Reklamace kočárku - vybledlá barva a změna barvy rámu

vlastafaj
16. črc 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat na rady ohledně reklamace kočárku. Koupila jsem ho už listopadu 2012, ale používáme až po narození Ninušky -konec březena 2013. Během těch 4 měsíců korba kočárku pořádně vybledla (z černé je šedá) a k tomu černý kovový rám na právé straně chytnul spíše černo - zlatou barvu. Myslíte, že mi to vezmou na reklamaci? Na kočárek jsem dlouho šetřila a tohle mě dost zklamalo ☹ . Jedná se o iCandy, edice World. Děkuji moc za rady.

berynka
16. črc 2013

myslím, že to neuznají, zdá se, že je to vada z opotřebení a na to se žádná reklamace nevztahuje
@vlastafaj

medakote
16. črc 2013

@vlastafaj Pročti si doklady ke kočárku a reklamační řád, ale obávám se, že změna barvy se často jako důvod k reklamaci neuznává a občas je to v návodu doslovně uvedeno. Nevím tedy, jak je to u téhle značky, ale u některých jiných to tak je a týká se převážně tmavých a výrazných barev. Nicméně zeptat se u prodejce nebo výrobce můžeš.

veruska007
16. črc 2013

Tak to je mi líto, že kočárek moc nevydržel... zrovna tenhle nebyl levný, viď? Ale jinak mám s reklamacemi kočárků špatnou zkušenost, určitě nebudou brát v potaz, že kočárek půl roku ležel ve sklepě. Tak to můžeš zkusit - ale spíš počítej s tím, že pak budeš měsíc bez kočárku a nakonec Ti kočárek vrátí ve stejném stavu s tím, že reklamaci neuznávají.

vlastafaj
autor
17. črc 2013

😖 tak to jste mě moc nepotěšily, ale i tak děkuji za rady

boban
17. črc 2013

Já jsem zrovna dneska reklamovala to, že se mi na potahu kočárku udělal flek a nejde ničím vyčistit a oni mi posílají komplet nové potahy i se stříškou na kořárek 😵 😵 😵 jedná se o janéčko..takže neváhejte a zkuste to 😉 😵 😵