Propíná nožičky a třepe ručičkama. Poraďte

Syn má skoro 4 měsíce a je to asi týden, co začal přes den, v leže na zádech, často dělat toto: propne nožky do rovna, ruce má pokrčené a směrem nahoru a třepe s nimi a do toho trochu červená a "tlačí" ze sebe pláč, trochu jako by opravdu tlačil, ale s kakáním problémy nemá a od měsíce bereme bio gaiu a nikdy nebyly potíže s bříškem. Zní to hrozně naléhavě, jako by mu neco vadilo a já nemůžu přijít na to, co. Je to úplně jiný pláč (nebo snad ani ne pláč, ale spíš takové stěžování si) než jindy. Díky za tipy.
mamkamarketa
9. říj 2011
@romcovaklarka je to divny,ale neprotahuje se?
romcovaklarkaautor
9. říj 2011
@mamkamarketa To si nemyslím, tak to nevypadá. Navíc to není jakoby jednorázovka, ale dělá to klidně i dlouho, pokud ho třeba nevezmu nebo ho nějak nerozptýlím, ale ani pak nevypadá úplně spokojeně (to ovšem může souviset i s tím, že je teďka nejspíš trochu nastydlej 8-( ).

No, zeptám se asi Dr., jdem v pátek, ale nechci, aby si myslela, že jsem magor :-N
mamkamarketa
9. říj 2011
@romcovaklarka jako ze si tim vyzaduje pozornost? dr se zeptej,ale to me fakt nenapada proc to dela =-)
romcovaklarkaautor
9. říj 2011
@mamkamarketa Taky je to možný :-| No, každopádně dík :-N
mamkamarketa
9. říj 2011
@romcovaklarka nemas zac pac jsem ti vubec neporadila :-N
papaja249
10. říj 2011
Tak to nam maly dela taky, ale on to ma asi z prdiku. Zkus zkontrolovat, jestli ho uz nezacinaji tlacit plinky. Jinak dej vedet, co Ti rekne dr. Treba je to fakt neco zavaznejsiho.
romcovaklarkaautor
13. říj 2011
@papaja249 Tak Dr. ho dnes viděla při činu a říkala, že na nic neurologického se jí to nezdá a že asi jenom chce chovat nebo něco podobného :-N Takže asi opět klasický případ plašící matky 😃
lussi
13. říj 2011
ahoj, náš Fífa to dělal taky, prostě se vztekal a dělá to občas i teď 😉
esterika
1. únor 2017
Můj chlapeček to dělá taky a vypadá to opravdu zvláštně, podle mě se mu jen nelíbí ležet pořád na zádíčkách 😉 vždycky říkám že si zase hraje na motýla, protože u toho roztáhne ručičky a klepe s nima. Budou mu brzo 4 měsíce, takže si myslím, že to je tím, že nechce být na zádech 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli