• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Protáčení očí "v sloup" po jídle. Stává se to dětem?

24. listopadu 2016 
ahojky maminy stalo se vam nekdy ze prcek po jidel jakoby otacel oci v sloup?vypada to hruzostrasne asi to nic neni ale docela me to vydesilo.
10. led 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dělá to jen po jídle?Určitě bych se zmínila Dr.,někdy se takto může projevit Epi záchvat,ale nechci strašit. :frowning2:
10. led 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru: tak já nevím, ale můj prcek to dělá taky - hlavně, když mi u prsa usíná! Takže já bych to zas tak neřešila! :wink:
10. led 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dela to po jidle a obcas kdyz spinka a neco ji tlaci v brisku,prijde mi ze po tom si vzdycky ublinkne nebo ji trapi prdiky.
10. led 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
berunko, Tvoje malá je ještě malinká, spíš si myslím, že usíná. Naše to dělá když usíná - snaží se být vzhůru, ale nejde to, tak jakoby zavírá oči.
10. led 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje malá to dělá taky hlavně když usíná,td to teda dělá už mín,první měsíc to dělala docela často
10. led 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
David už je veliký a dělá to pořát :( Hlavně u kojení....je prostě v rauši a taky před usínáním :( Zmínila jsem se Neuroložce a dostali jsme na to Magnesko a Pyridoxin....prý děti uvolňují napětí a je to normální ale ty se o tom své DR určo zmiň
10. led 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJDA A MÁM DOTAZ CO MÁM DĚLAT KDYŽ MĚ STANE ŽE PROTÁČÍM OČIMA V SLOUP ŽE KOUKÁM NAHORU DOLŮ ? A STAVÁ SE MĚ TO KAŽDEJ TÝDEN A VŽDYCKY KDYŽ SE MĚ TO STANE TAK JE MĚ DO BREKU A JE TO STRAŠNÉ ACH JO A DĚKUJU ZA ODPOVĚĎ A MĚJ SUPER DEN A MĚJ SE SUPER A AHOJDA
2. kvě 2016 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, oci v sloup, tim to u nas taky zacalo. Diagnoza je PTU paroxysmal tonic upgaze a jedna se o velmi vzacne neprobadane onemocneni. Proto jsem zalozila diskusni forum s nasim pribehem a doufam, ze tu budeme sdilet info i s ostatnimi rodici, jejichz dite ma tuto nemoc. www.upgaze.forumczech.com
24. lis 2016 v 19:59  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek