V noci se budí a chce si hrát

hankaaa90
2. zář 2017

Ahoj holky, mate se?
Tak jsem se snad konecne nejak dopracovala k tomu, abych se predstavila a rovnou si prisla pro radu .. 10 minut mozna 15 to tu hledam, jak vam napsat😂
Jmenuji se Hanka, jsem kousek od Opavy, je mi 27 a mam rocniho chlapecka, je moc sikovny. Usina sam ce svem pokojicku uz od ctvrteho mesice, pekne papa, ma 6 zubu, chodi uz za rucicku, akorat nas trapi spani v noci . Pres den super, spi zhruba tri hodky, dve dopo a odpo jednu . Akorat v noci asi tyden uz se mi budi a je vzhuru dve hodiny, nema ani zizen ani hlad, jen si chce hrat 😕 me to docela ubiji.. podle toho v kolik ho dam spat se mi za 5 hodin proste probudi, zacne vyhazovat hracky z postylky, vztekat se. Pak si chce povidat, hrat .. z postylky ho nevytahuju, protoze mu chci ukazat, ze v noci se spinka, pres den se hraje.. uz opravdu nevim co s nim, muzete mi poradit prosim? Budz vdecna za kazdou radu 🙂
Dekujii

jezucha
2. zář 2017

@hankaaa90 Ahoj Hani, zkusila bych ho dávat spát přes den už jen jednou, více utahat a uvidíš, že bude spinkat jako jezulatko.😉Obě děti mi v roce zacly samy instinktivně spát jen jednou..hodně štěstí

hankaaa90
autor
3. zář 2017

Uz me taky napadlo, ale on je ale asi jiny .. kdyz jeste spaval normalne, spal celou noc, ale budil se v 5 rano a tim jsme se spankem skoncili, pak sel spat o pul 9 , protoze mel potrebu to dospat, neudrzel se na nozickach, byl protivny.. vstal v 11 a to je pak prave tezke ho udrzet do 20hod treba 😕