Reklamace kočárku - vybledlá barva a změna barvy rámu

Ahoj, chtěla bych se zeptat na rady ohledně reklamace kočárku. Koupila jsem ho už listopadu 2012, ale používáme až po narození Ninušky -konec březena 2013. Během těch 4 měsíců korba kočárku pořádně vybledla (z černé je šedá) a k tomu černý kovový rám na právé straně chytnul spíše černo - zlatou barvu. Myslíte, že mi to vezmou na reklamaci? Na kočárek jsem dlouho šetřila a tohle mě dost zklamalo 😞 . Jedná se o iCandy, edice World. Děkuji moc za rady.
berynka
16. črc 2013
myslím, že to neuznají, zdá se, že je to vada z opotřebení a na to se žádná reklamace nevztahuje
@vlastafaj
medakote
16. črc 2013
@vlastafaj Pročti si doklady ke kočárku a reklamační řád, ale obávám se, že změna barvy se často jako důvod k reklamaci neuznává a občas je to v návodu doslovně uvedeno. Nevím tedy, jak je to u téhle značky, ale u některých jiných to tak je a týká se převážně tmavých a výrazných barev. Nicméně zeptat se u prodejce nebo výrobce můžeš.
veruska007
16. črc 2013
Tak to je mi líto, že kočárek moc nevydržel... zrovna tenhle nebyl levný, viď? Ale jinak mám s reklamacemi kočárků špatnou zkušenost, určitě nebudou brát v potaz, že kočárek půl roku ležel ve sklepě. Tak to můžeš zkusit - ale spíš počítej s tím, že pak budeš měsíc bez kočárku a nakonec Ti kočárek vrátí ve stejném stavu s tím, že reklamaci neuznávají.
vlastafajautor
17. črc 2013
:-S tak to jste mě moc nepotěšily, ale i tak děkuji za rady
boban
17. črc 2013
Já jsem zrovna dneska reklamovala to, že se mi na potahu kočárku udělal flek a nejde ničím vyčistit a oni mi posílají komplet nové potahy i se stříškou na kořárek x-) x-) x-) jedná se o janéčko..takže neváhejte a zkuste to 😉 x-) x-)

Začni psát odpověď...

Odešli