Přetočený režim, ve dne spí, v noci ne. Jak ho vrátit?

svataterezicka
17. kvě 2009

Ahoj, podobné téma jsem nenašla i když se o něm zmiňujete v jiným tématech. Malá přes den spí skoro pořád - na kojení ji musím budit.. Takhle pěkně mi spinkala i v porodnici akorát že tam spala i v noci. Doma mi ale v noci nespinká... Do cca půlnoci spí, ale k ránu se vzbudí, přebalíme, nakojíme a pak nechce prostě usnout! Dávám i dudlíka, ale párkrát ho požužlá a vyplivne a začne natahovat. Takže podám dudlík a zas znova... Na dnešek mi toto dělala od půl jedné až do rána do sedmi... To už jsem nevydržela a dala ji k nám do postele abych k tomu podávání nemusela aspon vstávat. Někdy už skoro usne ale jak zhasnu lampičku tak je vzhůru.. Nevíte někdo jak režim zas vrátit zpátky? Všichni mi radí přes den ji budit.. jenže ona se sotva vzbudí k jídlu! Lechtám, dokonce oplachuju obličejík vlažnou vodou /na radu sestry z dětského odd/ ale nic ta je prostě jak dřevo... Díky za rady

momin
17. kvě 2009

Zdravim svataterezicka , verunka je jeste moc malicka.. nam to danecek delal asi do 5-6 tydnu. byla sem uplne vyrizena a dokonce si musel pritel vzit dovolenou a byt se mnou doma-nezvladala sem to. potom se to samo upravilo. Vim ze to je rada na h**** ale snaz se vydrzet!! ☹

svataterezicka
autor
17. kvě 2009

No právě první týden byl s náma manžel doma a to bylo ještě v pohodě, ale ted posledních pár dní toto.. tak já doufám že se to upraví, jenže malá ještě ke všemu dost trpí na prdíky a to si vybírá taky v noci.. takže fakt děs.. a já přes den prostě neusnu s malou i když jsem unavená...

smardik
17. kvě 2009

mi dělal malý to samé a časem se to upravilo, přítel byl s námi týden doma a pak šel do práce a muselo se to zvládnout. prostě jsem spala přes den s ním a bylo to vyřešené

momin
17. kvě 2009

Muj s nama byl doma ten prvni tyden. Pak sel do prace-tyden. A ten dalsi musel byt zase doma... Byla sem uplne vyrizena. taky sem totiz pres den neusla a jeste k tomu kdyz maly pres den usnul tak sem se snazila uklizet.Nebo aspon umyt nadobi. To je ta nejvetsi blbost! Na uklid se uplne vykasli. kdyz nemuzes usnout tak si aspon lehni a odpocivej! A s tema prdikama te taky nepotesim-nas trapi do dneska-to se pry upravi po tom 3 mesici-az se mimi zacne vice hybat... 😒

mousunek
17. kvě 2009

zdravim tohle tema uz na konikovi je a je tam hodenreakci zkus si to najit

momin
17. kvě 2009

taky sem to tady nikde nenasla.... 😖

mousunek
17. kvě 2009

zkusim najit vim ze jsem tu do toho psala

mousunek
17. kvě 2009

tak jsem fakt nenasla musi to byt hodne daleko dosla jsem az na stranu 20 ☹

momin
17. kvě 2009

To si dobra ja sem dosla jenom k 8.... 😒

svataterezicka
autor
18. kvě 2009

Tak jsem taky hledala a našla toto: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

kata.jan
22. kvě 2009

mě poradili obrátit koupání. Nekoupat večer, ale ráno a opravdu to pomohlo. Asi po čtyrech měsících jsem to otočila a koupala večer a máme pokoj.