Problém s dýcháním

td96
19. čer 2019

Zdravím. Jsem v 16.tt poslední 3 dny mám problém s dýcháním - hlavně později odpoledne a večer před spaním, přijde mi, že se nemůžu pořádně nadechnout, nebo je těžký vzduch... Nevím úplně jak to popsat. Nemůžu kvůli tomu dlouho usnout, střídám různé polohy na spaní, ale stejně než usnu jsou 2 ráno. Ráno je to v pohodě. Má s tím někdo zkušenost? Díky.

deniska2
19. čer 2019

Jojo to znam taky se mi tezko dycha treba i zrovna ted tezko beru vzduch.Taky premyslim.jestli je to poradku ja sem 26tt a opravdu to mam dost casto

verionka
19. čer 2019

Měla jsem to zhruba od půlky těhotenství až do konce, nejhorší to bylo vsedě a vleže, vestoje jen trochu. Bohužel ti neporadím, asi jen to vydržet, pokud to tedy není nic vážnějšího, u mě mi to přišlo, že mi břicho dost tlačí na bránící nebo nevím... Ale třeba cestování hromadnou dopravou nebo sezení u stolu pro mě byla fakt muka...a to mě to teď čeká asi podruhé 😁

petulejan
19. čer 2019

Měla jsem to také. Pro jistotu to řekni doktorovi,pošle tě na EKG. Vše bylo ok,ale lepší aby o tom věděl 😉

vaseli16
19. čer 2019

Mela jsem to take,nakonec jsem dostala inhalator a postupně to odeznelo

td96
autor
19. čer 2019

Díky všem 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru