Prosím o tip: kdo ostříhá velmi živé batole?

cajomilka
28. dub 2013

Ahoj, nevíte o nějaké šikovné kadeřnici (nebo vůbec o někom) v Praze, která by uměla ostříhat naši velmi živou 16ti měsíční holčičku? Má spoustu vlásků už od narození, vůbec jí nevypadaly; poprvé jsem ji ostříhala sama už ve 3 měsících, od té doby jen ofinku, teď už má vlásky pod ramínka a rádi bychom jim dali nějaký tvar na léto 😉 Já ani babička si na to netroufáme. Uvítám jakýkoliv tip. Ideální by bylo, kdyby dotyčná byla ochotna přijít k nám domů, ale není podmínkou. Díky 🙂

upari
29. dub 2013

Dobré ráno, na doporučení kamarádky a i vlastní zkušenost - kadeřnictví Trendy v Bohnicích. Objednat se k paní Báře. S dětmi to úžasně umí. Syn se při stříhání strašně rozčiloval a brečel - poprvé ho nešlo ani pořádně ostříhat - nic jsme neplatili a až jsme tam šli za pár dní znovu, už to bylo lepší... Doporučuju vzít oblíbenou hračku (na syna to funguje, že vše neznámé (a co syn nechce) zkusí nejdřív jeho medvídek a až potom on sám 😀 )... http://kadernictvi-trendy.cz/

pejtho
30. dub 2013

Moje dneska u stříhání strašně vyvádí. Řve, mlátí sebou...no prostě si jí vůbec netroufám někam vzít, a tak jí od roka stříhám sama. Není to iděální, nějaký zub mi sem tam zůstane, takže to rovnám ještě dva dny po stříhání, ale za nervy u kadeřnice mi to fakt nestojí 🙂
Vlasy jí vždycky namočím, ofinku stáhnu do špičky a rychle šmiknu. Pak zarovná po krajích. A pak tak na 3x stříhám vzadu a kolem uší.

veruska007
30. dub 2013

U nás se stříhají kluci i manžel doma, strojkem. Kluci jsou nadšení, koukají na manžela, jak ho stříhám ve sprše. Pak jsou na řadě kluci, hrozně se jim to líbí, když divočí, tak jim pod nohy rozestelu reklamní tiskoviny, oni dřepí, prohlíží si obrázky, manžel udělá fik fik strojkem a za čtvrt hodiny jsou jak ze škatulky. Neplakali u toho nikdy.