Připadám si jako neschopná matka

karolina99
7. čer 2012

Ahojky. Už delší dobu mě trápí hodně věcí. Možná je vše v pořádku a jen si to nalhávám, ale opravdu si připadám jako neschopná matka. Můj klučina má 10 měsíců a něco a jen se plazí. Nechce sedět, lozit. Neumí pořádně papat, vším se nadavuje. S usínáním máme problémy. A mě už to všechno přerůstá přes hlavu. Vím, že tyhle diskuze se zakládají jen proto, že matka chce slyšet nějaké povzbuzení... ale už jsem to musela někomu říct. Podle manžela zbytečně plaším. Na neurologii je vše OK (jenže já zase řeším - je ta neuroložka opravdu dobrá, nemám ho objednat ještě jinak) Jak naučit díte usínat samotné v postýlce... A to papání to opravdu nevím. Když pil jen mléčko tak neblinkal vůbec, od zavedení příkrmů se vším dáví - i hladkou kaší. Nechápu. Někdy si říkám, proč já - když vidím ty vzorné miminka :o(( Tak asi tak. Já se jen potřebovala vypovídat.

snufi
18. čer 2012

Tak jsem to nevydržela a dnes zavolala na rehabilitace, ve středu jdeme k doktorce a uvidíme co řekne... Jestli se shodnou s neuroložkou...

fram
18. čer 2012

@snufi tak pak dej vědět, jak jste dopadli. Nám minulý týden napsala dr. doporučení na neurologii, ale jsme objednaný až na 26.7., teď mají měsíc dovolenou. To už nám bude 11 měsíců 😅 Ale dnes to vypadalo, že se snaží na kolínka, jen tam neuměla dát ručičky a pořád ryla pusinkou v zemi 🙂 Ale aspoň trošku pokrok, už mi taky přeleze nohy a když dám na zem matraci, tak na ni vyleze. 🙂