Půlroční nekojené miminko se furt v noci budí na jídlo

gabrielachalupova
23. led 2012

Zkušené maminky.Mám již sice 2 a pů letou holčičku, ale s touhle druhou cácorkou si nevím rady🙂 Ta první mi spala od 5 měsíce celou noc. Adélka-půlroční, taktéž není kojená a i když jí dám večer v 8 kašičku tak je v půlnoci vzhůru, nebo vycucne 270 mlíčka a ve 3 ráno znovu(to mi vypije tak 230 ml mlíčka) a v šest stává a to by si nejradějí dala opět mlíčko.mně přijde že jí moc....Doktorka mi říká, že hold nějaké dětičky jsou takové, ale mě přijde že by teď, když už jí byl půl rok, mohla mít pauzu na spánek v noci alespoň 5 hodin v kuse..co myslíte?Tím že u první dcerky jsem tohle neřešila, tak vůbec nevím jak nan ní. Má n8 a půl kila..je hodně mrštná, leze, skoro sedí, ale v noci mi nespí a přes den by spala jak blázen 😀

1983hr
23. led 2012

@gabrielachalupova můj syn 9měs.také nekojený a nespí celou noc.Budí se mezi 1-3ráno. Taky je jedlík,přes den jí každé 3hodiny.

gabrielachalupova
autor
23. led 2012

tak to hold asi takhle zůstane 😉

beruska24.9.
23. led 2012

@gabrielachalupova - dcerka pila 2x za noc mlíčko ještě v necelých dvou letech. když jsem nedala, za čtvrt hodiny jsem k ní šla znovu a po prochozené noci jsem ji mlíčko dávala jak chtěla. po návratu z porodnice (další dítko) ze žárlivosti vyžadovala mlíčko 5-6x za noc. to trvalo asi měsíc. pak se srovnala na původní 2x za noc a pak jsem postupně odbourávala (dávala napít vody a vysvětlovala, že mlíčko jen ráno......). po třech měsících vysvětlování to přijala, ale ráno kolem páté je schopná se dožadovat mlíčka. takže půlroční miminko má ještě nárok 😉 😵

gabrielachalupova
autor
23. led 2012

asi má, nejhorší jsou rady porady, co s ičlověk dočte, že půlroční dítě má spát v kuse 8 hodin, to bych chtěla vidět 🙂 podle mě si tímm i dožaduje pozornost, protože přes den se dělý mezi obě...čaj u nás nezabíra🙂))Taky znám spoustu dětiček, co mlíčko pijou do dvou let....naše první ho přestala pít úplně v 8 měsicích, tak teď koukám no 😀

beruska24.9.
23. led 2012

@gabrielachalupova pošlu ip, abych se náhodou neodchylila od tématu 😉

martule20
23. led 2012

Každé dítko je jiné a mnohdy to buzení podle mne nemá s hladem nic společného ( i když ve Tvém případě nevím, když toho tolik zpucne 🙂)) Chybí jí možná poňufání s maminkou nebo zrovna spurtuje /kolem toho půlroku to většinou bývá/ a zase se to upraví. Nám první na pěti měsících přidala jedno noční vstávání (to bylo v srpnu) a vydrželo jí to až do února. S tím, že někdy jsme vstávali čtyřikrát, někdy jedenáctkrát... ☹ Ale já teda do roka kojila...