Při koupání čůrá a kaká. Co mám dělat?

lidut
20. dub 2010

maminky chtěla bych se vás zeptat mám problém a nevím si rady Elišce je dnes 14 dnů každý den večer koupeme jenomže mi koupeme dvakrát denně když jí před koupáním rozbalím tak mi čůrá do tetra pleny a nebo v tom horším případě do vaničky a když ne čůrá tak kaká takže koupu ještě jednou od začátku a nebo mi kaká až když už je komplet oblečená jedno koupání není vkidu zkusila jsem sní chvíli chodit po bytě a poplácávat jí lehce po zadečku a nic

lenkavano
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkavano
21. dub 2010

mě spíš nepříjde normální koupat dítě jednou týdně když už jsme u toho. 😒

momin
21. dub 2010

rimmel vyber si prosim jine tema..tohle neee... chudak lidut! 🙄

rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkavano
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rimmel
21. dub 2010

ano reagovala som aby som momin vysvetlila preco to niekomu pride divne...ten prispevok.

momin
21. dub 2010

rimme a proc teda nekdo-ty,kocicinka.............. reagujete kdyz vam to prijde smesne a divne? Jen proto aby ste z te maminy udelaly idiota??

lenkavano
21. dub 2010

právě názor se dá napsat i bez kudrlinek,já si třeba taky říkala,že nechápu proč kocicinka koupe své dítě jednou za týden ale neměla jsem potřebu ji to psát a o tom to je 😝

rimmel
21. dub 2010

momin- nikto nerobi z nikoho idiota, ved to sa ani neda, clovek zo seba robi idiota sam, nie druhi..

lenkavano ale mala si potrebu sa do mna opret hej? zato ze som momin vysvetlila ako sa kocicanka citi resp ako to mysli a zato ze som napisala ze sa mi pozastavil mozog.

lenkavano
21. dub 2010

no lidut přeju ti mnoho úspěchů při zvládání dalších kotrmelců ale nevím nevím jestli si z dotazem udělala dobře.ale snad ti ještě někdo poradí a snad se ti už nikdo nevysměje.budu ti držet palce. 🙂

lenkavano
21. dub 2010

to nemá smysl pa.

rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
momin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rimmel
21. dub 2010

momin v pohode 😉 len si nenecham srat na hlavu 🙂

a koli mne si vinu nemusis uznavat, ja mam v hlave aj tak jasno. 😔

momin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
momin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkavano
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
simonceli
21. dub 2010

Lidut: já malou koupu každý den od narození. Myslím, že když je celý den v pročůraných plínkách a pokakaných, že není od věci jí koupat denně. Já sama se koupu denně. I miminka se potí a tak. A měla jsem ze začátku stejný problém. Čůrání jsem neřešila, ale kakání? to jsem vždycky dala novou vanu a když se pokakala po koupání, tak jsem omyla zadeček. Jinak jsem si vychytala dobu, kdy nekaká a začala ji v tuto dobu pravidelně koupat a problém vymizel. A přes den jsem jí dávala i s holou prckou na přebalovací podložku a kopala nožičkama a tak a pak vždycky krásně udělala svou potřebu přes den do plínky a při koupání ne.

rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkavano
21. dub 2010

simonceli miminko má hodně jemnoučkou pokožku proto by se neměli koupat každý den.možná v létě když je opravdu vedro.jinak bych spíš což by ale mělo být normální dítě po pokakání a počůrání hezky omyla a pak by nemělo být ani špinavé ani opruzelé ani zpocené.ale na to stačí žínka. 😉

momin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jesterka01
21. dub 2010

no, tak my třeba malou koupeme denně, teda vlastně sprchujeme, kosmetiku nepoužívám žádnou, jen prdelku umyji intimním gelem, myslím že je jedno jestli jí každý den budu sprchovat a nebo otírat žínkou a koupat jen 2x týdně. Po sprchování jí mažu olivovým olejem a je v pohodě, koupání má ráda, a hlavně je to takový náš rituál, vykoupat, napapat a spát...usíná bez problémů, sprchování jí hezky zklidní...a když se mi náhodou ve vaničce počůrá, žádný problém, špunt vaničky mám vytažený, voda jen protéká..a když se po koupání pokaká tak jí jen opláchnu prdelku pod vodou v umyvadle, to se jí taky líbí, a přijde mi to jednodušší než jí šmrdlat prdelku žínkou...myslím že je záleží hlavně na miminku a mamince jestli bude koupat každý den nebo ne...nás taky koupaly každý den a jaké jsme hezké holky ne 🙂

lenkavano
Odpověď byla odstraněná
Zobraz