Při usínání se potí. Čím to je?

sellenne
29. říj 2011

Moje tříletá dcera se od narození při usínání hrozně potí. Má mokré vlásky a tělíčko lepí studeným potem. Je naprosto zdravá,čím to je? Poradí mi někdo? 😒

hojda
29. říj 2011

Malej se taky dost často potí ve spaní, hlavně odpoledne, v noci ani tak ne. Chci mu koupit deku s Outlastem (termoregulace), tak uvidíme jestli to pomůže.

sellenne
autor
29. říj 2011

No ona se potí právě tím usínáním...je to divné..a je jedno jestli usíná přikrytá nebo vůbec:( Je mokrá jako bych ji umyla hlavu.

bocinka
29. říj 2011

Sofi to občas taky má.... beru to jako normální věc, měla to i ségra s bráchou a co jsme se bavily s holkama, tak i jejich děti to mají.... ale můžeš se zeptat doktora, třeba ti dá lepší vysvětlení, než že je to normální.... 😉 😉

sellenne
autor
29. říj 2011

No budu to brát jako normální než si na to vzpomenu u doktorky....vždycky na to totiž zapomenu 🙂))

miskadis
30. říj 2011

Naše Sárinka se taky docela často potí ve spaní. Hlavně při odpoledním spánku má vlásky celý mokrý, v noci ani tak ne. Taky si myslím, že je to normální.

zubecek
30. říj 2011

taky davídka pokaždé musím převlíct, než jdu já spát...úplně jak píšete. Starší to neměl...nevím, čím to je. A to netopím v pokojíčku a mají otevřené okno...prostě při usínání se takhle spotí...