Prehriaté bábo v šátke. Ako tomu zabrániť?

katkanova
12. čer 2011

ked dam maleho do bejby satky - pouzivame moby - bez ohladu na to co mam oblecene ja alebo on, po chvili zostane cely cerveny a spoteny - je to velka skoda lebo inak je v satke velmi spokojny ale kvoli tomuto sa ju dost zdraham pouzivat - neviem si vsak ani predstavit ako sa tomu da zabranit, stalo sa to aj niekomu inemu, ci mam zle nastavene kurenie ? 😀

sussanah
12. čer 2011

V teplych mesicih jsem to resila moirovym trickem pro me a bodyckem pro maleho. Ale stejne jsem v tech nejsilenejsich vedrech radeji nenosila, byli jsme potom sliti oba dva. Kazdopadne maly mel tou dobou uz nejakych 7-8m, kdezto ty jsi 2-3tydny po porodu, takze se ti teprve davaji do poradku hormony. Ja se prvni 2m po porodu potila jak vrata od chleva, pak se to teprve srovnalo a to byl podzim 😅

apollo11
13. čer 2011

Taky jsem měla podobný problém, malá se narodila do těch největších veder a nosila jsem kvůli tomu taky méně než jsem původně chtěla (měla jsem šátek s příměsí lnu, ale stejně v něm bylo horko nám oběma). Novorozenci ale snesou daleko větší hic 😉 Pokud je spokojený, tak bych ho nerušila, jen to asi nejde nosit pořád.. 😉 Na podzim jsme přešli na ergo a to už je v tomhle směru o něco lepší.

hamma
15. čer 2011

My se taky někdy navzájem pěkně propotíme a to už je to velkej kluk. Já bych zkusila nosit klidně nahatý miminko a zvolit nějaký úvaz, kde je přes dítě jenom jedna vrstva (třeba kříž s kapsou vevnitř a nepřetáhnout ty dva svislé pruhy). Ale když je spokojený, tak bych to možná ani tak neřešila - v bříšku měl minimálně 37° 🙂