Přejít na Nutrilon HA, když na obyč. Nutrilonu jsme ok?

berunice12
3. bře 2015

Ahoj ,chci se zeptat,kojila jsem cca dva týdny pak další dva odstříkávala ale začali jsme dokrmovat nutrilonem.....malému je pět týdnů - nyní má rýmu a je zahleněný a doktorka říkala že hleny se mohou tvořit i z mléka..najednou se ptala zda jsme s manželem alergici - manžel má sennou rýmu v létě a já sem tam ,,ob jeden rok´´ taky...ale je to opravdu jen chvilkové....Mudra na základě toho doporučila kupovat Nutrilon HA - mco ale nechápu zda to je opravdu tak potřeba...a hlavně jaký je v tom rozdíl..malý nutrilon před rýmou pil normálně a na hleny netrpěl...až teď jak je ,,zarýmovaný´´ .....jak byste to řešily vy? Mám počkat až rýma přejde a pozorovat zda má hleny po mléku nebo mám HA nutrilon koupit hnedka? Je to cenové podstatně na trochu jiné úrovni tak to asi trochu více řeším..samozřejmě na dítěti nechci šetřit -aby to nevyznělo špatně. Děkuji všem za odpovědi

jija
3. bře 2015

@berunice12 maly mel taky obyc nutrilon a dr me tlacila do nutrilonu ha - z toho blinkal a pak dokonce nutrilon alergy care - potom mel hlad, manzel to komentoval slovy, to je furt kojit, kojit a kdyz to nejde tak davat nejdrazsi mliko co je
Ja bych nechala normalni nutrilon kdyz mu sedi

marcicek84
3. bře 2015

za sebe bych přešla na HA, protože pokud by se mělo dítě osypat z normálního nutráče nestojí to za to, my jsme tak dopadli a dávala jsem ji dokupy 2 měsíce a je díky nutrilonu allergy care je už zase ok, už jsem jen na nutirlonu HA, jinak kupuji velké balení 3 pixlí po 800 gramech a vyjde tě pak jedna stejně jako normální nutrilon, tak cenový rozdíl nemusíš tolik řešit 😉 jinak ty 2 měsíce jsme si fakt užili - mazat 3 h denně je masakr, říkám cokoli, abyste předešli jakékoli alergické reakci, protože to je vážně na prd...

berunice12
autor
3. bře 2015

Noo já si myslím,že mu asi sedí
@marcicek84 ..jak dlouho vy jste pili ten klasickej nutrilon než se malej osypal?

marcicek84
3. bře 2015

@berunice12 - 2 měsíce

berunice12
autor
3. bře 2015

@marcicek84 A byl třeba víc zahleněnej? Nebo mělo to nějaký jiný příznaky? Já vím že se dá sehnat za dobrou cenu..to už vem čert...spíš prý chutná i jinak....nevím no....A můžu se ještě zeptat z jiného soudku....dávala jsi ze začátku i něco dalšího k pití miminku? Pač malý je plně na UM ale nechce mi pít vodu:-/ pozná jinou chut z lahve a prostě nechce....mám zkusit nějaký čaj? nebo prostě až bude mít žízeň tak si tu vodu dá?

marcicek84
3. bře 2015

@berunice12 - já jsem 2,5 měsíce ještě i částečně kojila a pak dokrmovala UM (1/3 MM a 2/3 UM), v této době nechtěla pít nic moc jiného, až mi přestalo mlíko úplně naučila se na fenyklový čaj, ten je i proti prdíkům...příznaky byly, že ji bolelo bříško při kojení, odtrhávala se od prsa i od UM, ale pořád jsem si myslela, že to jsou jen prdíky, na trochu nahořklou chut mléka si zvykla hned, prostě ve 2 týdnech si zvykne podle mě rychle, pak nejdřív měla novorozenecké akné se seboreou, nakonec byla červená po celém tělíčku a to už měla potravinovou alergii a tím vyvovaný atopický exem, k mléku berem i probiotika biopron a držíme se pře měasíc bez exemu, předtím jsme měsíc skoro nežily...

berunice12
autor
3. bře 2015

@marcicek84 Moc děkuju!!