Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Proč přestala chodit? Proč se to děje?

luciina
3. lis 2011

Eliška začala chodit koncem 15měsíce. Vlastně za tři dny po prvních krůčkách by se dalo říci, že chodila normálně. Prošla v poho byt a víc chodila než lezla. Pak už jen chodila a cca 10dní na to opět jen leze a když má jít tak s vypětím sil udělá 3-4 krůčky. Máte někdo zkušenost, proč se tak děje?

kapka
3. lis 2011

Nespadla třeba, že by měla strach chodit?

beruska1989
3. lis 2011

napadlo mě to samé co @kapka

luciebx
3. lis 2011

ty my meli neco podobnyho ze kdyz se zadarilo chodil ale spis se malymu libilo na kolenach.. ale diky bohu do tydne byl na nohach a od ty doby jen chodi.. uvidis ze se to zmeni..

ivarei
3. lis 2011

My měli tohle u Adámka, začal chodit, ale pak prodělal angínu a skoro na 3 měsíce se zasekl a jen lezl.

honzulka
3. lis 2011

Náš Tomik tohle dělal s oblibou,že nám jakoby ukázal,že to umí,ale pak se vrátil ke svému starému..i s pasením koníků nás takhle trénoval...A Jeník měl tohle po pádu..Začal chodit,tak spad na dveře,zasekl se a bál..Trvalo mu pár týdnů a začal znovu...

sussanah
3. lis 2011

nestalo ze v tom obdobi neco? at uz pad nebo treba ockovani. V 15m se ockuje MMR, nebyli jste na nem treba? Pro jistotu bych asi zkonzultovala i s dr, co si o tom mysli.

jajulin
3. lis 2011

Ahoj, taky napíšu svoji zkušenost. Pavlík začal chodit v 16 měsících a hned první den přešel celý obývák. Od té doby lítal jak drak. O dva měsíce později ze dne na den, spíš z hodiny na hodinu mu chůze dělala problémy. Jinak byl úplně v pohodě, veselý, jedl normálně, žádná teplota... prostě nic jiného, jen nemohl chodit. Cca po 3 dnech jsme to začali řešit, mudr. udělala rozbory z krve a moči - nic neobjevili. Za další 3 dostal horečky a skončili jsme na 10 dní v nemocnici. Závěr zní: počínající zápal plic, který se nejdřív projevil bolestivými výpotky na kloubech, proto malý nemohl chodit. Většinou je to obráceně - že ty výpotky následují až po zápalu. On asi ten bacil v sobě měl, ale projevilo se to nejdřív jen tou chůzí a až pak vším ostatním. Kdyby mi to někdo vyprávěl, tak ani nevěřím, že je něco takového možné. Ale u vás záleží na tom, jestli se malá jen bojí chodit, nebo opravdu nemůže, bolí ji to. Držím palce, ať je to spíš ta první možnost.

Sem začni psát odpověď...

Odešli