Protáčení očí "v sloup" po jídle. Stává se to dětem?

berunka
10. led 2009

ahojky maminy stalo se vam nekdy ze prcek po jidel jakoby otacel oci v sloup?vypada to hruzostrasne asi to nic neni ale docela me to vydesilo.

kijonkova.k
10. led 2009

A dělá to jen po jídle?Určitě bych se zmínila Dr.,někdy se takto může projevit Epi záchvat,ale nechci strašit. ☹

dedulka
10. led 2009

beru: tak já nevím, ale můj prcek to dělá taky - hlavně, když mi u prsa usíná! Takže já bych to zas tak neřešila! 😉

berunka
autor
10. led 2009

dela to po jidle a obcas kdyz spinka a neco ji tlaci v brisku,prijde mi ze po tom si vzdycky ublinkne nebo ji trapi prdiky.

robi
10. led 2009

berunko, Tvoje malá je ještě malinká, spíš si myslím, že usíná. Naše to dělá když usíná - snaží se být vzhůru, ale nejde to, tak jakoby zavírá oči.

lenka1302
10. led 2009

moje malá to dělá taky hlavně když usíná,td to teda dělá už mín,první měsíc to dělala docela často

andulka4
10. led 2009

David už je veliký a dělá to pořát :( Hlavně u kojení....je prostě v rauši a taky před usínáním :( Zmínila jsem se Neuroložce a dostali jsme na to Magnesko a Pyridoxin....prý děti uvolňují napětí a je to normální ale ty se o tom své DR určo zmiň

jitttttka
2. kvě 2016

AHOJDA A MÁM DOTAZ CO MÁM DĚLAT KDYŽ MĚ STANE ŽE PROTÁČÍM OČIMA V SLOUP ŽE KOUKÁM NAHORU DOLŮ ? A STAVÁ SE MĚ TO KAŽDEJ TÝDEN A VŽDYCKY KDYŽ SE MĚ TO STANE TAK JE MĚ DO BREKU A JE TO STRAŠNÉ ACH JO A DĚKUJU ZA ODPOVĚĎ A MĚJ SUPER DEN A MĚJ SE SUPER A AHOJDA

poppina
24. lis 2016

Ahoj, oci v sloup, tim to u nas taky zacalo. Diagnoza je PTU paroxysmal tonic upgaze a jedna se o velmi vzacne neprobadane onemocneni. Proto jsem zalozila diskusni forum s nasim pribehem a doufam, ze tu budeme sdilet info i s ostatnimi rodici, jejichz dite ma tuto nemoc. www.upgaze.forumczech.com

spanelka
23. zář 2020

@poppina prosím můžete mi poslat na vás nějaký kontakt?