Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Proč se mi 6měsíční syn budí po 20 minutách?

zuzicka.m6
31. led 2016

Můj 6 měsíční syn dostane na večeři kaši mezi 18-19 hod.Pak ho okoupu a jde spinkat.Stále se mi budí třeba i po 20 minutách strašně brečí a nejde ho nijak utišit někdy jen prsem.Ale to přece nejde abych každé pul hodiny kojila 😒 Už nevím co dělat už jsem zkoušela i přestěhovat postýlku ale nepomohlo to ☹

atka68
31. led 2016

Ahoj, napadlo me, ze to muzou byt treba klubajici se zoubky, nebo na nej jde nejaka nemoc, tezko rict.

hapovab
31. led 2016

A nejsou to prdiky?Nam zacaly v 6m po prikrmech a taky to malou budilo,davam na noc espumisan.Ale od 6m se nam celkove zmenilo spani,do 6m se budila jednou a ted i 5x.

fidorka86
31. led 2016

Doporučuji vysadit kaši. Pro některé děti je na noc těžká a hůře stravitelná. Doporučuje se s kašemi začít až od 3/4 roku a spíš jako snídaňové než k večeři.. Může mít po ní i žízeň. Jinak pokud by to nebylo jídlem, můžou mu růst zoubky, zažívá nějaké důležité vývojové období, může mít přes den hodně podnětů, které zpracovává v noci a proto se budí...
tady pár odkazů: https://www.modrykonik.cz/kase/
https://www.modrykonik.cz/detsky-spanek/

viridie
31. led 2016

Ahoj.🙂 V tomto věku se zrychluje psychomotorický vývoj,mozek miminka jede naplno.Přes den tolik práce,všechno to vyzjistit,vstřebat a sledovat.🙂 Poté je prostě těžko zabrat a zklidnit se, toto buzení je proto zcela normálni a zklidnění a ujištěni prsníkem + že v tom velkém světě je ta maminka na uklidnění - je holt lék..🙂 Vydrž,je to jenom fáze a zlepší se to,u nás tyhle večerní kojo hody začínají lehce ustupovat.Držím palce 🙂 Ps.kaši opravdu vysaď,na noc zatěžuje trávení a lepší je třeba hustá polévka.

kacikaci
31. led 2016

Zkoušela jsi vynechat tu kaši? možná ho z ní bolí bříško..není povinnost dávat každému miminku kaši k večeři..já osobně bych ji taky nechtěla jíst k večeři.. 😉

sarka36
5. únor 2016

Ahoj, mám úplně stejný problém. Moje 6 měsíční holčička se mi v postýlce budí po 30 - 60 min. Musím jí nechat usnou u prsa ..... Když si jí vezmu do postele, tak spí déle. Myslela jsem, že jí zkusím nechat vyřvat, ale nemám na to dost sil a řekla bych, že se to i zhoršilo :(

Sem začni psát odpověď...

Odešli