Roční dítě v noci nespí, poraďte

janie1988
22. únor 2016

Ahoj maminky, potřebuji radu. Jsou to asi dva týdny, co se syn probudí kolem půl 1 v noci a do 3 nespí . Když ho chovám, tak je klid. Ale je schopný koukal 2 hodiny. Pak putuje zpět do postýlky a začíná cirkus. Hystericky řve, mlátí do postýlky, dupe... Spí jen po obědě, večer zalehne kolem půl 8. Hlad nemá, když mu dám mléko, upije malinko a zase nanovo. Dávám chamomillu na zuby. Poraďte, děkuji.

lv
22. únor 2016

u nás zubama /špičáky pěkně po sobě, takže měsíc řevu/ skončilo spaní v postýlce..ani za zlatý prase tam už nechtěla být..takže spávala pak s námi..to jsem tě asi moc nepotěšila /bylo jí 16m/

janie1988
autor
22. únor 2016

@lv synovi taky rostou spicaky. Do roka spal v pokoji celou noc, pak jako kdyz navne a dela tohle. Je jako hodinky. Kazdy den ve stejnou dobu.

smillingangell
22. únor 2016

Jsi byla u nás doma ne 😀 Naše 13ti měsíční je poslední dva týdny na zabití 🙄 Vstane v jednu a nazdar.Řve a řve a řve.Hlad nemá,přebalená je.Tak budu doufat v ty zuby no 😀

janie1988
autor
22. únor 2016

našemu je taky 13 m.... 😀 A co s ní děláš? jako po dvou hodinách uspávání toho máme tak akorát dost, takže jde do postýlky a tam řve. Dneska 45 minut...na chvíli vždycky přestane, pak si vzpomene, že řval...hérečka...a nakonec usnul...skoro 3 hodiny od probuzení....

smillingangell
22. únor 2016

@janie1988 vesměs nic 😀 protože nic nepomáhá.Jdu jí tam dát maximálně dudáka,stejně řve,rekord je kolem 40ti minut ale nechávám jí prostě vyřvat,ona pak odpadne.Ale zase musím říct že ne každou nco todle předvádí,aby mě tady zase někdo neměl za krkavčí matku.Na dnešek ve čtyři vstala,brekla a pak sem jí jen slyšela jak si tam povídá.Předevčírem to ale stálo za to to řvala od půlnoci do rána 😒 s přestávkama samozřejmě,předtím pár nocí prospala a předtím zase ne.Prostě střídá se to.
Zkoušeli jsme jí nechat rosvíceno ale prostě trvala na tom že tam s ní někdo musí být.Prostě sem jí tam nechala 😀

smillingangell
22. únor 2016

Je pravda že když to začalo před dvěma týdny tak po třech probdělých nocích a řevu jí vylezly dole dvě stoličky,pak byl pár dní klid a ted začala zase a furt hledá něco nahoře takže očekávám nahoře zuby

janie1988
autor
22. únor 2016

my to teď máme vkuse 2 týdny...je s námi v ložnici, takže to stojí za to...:/

janie1988
autor
22. únor 2016

To už rostou stoličky? Kluk má 4 nahoře a dva dole. a takovej cirkus k tomu.

smillingangell
22. únor 2016

@janie1988 No má je tam.Nahoře a dole klasika po čtyřech zubech a venku už má dole dvě stoličky.Ani si nepamatuju kdy měli její sourozenci stoličky 😒

zuzanamil
22. únor 2016

@janie1988 u nás tiez rastu 3 zuby naraz. Takže spanok sa zhoršil. Ale pomaha nurofen pred spaním a kamistad- gel na zuby. Tak to skuste. Nemá zmysel nechat dieta trapit bolestou.

janie1988
autor
22. únor 2016

@zuzanamil já právě ten nurofen moc ráda nedávam, to v krajním případě...ale nevim, jestli ten krajní případ už není...:D

smillingangell
22. únor 2016

@janie1988 Taky ho nerada dávám,nicméně včera jsem jí ho taky už dala

janie1988
autor
22. únor 2016

A to mám dát hned večer, nebo až při scéně?

evulina77
22. únor 2016

@janie1988 a nepomohlo by společné spaní?

janie1988
autor
22. únor 2016

@evulina77 toho se chci právě vyvarovat...:/ když ho dáme k sobě v tu půl 1, tak už je pozdě, neusne..a nevim, nevim, aby s námi spal od večera...

zuzanamil
22. únor 2016

@janie1988 no ja sa riadim tým, že bolesti zubov su priserne a keby som ich mala ja sama, tak tiez by som to bez liekov na bolest nezvladla

janie1988
autor
22. únor 2016

@zuzanamil To sice ano, ale přeci mu nemůžu dávat čípek každý den...:/

olga_
Autor odpověď smazal
Zobraz
skyvik
22. únor 2016

Dceri ted rostou naraz 4 horni zuby a take spi spatne, v noci se vzbudi a uz nechce v postylce byt, jen u nas v posteli. Ale jak se potvora nahlas smeje, kdyz ji nesu do loznice, to bych ji prastila :D Kdyz bylo nejhur, dala jsem cipek nebo Nurofen a pak Calgel na dasne. Vyrvat ji necham, az bude zase v pohode a nebude ji to bolet, i kdyz to zase bude boj. Takhle ji dam k nam, dam napit, namazu dasne, dudlik a do deseti minut a bez revu spi. Ale teda nespi se nam s ni moc dobre, jak se roztahuje a porad se rochni z jedne strany na druhou..

janie1988
autor
23. únor 2016

My dneska spali od půl 3 všichni spolu. A neprobudil se ani jednou, pacholek

janie1988
autor
23. únor 2016

@olga_ a jak se, prosím, jmenuje?

olga_
Autor odpověď smazal
Zobraz