Pupínky na tváři. Co by to mohlo být?

22. lis 2019

Zdravim,

dnes se udelali synovi takove 3 pupinky na leve tvaricce, jinak nic. Nevite co by to mohlo byt? Jinak syn zrovna jedl rohlik..

denca033
22. lis 2019

Potnicky

nafuka
22. lis 2019

Z rohlíku to určitě není. Těžko říct, co to je. A nechápu proč anonymní dotaz.

vitezove
22. lis 2019

využívejte laskavě anonymitu pro opravdu intimní dotazy a ne tohle

zelenaesmolda
22. lis 2019

co by to mohlo byt?debilni dotaz....

knuffel
22. lis 2019

Jsou to 3 pupínky 😱.

sudylichozrout
22. lis 2019

Tvůj syn trpí chorobou s názvem stupidmamitida. Průběh téhle nemoci je velmi variabilní a záleží na tom, jak moc je maminka toho dne nablblá. Čím víc řeší pindovin, tím víc on má pupínků. Léčba je naštěstí jednoduchá. Přestat řešit blbiny a nezakládat kvůli tomu anonymní diskuze. Úplné zotavení a zmizení příznaků u dítěte následuje do 24 hodin.

vitezove
22. lis 2019

@sudylichozrout pozor, záleží na mamince. Někdy mizí příznaky až s nástupem 18tého roku dítěte.

zelenaesmolda
22. lis 2019

@sudylichozrout
dobre ty! 😀

odula
22. lis 2019

Hele ono se to dost blbě poznává takhle z fotky, ale naším dětem takhle podobně začínaly neštovice. Jinak je v pohodě?

vendelinka08
22. lis 2019

Z takobych pupinku muzou zacit nestovice...takze uvidis..bud to zmizi a neresila bych a nebo se neco rozjede.

autor
23. lis 2019

Jste opravdu zlé, syn si prošel AE, 6. nemocí, tak je jen člověk opatrný a vy hned takhle, styďte se 🙂

yasminna
23. lis 2019

holky nemusíte být hned tak jízlivé. Ano nemusí to nic být, ale taky může. Dcera třeba měla na začátku jen jediný pupínek a nakonec se z toho vyklubaly fakt neštovice. A pupínků už pak byly stovky tedy. Tak se jen paní zeptala no. 🙂 Myslím, že se zakládají horší diskuze. 🙂

knuffel
23. lis 2019

Zlé je slabé slovo, my si z toho dokonce utahujeme! Sorryjako, řešit anonymně 3 pupínky na obličeji...jak to jen říct a neurazit?? Příště bude následovat fotka bobku v nočníku a budeš chtít, aby někdo radil, co jsou ty divné kousky v něm a co to znamená. Nechápu...

odula
23. lis 2019

@knuffel nejsi uz trochu mimo? Nebo jsi sama uvažovala o focení bobajze že te to tak promptně napadlo?

zelenaesmolda
23. lis 2019

@odula
ty jo divila by ses ale uz jsem tady videla fotku posrane plinky,krve na vlozce a dneska posevniho hlenu...

nafuka
23. lis 2019

@zelenaesmolda Je tu ten hlen ještě?

odula
23. lis 2019

Jedna nevyžádaná pro vás dámy:
@knuffel
@zelenaesmolda
@sudylichozrout víte co říkával u nás jeden starej pan? Když jseš blbej, radši mlč. Aspoň se to nikdo nedoví. ;)

odula
23. lis 2019

@zelenaesmolda ja taky. Ale nikdy jsem neměla chuť dotyčné psát že je to slepicoidni blbka. I když jsem myslím
tenkrát k tomu hlenu (fujky) napsala něco o nevhodnosti. Jak je to ale ad hominem, je to pres čáru.

zelenaesmolda
23. lis 2019

@nafuka
ty jo uz nevim ani v jake to bylo diskuzi

odula
23. lis 2019

@zelenaesmolda hlen dneska??🤢 No to byl jinej hlen. Ten dnešní jsem naštěstí nezaznamenala...🙊

zelenaesmolda
23. lis 2019

@odula
nebyl ten jeden o kterem mluvis krev a autorka neresila jestli je to potrat?
to bylo fakt hodne fujky,autorka se jeste urazila kdyz jsem ji rekla,ze je prase a ze takove veci na net fakt nepatri.
To byl jinej hlen,to me dostalo 😀

nafuka
23. lis 2019

@zelenaesmolda To jsem nahlašovala adminům, fujtajbl.

zelenaesmolda
23. lis 2019

@nafuka
ja taky ale admini tady nefunguji,naopak u te posrane plinky smazali moji odpoved,ze je autorka cune jako nevhodnou...

odula
23. lis 2019

@zelenaesmolda tak to mě fakt nemrzi že jsem minula 🤮

odula
23. lis 2019

@zelenaesmolda hele ale třeba podelana plena mě fakt neuráží. To to druhý o čem jsi psala, to je jiný kafe. Já jsem reagovala na nějakej asi pred rokem. Hlen na vložce a jestli prej hlenová zátka. Taky chuťovka

sudylichozrout
23. lis 2019

@odula to si pamatuju, to byl masakr. Jinak dik za nevyzadanou 🙂

zelenaesmolda
23. lis 2019

@odula
tak ten jsem nevidela dikybohu

vendelinka08
23. lis 2019

@knuffel vsak nemusis reagovat...kdyz te takove dotazy vadi...ti same plati pro ostatni damy. Kdyz me dotaz nezajima..tak se jim vyhybam a nerypu. V podstate jsou otazky..ktere nestoji ani za pismeno..tak tam nepisu...jak jednoduche. Ale porad se do nekoho navazet je uz trapne. Hlavne se jedna neustale o stejne zeny.

knuffel
24. lis 2019

@vendelinka08 Asi takhle, téma mě zaujalo, otevřela jsem s tím, že třeba pomůžu nebo se aspoň něco dozvím, ale na blbou otázku mě napadla jen blbá odpověď, takže asi fakt blbá jsem. Žiju s tím ale celkem slušně.

knuffel
24. lis 2019

@odula Problém je, že blbec téměř nikdy neví, že je blbec, takže žvaní dál a dál... 😉