Prosím jen o radu🙏🏻😃. Nebude mu teplo?

25. lis 2021

Holky, koukam, ze je tu cim dal tím víc diskuzi na to jak oblect dítě, já si sem vždy jistá, ale cim se víc mění počasí, tím víc pak tapu, do toho mi malý trosku kašle.. jdeme zitra na ockovani a půjdeme přes půl hodiny peso, mají byt 2 stupne a sněžit.. takže
Body, puncochy, svetr, leginy, teple ponožky, kombineza, čepice, rukavice a zimní fusak? Co vy na to? Nebude mu moc horko? Jinak už chodí, takže je dost možný, ze když začne sněžit bude chtít ven z kočárku.. děkuji ❤️

jjasmina
25. lis 2021

Já bych oblékla stejně. Jinak pokud kašle, možná se poradit s pediatrem, když jdete na očko

autor
25. lis 2021

@jjasmina Jasně, moc moc děkuji ❤️❤️❤️

ajja87
25. lis 2021

Taky tak oblikam

autor
25. lis 2021

@ajja87 Super, děkuji moc ❤️❤️

elesse
25. lis 2021

Ja nedavam puncochy a leginy, ale jen teplaky. Jinak stejne

kafr
25. lis 2021

Jako punčochy + legíny + kombinéza a ještě do fusaku??? Co mu budeš dávat v zimě? No tak na mě to teda moc je. Takhle jsem navlikala dceru až když bylo minus. No ale jestli je zimoumřivý 🤔 já mám horkokrevný exemplář.

blondynka400
25. lis 2021

Za mne je toto extrém a oblečení tak do mínus 15 a ne to, co je teď. Max tenké legínky a na to kombinézu, když by chtěl chodit. Též bych vynechala svetr a pod dala jenom tenkou mikinu. Návlékání dětí za mne největší nešvar co může být. A pak se matky diví, že je dítě pořád nemocné.....

jako_mala_holka
26. lis 2021

Mně to taky přijde nějak moc... Já teď dávám podsite kalhoty (tepláky, rifle), tričko s krátkým rukávem, zimní bundu, normální ponožky, boty, čepici a fusak... Kromě fusaku a čepice se takhle v podstatě oblékám taky

emillyhk
26. lis 2021

Mě to přijde moc. Dávám body s dlouhým rukávem, mikinu, zimní bundu (teď když je po ránu lehce nad nulou, jinak má pod mikinu ještě tričko a bundičku podzimní), na nohy punčochy, přes to nezateplené kalhoty, na nohy capáčky. Na hlavu čepici, když fouká (u nás skoro pořád), přetáhnu přes hlavu ještě kapucu. Rukavice nesnese. Ve sporťáku má fusak, sice zimní, ale viděla jsem i teplejší.

mamikry
26. lis 2021

Mne se to taky zda hodne. Dite ma mit o vrstvu vic, nez mas ty. Dala bych bud teplejsi kalhoty, mikinu, bundu a pak do fusaku, nebo mikinu, leginy a kombinezu teplou. Spravne bys mela dite oblekat mene, ale funkcne. Deku pres nej muzes dat vzdycky, kdyby se to zdalo, ze je velka zima.

sirinfirst
26. lis 2021

To bych viděla tak na Sibiřskou zimu.. Kombinéza - jako ta "bundová" a ještě fusak? To nemám připravenou ani pro novorozence na celou zimu.

sirinfirst
26. lis 2021

@kafr zimomřivé děti si právě "vyrobí" maminky tímhle oblékáním 😀

krisstina93
26. lis 2021

Za mě je to moc, takhle neoblikam děti ani na dvouhodinovou procházku v minus 10. Bud jen kombinézu a treba lehčí deku přes nohy, nebo fusak a do něj oblečení jako na doma, max třeba nějaký plyšový overal nebo tepláky a chlupatou mikinu.

limali
26. lis 2021

V podstate by mal mať o jednu vrstvu na viac než dospelý. Takže punčochy, tričko sveter a kombinézu úplne v pohode 🙂 Až bude chladnejšie tak zas pridať vrstvu, tak ako sa píše vyššie, niekedy je to pre obliekanie zbytočne kontraproduktívne 🙂

autor
26. lis 2021

@limali Super děkuji. 😊 Já jsem si prave říkala, ze do kočárku jenom body, puncochy a kombineza s fusakem oki.. ale až bude lítat venku, aby nenastydl.. 😏
Z
Jinak všem děkuji, za komentáře, jste velmi ochotné 🙃

aspie83
26. lis 2021

Mně to přijde moc 😉 jelikož roční často chodí, zrušila já fusak a vozím jen deku, kterou ho prikryju, když třeba usne.. jinak by mu bylo buď horko ve fusaku, nebo by mu byla zima, kdyby chtěl běhat... Teď mu dávám většinou body, tepláky, mikinu a kombinézu (nebo zimní bundu a softshelky nebo gumové kalhoty) + samozřejmě boty, čepici a když fouká, tak nákrčník 😉

kafr
26. lis 2021

Jde o to, že když běhá, zahřeje se, když sedí v kočáru vychladne. Takže ho nenavlékej moc, aby se při pobíhání nezapotil, pak ho spíš ofoukne.

autor
26. lis 2021

@aspie83 Mě třeba tedy osobne přijde zase hodně dat vršek body, mikinu a ještě kombinezu a jen tepláky. Mala sice má více vrstev ale body, tenounky svetrik.

jjasmina
26. lis 2021

Hele oblečte se pocitove, dle sebe, my byli včera venku 4h, 1,5h spala pod teplou dekou a zbytek venku v pisku, skluzavky. Já měla na sobě leginy, rifle, triko, mikinu, zimní bundu, šálu a čepici a dom jsen došla zmrzla na kost

aspie83
26. lis 2021

Já mu dávám slabší mikinky, nic silného 😉 stejně tak tepláky 😉 ale nemá fusak... a my jsme venku fakt dost, často 2 - 3 hodiny třeba v lese, dopoledne i odpoledne.. a mně tedy v mikine a zimních bundě teplo není, naopak jsem občas docela vymrzla 😉😄

autor
26. lis 2021

@aspie83 záleží na člověku no. 🙂 já i teď v zime mohu mít tričko a zimní bundu a je mi horko.. ale taky mám zase bundu z Kary za 30 tisíc s peřím a liskou, tak je to možná tím 😂 ale třeba i když bylo 0 st, tak já měla tričko a kozenou bundu a vedro 😂

aspie83
26. lis 2021

Tak já mam obyčejnou bundu a stejně tak i moje děti 😉
Jen úplně nerozumím, že mikina a kombinéza je moc.. a víc vrstev s kombinezou a ještě fusak k tomu ne 😁 asi jsem to úplně nepochopila 🤷😂
No, každopádně uvidíš, jak bude ve zvoleném oblečení malému 😉 ono každé dítě je jiné 😉
mně naopak všichni většinou tvrdí, jak jsou kluci málo oblečení a že nemají fusak a nánožník a nevím co ještě, ale oni jsou oba horkokrevní a hlavně pořád v pohybu 😂