Proč přestala chodit? Proč se to děje?

Eliška začala chodit koncem 15měsíce. Vlastně za tři dny po prvních krůčkách by se dalo říci, že chodila normálně. Prošla v poho byt a víc chodila než lezla. Pak už jen chodila a cca 10dní na to opět jen leze a když má jít tak s vypětím sil udělá 3-4 krůčky. Máte někdo zkušenost, proč se tak děje?
kapka
3. lis 2011
Nespadla třeba, že by měla strach chodit?
beruska1989
3. lis 2011
napadlo mě to samé co @kapka
luciebx
3. lis 2011
ty my meli neco podobnyho ze kdyz se zadarilo chodil ale spis se malymu libilo na kolenach.. ale diky bohu do tydne byl na nohach a od ty doby jen chodi.. uvidis ze se to zmeni..
ivarei
3. lis 2011
My měli tohle u Adámka, začal chodit, ale pak prodělal angínu a skoro na 3 měsíce se zasekl a jen lezl.
honzulka
3. lis 2011
Náš Tomik tohle dělal s oblibou,že nám jakoby ukázal,že to umí,ale pak se vrátil ke svému starému..i s pasením koníků nás takhle trénoval...A Jeník měl tohle po pádu..Začal chodit,tak spad na dveře,zasekl se a bál..Trvalo mu pár týdnů a začal znovu...
sussanah
3. lis 2011
nestalo ze v tom obdobi neco? at uz pad nebo treba ockovani. V 15m se ockuje MMR, nebyli jste na nem treba? Pro jistotu bych asi zkonzultovala i s dr, co si o tom mysli.
jajulin
3. lis 2011
Ahoj, taky napíšu svoji zkušenost. Pavlík začal chodit v 16 měsících a hned první den přešel celý obývák. Od té doby lítal jak drak. O dva měsíce později ze dne na den, spíš z hodiny na hodinu mu chůze dělala problémy. Jinak byl úplně v pohodě, veselý, jedl normálně, žádná teplota... prostě nic jiného, jen nemohl chodit. Cca po 3 dnech jsme to začali řešit, mudr. udělala rozbory z krve a moči - nic neobjevili. Za další 3 dostal horečky a skončili jsme na 10 dní v nemocnici. Závěr zní: počínající zápal plic, který se nejdřív projevil bolestivými výpotky na kloubech, proto malý nemohl chodit. Většinou je to obráceně - že ty výpotky následují až po zápalu. On asi ten bacil v sobě měl, ale projevilo se to nejdřív jen tou chůzí a až pak vším ostatním. Kdyby mi to někdo vyprávěl, tak ani nevěřím, že je něco takového možné. Ale u vás záleží na tom, jestli se malá jen bojí chodit, nebo opravdu nemůže, bolí ji to. Držím palce, ať je to spíš ta první možnost.

Začni psát odpověď...

Odešli