První procházka. Kolikátý den jít?

michaela1990xx
17. zář 2020

Ahoj, kolikátý den, kdyz jste dojeli z porodnice, jste šli s miminkem na první procházku?

lucifffalek
17. zář 2020

@michaela1990xx Ahoj u nas v porodnici doporučuji jit 2.-4.den.Ja šla druhy den na 30-40min. Ale zaleži i na počasí.

lv
17. zář 2020

3. a 2.den, cca 30min

jjasmina
17. zář 2020

My šli asi 3. den , byli sme párkrát jen, pak byla karanténa, tak jsme tvrdli jen doma

malenka3
17. zář 2020

Záleží na počasí, když nejsou mrazy nebo extra vedra, klidně hned, není důvod, když je dítě dostatečně oblečené. Však už je mu pár dnů a teoreticky může být první jeho procházka cesta z porodnice.
My měli první hned ten den propuštění, cesta k pediatře.

jaja01k
17. zář 2020

S prvním jsem šla druhý den. Bylo to v únoru, ale bylo tenkrát hezky, tak jsme v pohodě mohli hned chodit na procházky. Druhý syn se narodil koncem března, bylo šíleně větrno, takže jsme ven šli až týden po příchodu domů.

pavcatko
17. zář 2020

Dcera narozena začátkem října, počasí nic moc. Propuštěny 5.den po narození a hned o
Ten den jsme šli na krátkou procházku

areh
17. zář 2020

Syn se narodil teď v září. Hned od druhého dne jsme venku. Je příjemné počasí. Mám staršího syna a ten doma nevydrží. Mladší syn krásně v kočárku chrupe

krupka3
17. zář 2020

Prvni byla narozena v prosinci a sli jsme asi 3 dny po porodu (ale venku byla uz v den porodu, kdyz jsme jeli domu z porodky), druha narozena v lete, sly jsme 6 dni po porodu. Obecne bych rekla, ze co se tyka mimca je to uplne jedno, spis jde o to kdy se na prochazku citi maminka.

michaela1990xx
autor
17. zář 2020

Super, děkuji

leymea
17. zář 2020

Prvni syn narozenej v srpnu, sli jsme hned ten den co nas propustili. Druhy syn narozenej v lednu a sli jsme druhy den od propusteni 🙂

jane46
17. zář 2020

U obou deti (cervenec, unor) jsme sli hned ten den,co jsme prijeli z porodnice, takze vlastne treti od narozeni. Bylo hezky, deti zdrave, me bylo fajn a bydlime u lesa, takze klid a cerstvy vzduch.

vladienka
17. zář 2020

@krupka3 suhlasim, bola som schopna prechadzat sa viac nez polhodinu asi tak po mesiaci.. miminu to je jedno ak je spravne oblecene, samozrejme nie ak je nejake extremne pocasie

veruuu_kubesovic
17. zář 2020

já jsem vždycky šla ten den, co nás pustili z porodnice, dcera je srpnová, syn květnový, možná kdybych rodila v zimě tak asi hned tak nejdu...

anirij332
17. zář 2020

My jsme byli v porodnici týden a na první vychazku jsme šli snad až v 6ti týdnech ... čekali jsme až bude mít maličký aspoň 3 kila, narodil se koncem února 🙂

drep
17. zář 2020

Dcera měla při odchodu z porodnice 2000g, byl prosinec a šly jsme asi týden po narození. Na doporučení mé ultrazkušené pediatričky, ať mi z toho doma nehrábne.

95newmommy2020
17. zář 2020

Ahojky já rodila v únoru, ale počasí bylo přes 10 stupňů. Každopádně jsem byla fyzicky schopna až někdy za 3 týdny. Takže kdybych neměla takový následky po porodu, šla bych klidně hned. 😁

miba10
17. zář 2020

@michaela1990xx druhý den 🤭

keksik002
17. zář 2020

Zalezi na okolnostech, normálně tak 2-3den..syn se narodil v prosinci, domu jsme jeli v lednu a ven se dostali koncem unora.. ;)

kridav
17. zář 2020

Vrátili jsme se v neděli, a hned v pondělí jsme šli na první prohlídku k dětský doktorce. Byl říjen a bylo nádherně.

terez94
17. zář 2020

@michaela1990xx u všech dětí hned v ten den. Přijeli jsme dopoledne domů a odpoledne jsme byli venku 😊 Bylo to v srpnu,lednu a listopadu.

cinam
17. zář 2020

Já bych šla hned, mimčo se dá vždy dost obléct / dát do fusaku. Malej ale neměl tři kila, takže jsme čekali až přibere (bylo mu asi 14 dní když to nabral a pak už jsme šli)

janablizka
17. zář 2020

Já jsem šla hned druhá den.

vendes
17. zář 2020

První dceru jsme si v kočárku vezli už z porodnice, protože jsme bydleli kousek. Ven jsme potom chodili hned každý den, bylo září.

zavodnice
17. zář 2020

Zářijové jsem vzala ven hned druhý den, lednové až docela za dlouho, tehdy byly holomrazy kolem -10 st.