Rodina je nemocná. Chytí to miminko?

berenika39
16. únor 2009

ahoj maminy, určitě už to máte leckterá za sebou....starší syn přinesl ze školy děsnou chřipku, horečky, průdušky, antibiotika. Manžel třetí den na hromadě. Každý v jiné místnosti, malýho jsem zabydlela v ložnici, aby se nepotkávali, já lítám mezi nima. Ano, jistě, už kašlu a škrábe mě v krku. Chci se zeptat, a asi i uklidnit, že to nemusí Péta nutně dostat taky? Jsem nervozní a pořád ho pozoruju.
Přeji všem zdravíčko, je sakra důležitý.

kalo
16. únor 2009

berenika, dopuj ho vitamínkama a ať není příliš v těsném kontaktu s marůdkama. Ono víc pro to asi dělat nejde....Pravidlo to samozřejmě není, že by to musel dostat taky...když bude silný, odolá....

My teď teda marodíme celá rodina...Malá chytla příšernou chřipku, od ní manžel /protože jí odsával nosík odsavačkou, co se saje pusou/ a od nich obou já. Prskáme a frkáme celá rodina 😠 😠

berenika39
autor
16. únor 2009

ovoce už dávám, ještě jsem nepátrala, pro půlroční jsou i nějaký vitamínový přípravky? zatím nebyl ještě nemocný nikdy (tuk tuk), ani rýmu, chodíme do bazénu, věřím mu 😉 😉 . Tak at se z toho dostanete co nejdřív.....

andy80
16. únor 2009

berenika: pokud má omarodit omarodí i když ho zavřeš do vedlejší místnosti. Virus máte doma a lítá ti všude. Kdykoliv syn donesl ze školky nějakou nemoc, malá to chytila taky a nejen malá, ale celá rodina. Tomu se prostě vyhnout nedá. Záleží jen na dětském tělíčku, jestli se tomu ubrání nebo ne.

berenika39
autor
16. únor 2009

hm, tuším to. já a starší syn jsme takový ty rychlovky - jeden den totální odpadlíci, druhej den se to vyspí a třetí den pohoda. Manžel naopak dva týdny - horečky, kašel, průdušky, rýma,všechno najednou. Je to o imunitě, snad ji malej dostal do vínku dobrou.

byyz
16. únor 2009

ber my jsme na tom teď stejně, já mám ATB a manžel pad s chřipkou...neřešíme to izolací, ale všichni ležíme celodenně na roztaženým gauči v obejváku (hlavně proto, že ani jeden jsme nebyli schopný se o malou sám postarat a takhle se to rozdělí).....malá nechytla ani rýmu! a my už jsme skoro doléčený, takže už předpokládám, že nic nechytne

berenika39
autor
16. únor 2009

byyz 😀 , to jsem potřebovala slyšet!!! (teda číst 😀 ). Já jsem nemyslela izolaci totální (mimochodem miluju písničku ISOLATION ), jen že malej se s marodama prostě nenuchá. Jinak chodíme za tátou do dveří dělat pápá a povědět mu, co jsme dělali a tak 😀 . Šikulky jste, jak jste to zvládli.

beruska2x
16. únor 2009

mela jsem rymu jako balzen, manzel chytil chripku a malej nic 😉 je ale pravda ze pred Vanoci jsem mela deeesnou anginu a to jsem ho dala na vikend babicce at se muzu vylezet ale to jsem fakt nemohla skoro vstat jak jsem se potila 😅

evikuu
16. únor 2009

ahoj Ber 😀
bereme stále multitabs pro miminka 0-2m je tam D a vit C dáváš mu ovoce dost a je bojovník 😀 pusinka!!!

scharfinka
16. únor 2009

Ahoj Ber, nejak podobne je to u nas, ale uz pul roku-ja jsem neustale na hromade (chripky, nachlazeni......)tez sem mela starost o maleho, kojila jsem, takze kontaktu se neslo vyhnout, manzel to chytal neustale ode me a nas budulinek nic, zdravy jak ryba...tehdy jsem se na to ptala mudry a ta mi rekla, ze kdyz to nechyti do tri dnu, tak prej uz neomarodi.....Neboj, tvuj prcek je urcite odolny 😉

nadik
17. únor 2009

Ahoj holky my si to prodělali všichni... Manža to dotáhnul v pátek a v úterý jsme u doktorky skončily i já s malou.... ☹ My měli chřipku to hroznou a malé se to chytlo na mandle, takže angína... 😢