Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

První cesta autem cca 6 hodin. Na co se připravit?

riavais
12. črc 2020

Ahojte, Budúci mesiac bude mať náš synček 5M a plánujeme dlhšiu cestu autom. Prosím vás o rady/tipy/skúsenosti, na čo sa pripravit, ako to nám aj jemu uľahčiť...ďakujem 😊

elencze
12. črc 2020

Nejvíc to ulehčí vyjet v době, kdy obvykle spí, aby aspoň část cesty prospal. U nás v tomhle věku spal v autě skoro pořád, tedy pokud jsme neuvízli v zácpě. Pokud nekojíš, připrav si sebou do termosky vodu na přípravu umělé výživy. Jinak by se mělo co tři hodiny zastavit, dítě vytáhnout ze sedačky a nechat ho protáhnout na nějaké pevné podložce. A jinak každé dítě je jiné, u nás, pokud se nespalo, pomáhalo zpívání, chrastítko v ruce, pár drobných hraček, které se daly střídat 🙂 Přeji šťastnou cestu.

merope
12. črc 2020

My řešíme podobné, jen dítě je starší - a pojedeme asi na noc právě proto, aby to v pohodě prospal. Navíc taky nebude takové vedro.

me_druhe_ja
12. črc 2020

My teď jezdíme a budeme jezdit často 5h. Jedna větší pauza uprostřed případně pokud hodí 💩 další navíc. Vytáhnout ho chvilku ze sedačky, ať se protáhne. Jinak chvilku spí, chvilku si hraje (chce to střídat hračky), chvilku na něho dělám blbosti, chvilku čumí....A pak se nudí....ale dá se to.... bohužel už nespí tolik, co dřív, v těch 5m by mohl spát víc.

zelenaesmolda
12. črc 2020

@riavais
hlavne bych poridila kvalitni autosedacku

elencze
12. črc 2020

@zelenaesmolda svatá pravda, většina vajíček z trojkombinace je naprosto nevhodná i na krátké cesty

zelenaesmolda
13. črc 2020

@elencze
me se uplne kudla v kapse otvira kdyz vidim jak ma nekdo sedacku nania ze supermarketu a jeste se hada,ze prece musi byt bezpecna protoze se prodava.

Sem začni psát odpověď...

Odešli