Prošlé ubrousky na prdelku, utíraly byste jimi miminko?

evcounek
25. kvě 2013

maminy potřebuji poradit. doma mám tříletého rošťáka a čekáme mimi. doma mám ještě asi 6 balíčku ubrousků na prdelku teď ještě neprošlé, ale mimi se narodí v listopadu a tou dobou budou již prošlé. Utírali by jste prošlími ubrousky malé miminko nebo mám zdělat na starším? ty co projdou v červnu používámi na prdelku když se synek vykaká. děkuji

tetta
25. kvě 2013

Já bych to neřešila a normálně používala

mangold
25. kvě 2013

já bych to taky neřešila a normálně používala 🙂

ange_de_la_morte
25. kvě 2013

já myslím že pokud nebudou prošlě rok tak se až tolik nestane, přece jen jsou to jen ubrousky, ne třeba příkrmy nebo mlíčko

stavba
25. kvě 2013

Já bych je asi trochu přemáchla před použitím ve vodě, když nebudeš zrovna na cestách. Přeci jen, malé miminko má dost citlivou pokožku, tak aby se třeba neosypalo. Nebo je prodej a kup nové a je po problému. 🙂

ustarana
25. kvě 2013

Ja by som to riešila podľa pokožky dieťaťa. Sú deti, ktoré sa oprudia po všetkom a niektoré deti znesú všetko. Ale pokiaľ máš možnosť použiť ich pred dátumom spotreby, tak ich použij. U nás teda dosť frčia. Používame ich na ihriskách, kde nie je voda na utieranie rúk a pusy.

svha
25. kvě 2013

co jsem se dívala na ubrousky, co mám doma, píší tam, že je nejlépe spotřebovat do data uvedeného na obalu, ale to neznamená, že po tomto datu se nedají použít, je to "chemie" takže pokud se prdelka neosype, tak bych to neřešila,
moc nevím, jak pomůže přemáchnutí před použitím ve vodě, když jsou ubrousky uměle vlhčené, ono na citlivou pokožku miminka je nejlepší obyčejná voda a ne vlhčené ubrousky 😉 ale nechci mentorovat, prostě si myslím, že není důvod je nepoužít, když nebude obal poškozen a nebudou otevřené měsíc, dva

andy80
25. kvě 2013

Já bych prošlé nedala, kor pro novorozence. Ono to tam tu lhůtu do kdy se mají spotřebovat nemají jen tak.

zvargova
25. kvě 2013

pokud nebudou vyschlé myslím že tomu nic nebude

speedygon
26. kvě 2013

@andy80 taky to může být komerční tah....osobně bych vyzkoušela a pokud mimi nebude mít negativní reakci, používala bych. Tím, že jsou uzavřené, tak nejsou ani vyschlé. Já nedávno po koupi plínek od jiné maminky zjistila, že jsou prošlé...tak jsem sondovala, jestli to vadí a prý by nemělo, leda může třeba zlobit "zapínání"...

maudn
26. kvě 2013

dle mého názoru to může být maximálně suché, nebála bych se, kdybys viděla nějaké opakující se opruzeniny dokup nové, ale jinak tomu nemá co být

eficenka
26. kvě 2013

ne, nepoužívala bych... ani kdyby nebyly prošlé - sou napuštěné hodně chemií - daleko lépe Ti poslouží hadřík, nebo perlan namočený ve vodě... když se vyskytne opruzeniny, první co lékař poradí je přestat používat vlhčené ubrousky a začít omývat vodou... je to zvytečnost

luciebx
26. kvě 2013

ja bych se taky nebbala.. spis bych se bala ze budou suchy.. no uvidis.. pokud se ti mimi fakt neosype tak proc ne.. urcite bych je nevyhazovala

ebsian
26. kvě 2013

Používala bych, možná budou vyschlé maličko.U nás na opruzeniny netrpí a tak používám nejraděj huggiesky ubrousky, jsou bezva 🙂 Ale střídám i z Dm a také pampers..

lucyhavirov
26. kvě 2013

Zkus a uvidíš...nic se podle mě nestane,že jsou po datu.

leniiis
26. kvě 2013

@stavba prodej a kup nové? Tak ona je používat nebude a prodá je někomu jinýmu?😀

naomi6
26. kvě 2013

No tak já bych teda prošlé ubrousky novorozenci nedala ani náhodou. Nejlepší je žínka a čistá voda 😉

sasina1982
26. kvě 2013

ubrousky se nekazí...taky jsem měla doma ve skříni asi 4 balíčky cca rok a půl (Babylove z DM), než se narodilo mimino, a přiznám se, že jsem na datum spotřeby ani nekoukala 🙂 akorát teda musím říct, že byly krapet vyschlé, takže jsem je pak už stejně vyhodila...no uvidíš...