První náušničky, plakalo mimčo při nastřelování?

jenn9
3. zář 2013

Tak za necelý dvě hoďky budeme mít tu naši princeznu onáušničkovanou 😀 Jen ještě pořád váhám nad růžovejma nebo bílejma kamínkama..růžovky jsou klasika, pro holky, ale mně se přeci jen víc líběj ty bílý, vypadají jako diamanty 😎 Plakalo vám mimčo při nastřelování? A díky nastřelení prý nebude muset mít ouška zalepený, takže to od doktorky vyjdeme už rovnou s náušnicema v uších? Moc děkuju! Už se docela těším, až ji v nich uvidím 😅

vanule
3. zář 2013

@jenn9 u nás malá plakala, ale spíše kvůli tomu, že jí držela sestra hlavičku než doktor nastřelí, to se jí nelíbilo, jinak samotné nastřelení byl mžik. domů jsme si dovezli onaušničkovanou holčičku (měla modré kamínky), nemuseli jsme o ouška nijak pečovat, za 8týdnů jsme vyměnili za zlaté....

jenn9
autor
3. zář 2013

ta naše je pěkný šídlo, tak tu hlavu ji asi budou muset přikurtovat.. 🙄 ale je zas statečná, tak by to mohla zvládnout...nerada bych s ní jela zpátky domu sice s náušničkama, ale taky s řevem 😀

klvky
3. zář 2013

u nás plaka, ale spíš tím, jak se lekla při nastřelení a tím, jak ji sestra držela. krev žádná, žádné lepení. Jen pak doma jsme oplachovali černým čajem, který nám doporučili. Jinak nic. prostě super. po dvou měsících jsme nastřelovací naušnice vyměnili za zlaté.

bubbi
3. zář 2013

@jenn9 Ahoj, taky jsme nastřelovali (malá měla 4 měsíce) a maximální spokojenost. Doktorka měla náušnice na výběr, ale vzali jsme ty, co nám doporučila, nakonec je to jen na 6 týdnů 😉 Samotný úkon byl v pohodě - malou jsem držela na klíně, sestra jí podržela hlavu a bylo to šup šup. Po prvním uchu začala brečet, ale skoro hned se uklidnila, stejně tak po druhém. Když jsme vycházeli z ordinace, už o ničem nevěděla 😉 A problémy žádné nebyly, prostě jsme jí po šesti týdnech ty nastřelené náušnice vyndali, nasadili "opravďácké" a hotovo 🙂
Jo a má taky bílé kamínky (zirkonky) nějak se nám líbily nejvíc...

jenn9
autor
3. zář 2013

@bubbi to máte šikulu, že to takhle zvládla 🙂 taky ji vyberu zirkony (jestli tedy v těch z ocele, co nám nabízí doktorka k výběru, jsou vážně zirkony 😅 ). Má zatím tmavý vlásky, tak si myslím i hezky vyniknou

jenn9
autor
3. zář 2013

@klvky děkuju za radu s tím černým čajem..schválně, co doktorka poradí nám..

bubbi
3. zář 2013

@jenn9 To asi zirkony nebudou, ale kdoví 😉 Práve od doktorky jsme měli taky bílé kamínky a slušelo jí to, takže zlaté jsme vybrali s těma zirkonama. Jj, šikula to je, ani jsem to nečekala- taky je to pěkný divočák 😀

lindafr
3. zář 2013

Malé jsem taky nechala nastřelit, čistila jsem lihem a po 3 měsících jsem je bez problémů vyměnila za bílý zlato s diamantém 🙂 Jinak neplakala, ona byla a je taková věčně vysmátá a jen tak ji nic nerozhází, takže i nastřelení bylo v pohodě.

jenn9
autor
3. zář 2013

@lindafr manžel se těší jak malý dítě, jak půjde svojí první dceři vybrat a koupit do zlatnictví její první náušnice..škoda, že takový nadšení nemá, když má koupit něco mně 😀

vanule
3. zář 2013

@jenn9 než vyjdete z ordinace, tak malá nebude o ničem vědět 🙂 hned ty holčičky vypadají jinak, už to nejsou miminečka

my vybrali ty nastřelovací modré kamínky, naše holčička má modré očka, tak ladila, ale zlaté už má bílé kamínky

pampeliska1
3. zář 2013

@jenn9 My jsme teda nechávali píchat už v porodnici, ale také neměla žádné náplasti, rovnou měla svoje zlaté, které vybral manžel 🙂 Žádná krev, hojilo se to krásně, semtam jsem potřela lihem. Jsem ráda, že jsem to zvládli už v té porodnici.

lindafr
3. zář 2013

@jenn9 Tos pobavila 😀