Promáčknutí hlavičky. Nebude to mít následky?

oli26
20. zář 2010

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jsem mohla nějak ublížit svému 4 měsíčnímu synovi. Když jsem mu oblekala mikinku přes hlavu, hlavičku jsem si přidržela a nejspíš jsem při převlékání trochu přitlačila. Ve chvilce jsem ucítila, jako když promáčknete plastovou láhev a ona se hned narovná do původního stavu. Byl to příšerný pocit. Teď se jenom děsím, aby to nemělo nějaké následky. Maly se zatím zdá být v pořádku. Ani přitom nebrečel. Nevím, jestli s ním nemám raději zajet na nějaké vyšetření? Aby neměla nějaké problémy v budoucnu? Děkuji za odpověď

oli26
autor
20. zář 2010

Prosim prosim neporadi nekdo?

katy.m
20. zář 2010

pokud malý nepláče nebo není naopak apatický či spavý,tak se mu určitě nic nestalo.Ale ještě jsem se s tímhle nesetkala,nechceš pro jistotu zavolat do nemocnice a jen se informativně zeptat?Třeba si Vás pozvou jen na kontrolu(nebo RTG) a jestli né,tak Tě určitě ujistí,že se nic nestalo. 😉 za telefon nic nedáš...

oli26
autor
20. zář 2010

Od te doby spi, jenze to je tim, ze se mu to stalo tesne pred odpolednim spankem, tak ho budu sledovat. Take jsem nic podobneho nikkde nenasla ☹

katy.m
20. zář 2010

zavolala bych si pro radu ke zkušenějším,určitě Tě neodmítnou a Ty budeš klidnější 😉
Chtěla jsem Ti poslat odkaz na Rodinu,cz.,ale už jsi tam psala...

sophie1
20. zář 2010

Jéje to bych se taky vyděsila 😖 , raději zavolej do nemocnice...

naty
20. zář 2010

máčkla si na fontanelu asi, že? pokud neplakal, tak si myslím, že se mu nic nestalo, to by se ozval, ale pro klid duše klidně zavolej dr. ..

bocinka
20. zář 2010

děti do půl roku mají poddajnou hlavičku... fontanela je pevná, ale i tak bych raději aspoň zavolala... 😕

oli26
autor
20. zář 2010

tak jsem volala a pry je to ok, ze je hlava jakoby z chrupavkovych dilku a takhle se brani poraneni, no malem me z toho svihlo ☹

momin
20. zář 2010

@oli26 teda to zni desive... je dobre ze si zavolala....
Me se tohle nikdy nestalo... Musel to byt strasny pocit!! Ale pokud na malem nepozorujes zadne zmeny urcite to bude v poradku... 😉