Rozházený režim, jak jí pomoct do starých kolejí?

mek1402
17. kvě 2018

Ahoj maminky, vratili jsme se domu z dvoutydenni navstevy u manzelovych rodicu v zahranici, mala ( 28/5 bude mit 6m) sla z ruky do ruky, jelikoz tam bylo spoustu pribuznych a vsichni si ji chteli co nejvic uzit, vedela jsem ze bude mit totalne rozhazeny rezim spinkani a jidla, ale je to fakt mazec. Manzel je zpatky v praci a ja doma s malou, ta neplace pouze kdyz ji nosim, vubec nespi, pouze kdyz ji uhoupu v naruci, jenom se otocim jinym smerem uz si zada pozornost a kdyz ji nedej boze polozim do postylky na spani tak rve a rve az nez ji zase vezmu do naruci. Nemate nejaky trik jak ji pomoct do starych koleji? Nebo tim revem proste musime zase projit?

mku
17. kvě 2018

U nas pomaha soupnout do kocaru a co nejvic vozit aby se z toho vyspal... vetsinou tak do dvou dnu se zase srovna. A pak mi teda pomaha drzet rezim i na te navsteve...

mek1402
autor
17. kvě 2018

@mku tak od kocarku si taky odvykla takze tam bojujeme taky. No ja se snazila ten rezim drzet, ale moc to neslo :(

mku
17. kvě 2018

@mek1402 ja jsem v tomhle tvrda navstevy nenavstevy... proste se omluvim, ze ted ma cas jidla/spani atd a odchazim do klidu...

dora13
18. kvě 2018

Jak dlouho jste doma? U nas pokazde po vyjeti z rezimu trva par dni, nez se zase vrati zpatky, vzdycky se tak nejak co nejvic snazim vychazet jim vstric a jemne je smerovat zpet do starych koleji. Nejhorsi byl presun Cesko-USA, tam roli sehral i casovy posun a syn (tehdy 14 mesicu) se daval dokupy tak tyden. Nelamej to pres koleno, do par dni bude zase v pohode🙂

swetlusska
18. kvě 2018

to musí být náročný, já jsem návštěvy proto uplně odvolala, skoro celý rok jsme nikam nejezdili, to se nedalo, jak ho to vždy rozhodilo :( Tak asi jen nosit a nosit, chce to jen čas..

preiba
22. kvě 2018

My s malým drželi režim vždy i v zahraničí a na návštěvách,pak to dokáže nadělat velkou paseku. Teď už jsou Oliverkovi 2 roky a pořád režim má. Myslím ,že se vrátí za pár dní zpět do svého režimu...týden ,dva a bude to dobrý 👍
Je to spíš náročné pak pro rodiče. 😀

absintka19
22. kvě 2018

@preiba presne jak pisete, nepolevovat v rezimu, tezko se to srovnava kor u tak malych deti. My mame rezim od 3m a navsteva, nenavsteva rezim proste bude a hotovo. Nase dite, nase pravidla. Nebojte, uklidni se za par dni. Taky to muze byt nahoda a treba rostouci zoubky v 6m klidne. Vyzaduje proto vic pozornosti. Takze mazleni, hlazeni, upokojovani a vse bude brzy zpet.🍀🍀🍀🍀