Roční dcera nadměrně slintá, kdy se to upraví?

daisy321
26. čer 2012

Holky, píšu sem, abych se zeptala, jestli máte některá podobnou zkušenost / problém se slintáním. Moje roční dcera už od malinka velmi slintá. Teče to z pusinky proudem. Jakmile se naučila stát, je to mnohem horší. Denně proslintá tak 10 bryndáků plus ji převlékám do suchého. Možná to moc řeším a spraví se to časem samo - což bych byla ráda. Můžete mi napsat, kdy se u vašich dětiček slintání upravilo?
Jinak cvičíme Vojtovku už víc jak 9 měsíců, ale stále má lehkou hypotonii. Fyzioterapeutka přisuzuje to slintání hypotonii, ale neví si rady s tím, že přestože malá cvičí, tak na slintání jí to nepomáhá.

kachen
26. čer 2012

Mala mne slinta taky dost. Ja to spis prisuzuju rustu zubu nez hypotonii... Vzdycky, kdyz maji prijit dalsi zuby, slintani se o dost zhorsi.

weri1
27. čer 2012

malje bude mít za měsíc 2 roky a slintá taky....

camilca
28. čer 2012

@kachen Jasně, když rostou zoubky, tak děti dost slintají, jenže - zuby nezuby - naší malé to teče z pusy jak z kohoutku pořád. Zubů má 8, a když jí lezly, tak bylo slintaní pořád stejné... Tak doufám, že se to spraví... 🙂

timbouctou
28. čer 2012

@daisy321 my už teď skoro ve dvou letech slintáme minimálně, ale ten mladší slintal jak buldok ještě někdy před třemi měsíci a pak to zničehonic skoro přestalo. Ale ne úplně 😠 takže máme občas pěkně pokapanou podlahu. A nejhorší je, když dostane třeba lízátko, minule mu ho dala doktorka, že byl statečný při určování crp a to jste měli vidět tu podlahu v ordinaci a čekárně 😀 😀 ale já jí varovala, nemůže říct, že ne 😀 😀