17měsíční dcera se v noci budí po hodině a nic nechce

tyf
12. srp 2014

Ahoj, asi mi takhle na dálku nikdo neporadí, ale snad mě alespoň utěšíte, že to bude dobré 🙂 Dcera má 17 měsíců a od narození velmi špatně a málo spala, ale po roce se to ustálilo v noci na 20h - 7h, s buzením na mléko zhruba po třech hodinách (má problémy s váhou, takže neodbouráváme) a přes den zhruba 2,5 hodiny, někde i déle. Najednou ale už 14 dní téměř nespí. V noci se budí po hodině a nic nechce, ani nepláče, prostě nechce spát. A přes den je unavená, že sotva kouká, dám jí spát v obvyklý čas a ani ne za hodinu, už je zase vzhůru. Manžel si myslí, že to jsou zuby, je pravda, že jí roste další, ale jak píšu, nepláče, nezdá se, že by jí něco trápilo. Nevíte, čím to může být? Jsem v 6tt, je mi zle a mám pocit, že už každý další den nepřežiju 🙂

girafka
12. srp 2014

Ahoj,rada bych poradila,ale sama nevim.Malej se v noci vzbudi a 2 hodky nespi..taha me za ruku at s nim nekam jdu,nebo se mlati v posteli a ne a ne usnout a nebo ta nejhorsi varianta -rve. Taky nam rostou zoubky,ale ma to odmalicka. Isem domluveja s manzelek,ze o vikendu jeden den vstava on a ja spim do kdy chci. To mi hrozne pomaha..drzim palce at se to brzo uklidni 😉

blondynka400
12. srp 2014

@tyf a nemůže to být tvým těhotenstvým? Píšeš 14 dní nespí, že jsi v 6tt, akorát do sebe časově zapadá .... Oni dokážou vycít víc, než si myslíme.... 😒

lrg
12. srp 2014

@blondynka400 Napadlo mě to, ale nedokázala jsem si to nějak logicky odůvodnit 🙂 Stejnou dobu i strašně špatně jí a já jí ani nic nenutím, protože je mi taky ze všeho šoufl.