Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Převařená voda pro třítýdenní miminko

joann
23. srp 2018

Mamky,dáváte v těchto vedrech teplou nebo studenou vodu? Máme tři týdny.

calvac
23. srp 2018

@joann Tepla je s prominutim na posrani. To urcite ne stejne jako studenou taky ne. Urcite nechat prevarenou vodu zchladnout na pokojovou teplotu.

dominikaromanova
23. srp 2018

@joann a proč vodu u tak malého miminka? Stačí častěji kojit. Zbytečně to mimcu zatěžuje ledviny, tedy pokud nejste na UM, tam to chápu a vodu na pokojovou teplotu, to staci.

mi35
23. srp 2018

Pokud jen kojite, kojte podle potřeby dítěte, voda je zbytečná.

olga_
23. srp 2018

U kojeného stačí kojit na požádání, netřeba další tekutiny. U UM neporadím...

zelenaesmolda
23. srp 2018

@olga_ u UM se muze voda davat.ja davam prevarenou v pokojove teplote.u kojeneho se voda nedava

bacika
23. srp 2018

@joann Dávám o pokojové teplotě, nic studeného nebo horkého. Teplou vodu bych dala při problémech s kakáním. A studenou bych v těchto vedrech nedávala, dítko se může nachladit.

ter
24. srp 2018

@joann u tak malého miminka je vhodná hlavně kojenecká

martiniquest
24. srp 2018

U tak maleho ditete je jedinym zdrojem tekutin mleko

calvac
24. srp 2018

@ter Nevim, ja bych do kojenecke zrovna nesla,v testech vychazeji spatne,nektere velmi zle. Na vetsine mistech u nas je kvalitni voda,kterou staci prevarit.

ter
24. srp 2018

@calvac pro nejmensi deti je nebezpecny hlavne obsah dusicnanu ve vode, ktere prevareni neodstrani (to odstrani bakterie) - je dobre proto minimalne zjistit, jak je na tom voda v miste bydliste

nejmenovana
10. čer 2019

Omlouvám se za svůj názor, ale ste jak padlé na hlavu.! Dávejte v těchto vedrech miminku jen mléko.. Ano přední je na žízeň, ale taky na super podporu prdiku a bolení bříška.. My máme 3 týdny a začala jsem dávat trošičku vody. Ne po každém kojení. Malý je spokojený a už tolik neplace a netrápí nás tak bříško.. Samy sebe se zeptejte, jestli by jste vydrželi bez vody.. Já ne a než abych si trápila, to co je mi na světě nejcennější, tak mu radši dám.. ❤️🥰