Roční batole špatně spí. Čím by to mohlo být?

radekriha
1. únor 2021

dobrý den. prosím vas chtel bych se zeptat jestli nikdo nedokáže poradit proc nam rocni dcerka špatně spi v noci. prestaly, jsme ji davat dopoledne spat. aby, jsme meli jistotu ze neni přespala ale tim to bohužel nebylo. dáváme ji po obědě soat to spi cca 2 hodiny. a potom az v 8 vecer s tim ze ji maminka dava v 10 mleko ze se drive probouzela na hlad Ted ale posledni 3 týdny cca se probudi kolem pul 4 a blbne v postýlce treba hodinu nez usne kope do postýlky atd. to že špatně usina pri uplnku uz jsme zjistily davnomale tuto se deje i kdyz neni uplnek. kdyby mela hlad tak se snad ozve. to ona se umi ozvat v noci na hlad ze by probudi cely barak pomalu tim reven😂

amazonkajanik
1. únor 2021

@radekriha a je "při vědomí " , prostě ryčí,kope kolem,odstrkuje vás,jakoby ji vaše přítomnost vadila? Ono je totiž možné,jestli nemá noční děsy. U syna začaly cca ve 14měsících a pomohl čaj od leros-klidne spaní

hezz17
1. únor 2021

U nas perfektne plati "cim lip spi pres den, tim lip spi v noci"

leniczka23
1. únor 2021

To je normální spaní/nespani ročního dítěte. Ještě přijdou probdělé noci, přijde vstávání brzo, vstávání dlouho, špatné usínání, časté buzení, přijde toho ještě fakt hodně a žádnej recept na to aby dítě spalo není.
Ale všeobecně platí že spánek dělá spánek.

katinka24
1. únor 2021

Dcera jde stěží spát v půl 12 večer, v půl 2 se probudí a je vzhůru třeba až do půl 5rano a takhle každý den, ale u nás to budou asi zuby.

codal
1. únor 2021

Nám se upravilo spaní až po druhém roce, do té doby se budila. Uspávání je u nás na hodinu i teď.

ondul
1. únor 2021

Kristova noho, budte radi, me se dite budi desetkrat za noc, nekdy ma okna, kdy je dve hodiny vzhuru. To me fakt tredi slak, ze si lidi stezujou, ze se jim dite jednou, dvakrat, trikrat vzbudi 🤦

g_m
1. únor 2021

Prcek má skoro dva a půl a ještě se v noci 2x budí, proč, netuším. Stačí tam přijít, pohladit ho, max si řekne, že chce napít, ale prostě se probudí a já tam musím. Nikdy nespal nijak zázračně a v roce byl vzhůru xkrát, takže buďte rádi za jedno probuzení.

journals
1. únor 2021

A podle čeho prosím tě soudíš že dítě ŠPATNĚ spí??? Tohle mi přijde ještě jako úplně krásný režim. V tomhle věku se mi syn budil 10-12x za noc a to prosím nepřeháním! Přes den spal max. 2x 20 min. Buď ráda za to, co je!