Protlačení zoubku. Jak dlouho to trvá?

alca22
11. lis 2008

Mému synovi se začal tlačit první zoubek. Zatím tam má jen malou dírku. Zajímalo by mě za jak dlouho se protlačí úplně

andulka4
11. lis 2008

cca týden

radka.m.
11. lis 2008

alca-nám když se objevila špička zoubku,tak za dva dny jsme měli ho protlačený po celé šířce.ale nejvíc ho to stejně bolelo,než se prorazila právě ta špička.

andulka4
11. lis 2008

no nám se Davídek vymiká jakým koli pověrám jelikož se mu objevil první horní zub, na druhý den druhý a do týdne měl zubů 6 🙂 🙂 🙂 4horní a 2spodní

radka.m.
11. lis 2008

andulka-nám teda vyrostly dva najednou a to byl mazec-teploty,průjem,tak mít 6 do týdne,tak to je tuplem mazec. 😲 🙂

many
11. lis 2008

ahoj holky 🙂 tak my zatím nemáme žádný zoubek 😉 ale už má pěkně nalitý dásně a v noci se budí a mrčí,tak jsem zvědavá kdy to bude venku 😒

svoma
11. lis 2008

Many ahojky,ještě máte čas,my taky nemáme ještě ani jeden zoubek a ani to na ně nevypadá v nejbližší době.A to je malé už přes rok.

hancas
11. lis 2008

ahojky maminky,já mám dvojčátka o 6 týdnu dříve narozená,ted mají 10 měsíců,ale zoubek ani jeden.A má tchýně(strašně staromodní)pořá vyšiluje že to není možný.Já tomu nechávám volný průběh až to přijde tak to přijde.Není kam spěchat