě třeba v půl 3,tak se vzbudí v půl 4.Ošidit se nenechá 🙂 Přibírá hezky.Porodní váha byla 1430g a teď máme skoro 6kg.

gabiik5
autor
7. říj 2016

@babuna Když bylo hezky venku,tak v kočárku se koukala a povídala a vydržela i 3 hodiny vzhůru.Teď celý den prospí.Hlavně má trošku rýmu,která ji teče do krku,takže často všechno jídlo vyblinká a hleny pak plive.Taky hrozně slintá a rucičky si cpe pořád do pusinky a tím si taky pomáhá k tomu blinkání.Můžou už jí růst třeba zoubky?

siiia
7. říj 2016

dcera byla to samé, spala pořád... narodila se v termínu a už od porodnice byla jak šípková růženka.. do 3 měsíců jsem skoro nevěděla ani jaké má oči... jak se probrala, dostala mlíčko a než dopila tak zase usla... 🙂 časem pak ve věku tvoji malé byla tak max. hodinku vzhůru a hodinku dvě pak zase spala, v noci spala krásně už od porodnice celou noc, ze začátku jsem ji budila kvůli krmení, pak už mudra říkala, že nemusím... od dvou let mi spí do 9 🙂