Příznaky u růstu zoubků. Jaké měly vaše děti?

ada80
10. únor 2009

Ahoj chci se zeptat měli vaše děti nějaké příznaky když jim měly růst zoubky nebo se to obešlo bez příznaků?Díky

megee
10. únor 2009

u nás jen slintání a strkání si ručičky do pusinky, jinak nic jinýho

alishia
10. únor 2009

u nas vsechno mozny a zub ani jeden

boobinka
10. únor 2009

tak prave my mame horecky a musi mit neustale neco v pusince, ale zoubek nikde...

alishia
10. únor 2009

nas malej si tre dasne jak divej, klidne si sedne k nasi posteli a tre si o roh postele pusu, nebos i otevre suplik a tre si dasnicky o nej, mel i teplotku, slinta...a zub nikde.) a slintani, rucicky v puse, hracky v puse to uz trva od 3 mesicu,)

slluci
10. únor 2009

To mi měli taky. Byl protivnej, měl teploty, a všude říkali že to jsou zoubky. Vylezl mu první až po třech měsících. Údajně dle Dr. je to normální, že se dere takhle dlouho.

kacka.va
10. únor 2009

v noci jsme nespali, byla hrozně náladová, slintání se u nás nekonalo ani u jednoho zubu. Zato jsem zjistila, že ji jinak smrdí hovínka, když jí rostou zuby 🙂

pavlinka3
10. únor 2009

náš Mates poslední týden před proříznutím zoubku špatně přes den spal.....za celý den třeba jen půl hodiny a děsně se šudlal + obvyklé slintání a ruce v puse

flor1
10. únor 2009

Ahojky, tak malý šíleně od 3,5 měsíce slintal a v 5.měsících 2 dolní zoubky...bez bolesti, ráno jsem prostě našla zoubky...Od Nového roku se v noci často budil, byl protivný, plakal, vše si rval do pusy, ale dásničky pěkné...šílené noci...a teď vidím, že se rvou 4 horní zoubky, teď je to peklo 😠 Snad už to bude brzy prořízlé a bude klid, pa

hankaajirik
10. únor 2009

ahojky, když jsme měli nějaký problém se zoubkem (asi tak 3krát-a to máme 15 zůbů),tak častější pláč, strkání prstíčků do pusy, teplota nad 38 ale hlavně průjem a opruzeniny na zadečku.Zrovna teď to prožíváme.Roste nám stolička a špičák.

geminis
10. únor 2009

tak u nás se růst zouků projevoval i průjmem. a občas byly holky protivné, ale v normě.
naštěstí hodně pomáhal mundisal gel na dásně a zoubky, je i protizánětlivý, a v noci jsme měli klid. ťuk ťuk.

juliet
10. únor 2009

ahoj, našemu malému zrovna vylezly ... hodně slintal, prskal, vyplazoval jazyk, občas řev a ručička v pusince. Ale nateklé dásně nebo horčky či průjem nebyly.

swead
10. únor 2009

ahoj, nám zrovna zoubky rostou, občas má nateklé dásničky, strašně slintá, vše si rve do pusinky, jazykem masíruje dásničky, je uplakaný a náladový, teploty naštěstí nemá a průjmík taky ne. Ale špatně usíná a v noci se budí a má hysterický pláč. Takže je mi ho chuďátka maličkýho lííto 😢 už aby je měl venku

snezenka123
10. únor 2009

Ahojyk holky,tak naše malá si všechno cpe do pusinky,má trošku rýmu,odpoledne bývá protivná,má rudé tvářičky,ale zuby nikde...dr.koukal před týdnem do pusy a říkal,že na zuby to nevypadá...Tak jsme zvědavá,kdy se vyklubou...Stalo se vám,že Vaše děti taky měli normální dásně a přeci jen vykoukl zoubek? 🙂

k.jolanka
15. bře 2011

Ahoj holky, měla bych dotaz, náš malej má od minulé středy průjem- teď už jen tedy řídké kakání a měl v tu středu horečku 39,5 a to celou noc a ještě druhý den měl teplotu nad 38, od pátku bez teploty jen ten prujem stále má tak 5krát denně. byla jsem u Dr. prý nějaká viroza, v pondělí jsem jí měla volat jak na tom malý je, byl ok a ona že to kakání by mělo být po 7-10dnech ok. jenže dnes ráno zase teplota 37,7 , teď má 37,8 a dokonce si chtěl jít sám lehnout....před měsícem mu rostla stolička a také dva dny horečka nad 38, třetí den byla stolička venku..myslíte že tohle může být také od zubů, nebo má někdo zkušenost s tím prujmem, že mu dítě bylo bez teplot a pak se horečky zase vrátili? občas to totiž vypadá, že ho v noci ještě to bříško pobolívá...máme jen jednu stoličku, tak si říkám, že by to klidně mohla být kombinace bolení bříška a růstu zubů 😝 díky za názory 🙂

niccky.z
24. únor 2015

@geminis kdyz mneli deti prujem kolik plen ste mneli za den a ja jak prujem vypadal a jak dlouho trval?

geminis
24. únor 2015

@niccky.z To už je taková věčnost, že si to nejsem schopna vybavit...dokonce mě překvapuje, že jsem to vůbec psala. Ani si to nepamatuji, že měly holky průjem u zoubků. Tak se omlouvám, že Ti neodpovím. Ale asi to nebyla žádná hrůza, když mi to hlava vytěsnila. To takový rotavirus a noravirus tam uvízl pěkně!

veliisek
24. únor 2015

Malý šíleně ,ale fakt šíleně slintal první 2 zuby měl už na začátku 4 měsíců.

niccky.z
24. únor 2015

@geminis takze ste mneli i rotaviry?? no mi ted kadime i 10x za den a uz nevim z ceho

martula02
24. únor 2015

@niccky.z ahoj, malej na zoubky docela trpi. Ma prujem 5dni v tydnu (6x denne stolice,ridka,jinak smrdi), pak 2 dny je jak vymeneny. Pak mu zaee natecou tvaricky a jedeme znova. Ted, po dvou mesicich mu vylezli naraz 4 stolicky...a lezou dalsi ☹

geminis
25. únor 2015

@niccky.z jj, my to měly všechno...vždy s hospitalizací, ale v případě noraviru si nemyslím, že byla ta hospitalizace nutná, protože dcerka tekutiny přijímala v pohodě.