Při krmení se dcera kroutí, kaká. Je to normální?

knobloska
26. dub 2008

Ahoj holky, mám měsíční holčičku a krmím ji UM z lahvičky. Každé krmení je hrozný tyjátr, kroutí se, tlačí prdíky a když kaká, tak zásadně u krmení. Když jí lahvičku vezmu, zklidní se. Je to normální? Už jste se s tím některá setkala? Děkuju

zusma
26. dub 2008

Knobloska já se spíš setkávám občas s tím, že zběsile kope u lahvičky (dávám ji MM z lahve) nožkama, otáčí se všude možně, no prostě děsná zábava to jídlo. 😉

yanik
26. dub 2008

ahoj, když byl náš klučina ještě hodně maličký, taky právě u kojení se nejvíc kroutil, prděl, kadil ... 🙂 trávení totiž ještě úplně u tak maličkých nefunguje a u krmení se střeva dávají do pohybu - kroutěním asi chce ještě víc pomoct 🙂
teď dělá cvrček "komedii" u krmení z jiných důvodů 😀

knobloska
autor
26. dub 2008

díky moc za odpovědi, občas ztrácím nervy. Je to přesně tak, otáčí hlavičkou, heká, vzdychá. Asi si tak opravdu ulevuje. Dr. mi řikala, že když se při krmení zadýchává a funí, tak může mít nemocný srdíčko, tak mám trochu strach ☹

yanik
26. dub 2008

hýkání a jakoby zajíkávání a podobné zvuky, to bylo u nás každé krmení (manža se vždycky smál, že máme zvířátko) - časem všechno utichlo a pije už tichounce, jen ho zase zajímá všechno kolem a nic mu nesmí uniknout ...
knobloska, neztrácej hlavu, Kristýnka se teprve všechno učí 🙂 a Dr. by tě neměla tak stresovat - je to přece taky na ní ohlídat srdíčko!

jaku
26. dub 2008

Knobloska, jo to taky znám. Bylo to někdy dost o nervy, vydrželo mu to tak do 3měsíců. Dr. mi říkala, že je to nezralým trávicím systémem. Pak se najednou rozkakal víc a dost to polevilo. Teď když baští a má prdíky tak to taky ještě občas dělá.

lenkazdenek
27. dub 2008

Tak naše to dělala taky ,občas sem ji pstě musela flašku vzít a dát až třeb po 20 minutách

haninka
12. čer 2009

Ahoj mamči,
chtěla bych se vás zeptat, jak usměrňujete nebo jste usměrňovaly svoje děti při krmení. Je to týden co Terezka dělá děsný tyjátry..chytá mi za lžičku, mručí, vsteká se a někdy začne i hystickej řev..přitom vždycky papala téměř ukázkově. Otevírala pusinku, že jiný mamky nevěřily a teď toto..vůbec nevim čim to je..do ručičky ji lžičku nedávám. Jednou jsem to zkusila a to bysme se nanapali..mezi lžičkama s papáním strkala tu svou do pusinky, takže byla celá špinavá a jídlo po půl kuchyni..občas jsem na ni nepříjemná a zvýším hlas a pak je mi to moc líto..vždycky jsem byla kliďas, ale tohle mě dokáže rozohnit, jako kdyby to dělala naschvál...ale na to je asi ještě maličká..nebo??

díky🙂

soanpe
12. čer 2009

hani
já krmím malou tak, že má lžičku v ruce a jakmile se s ní blíží k pusince, tak jí rychle vrazím plnou lžičku do pusinky a do toho jí zpívám nesmysly,co mě napadnou 😅
včera nás tajně sledoval můj chlap a prej si myslel,že bude muset volat Chocholouška 😀 😀 😀

momin
12. čer 2009

knobloska Danecek se vsteka u papani skoro porad. myslela sem jestli nema nejake afty v pusine ale nema.. ☹ taky davame UM a taky nevim co s tim.. porad cekam ze se to sklidni ale sou nam uz skoro 3 mesice a porad nic. Uz to sice neni takova hruza jako na zacatku ale obcas si jeste zarve... 😒

haninka
14. čer 2009

soanpe, díky za tip..tchýně řikala ať ji dám nějakou hračku..že se nudí a dělá blbiny..něco zkusím 🙂

ava
14. čer 2009

knobloska - mluvíš mi z duše - i já to zažívám, zatímco dříve se malý přicucnul k prsu a pil jedním dechem, pokud po 20 minutách neupadl vyčerpán a ukojen, tak teď v druhé části kojení prdí, kaká, funí, heká, vrčí, kroutí se a svíjí, pouští prso a zase se ho chytá...když ho odeberu, tak se vzteká a řve...no a teď pro změnu škytá, tak běžím za ním...

jecidlo
14. čer 2009

😀 😀 ja mam dvojcatka a kady je uuuplne jiny, holcicka zpusobne pije ani se u toho nehne ona u toho sice casto i kaka, ale jen zvedne nozky zatlaci,, je to venku a pokracuje v piti, jak je napita se pusti decentne odrihne, klucina to je opravdu jak pisete vy, krouti se celej, koul;li mi ocima hazi ksichty, furt se pousti a pricucava, desne funi a vydava vubec nejruznejsi zvuky no je to nekdy sila🙂)Zpusobne mi pije jen v noci, kdyz je v polospanku🙂 jeste ze mam vahu a obcas si je vazim bo jsem byla hodne nervozni, ze timhle stylem preci nemuze nic vypit, ale presvedcila jsem se ze pije dost🙂