Ruční brzda na kočárek. Nechávali jste si ji dodělat?

sicinka
29. bře 2009

Ahoj, je tu někdo,kdo by si svépomocí či v nějakém servisu nechával přidělat přední brzdu ruční brzdu na kočárek. Našla jsem kočárek easywalker sky který mě nadchnul nízkou hmotností a složitelností, ale chybí mu zmiňovaná ruční brzda na přední kolo. Tu chci kvůli bruslení. Bratranec má cykloservis a kola přímo montuje - podle mě je to to samé, jako u kola 🙂 Prosím napište zda někdo zkoušel a jak to fungovalo.

bajunka
29. bře 2009

Ahoj sici, teda ještě to nemáme,ale taky bych to chtěla dodělat mame cortinu a té to chybí a já na bruslích moc ráda.A pokud má bratranec cykloservis tak ti to udělá určitě dobře.

sicinka
autor
29. bře 2009

To je otázkou jestli to půjde abych nekoupila za 14 tis. kočátek a pak zjistila že s brzkou nepochodím. Zatím se všichni tváří že není prolém ale nemám jako to vyzkoušet. Bojím se hlavně skládání aby se nepoškodila lanka.

kikimaruska
29. bře 2009

Já schánela, chtěla sem brzdu na x-landera a žádný výrobce ani dodavatel to nemohl a nechtěl udělat. pak jedna mamina psala, že by se to svedlo, ale že by nešla oddělat kola - sundat, že by se to muselo složitě montovat ap. Zatím jsem nenašla nikoho ochotného, tak jsme kočárek vyměnili celý, což mi radili všichni...pokud máš šikovného bratrance, tak nám pak řekni jak slouží...a jestli ty kola jdou nebo opravdu nejdou oddělat (což jsem zavrhala, když píchneš, co s kolem co se nemůže sundat 😝 ).

sicinka
autor
29. bře 2009

Kiky a co když koupím originál brzdu od jiného kočárku pak ji budu muset uchytit jako na originál 🙂 a kolům by to němělo vadit. Já už byla rozhodbutá pro GT3, ale opravdu mě zaujalo těch 9 kg kočárek. Pak to má člověk i jako golfky 🙂 Jinak je potřeba sundavat kolečka? výtah máme dost velký

kikimaruska
29. bře 2009

aha, no já se ptala i na toto a nikdo mi tu brzdu na kočárek prodat nechtěl, že jen s kočárkem, nebo opravit příp. celý jejich kočárek, že samotné díly mi nikdo neprodá, že si to chrání. Třeba budeš mít štěstí 😉

ada22
30. bře 2009

Ahoj nejlepší by jsi měla odtáhnout bratránka do obchodu s kočárky, aby okouk jak jsou brzdy na kočárku řešené a posoudil co by šlo. Třeba na kole jsou na vidlici takové jakoby pacičky s dírou, kam se našroubuje kus kotoučové brzdy(destičky) 😀 (moc to nedokážu popsat). Další věc je jestli se ti vejde kotouč vedle kolečka a jestli nebude třeba nějaká úprava, která by pak zřejmě zrušila záruku na kočárek. Nebo by šli možná použít klasické brzdy (V), 😀 No každopádně zajímavej nápad 😎 .

sicinka
autor
30. bře 2009

no kocarek je k videni jen v koline tam ho z prahy nepotahnu jinak original brzda koupit jd v autorizovan=m servisu my ji nabidli zaslat nato zda mem kocarek se neptali asi to predpokladali 🙂 Jinak se zarukou bych ji v případě nejaké zavazne zavady asi sundala 🙂 Ale nevim asi to skoci u GT3 a bude nebudu vymýšlet blbosti.

mkr
30. bře 2009

ahoj, já si myslím, že by to mělo jít, taky jsme nad tím vloni uvažovali, ale zatím jsme se k tomu nedokopali, určo by to bratranec zvládnul kolo jako kolo, jinak to kolečko by se asi dalo oddělat od kočárku, ale pořád by viselo na lanku, které je přidělaný ke kočárku, takhle jsou řešený, cyklovozíky, máme na něm ruční bzdu, a když viděl manža jak je to jednodušše přidělaný, tak se divil 🙂

anysek85
22. pro 2010

Ahojky,

zrovna také řešíme tento problém. Máme vybraný super kočárek, ale nemá ruční brzdu, kterou chceme kvůli in-line bruslení 😔. Nějaké novinky? Zjistil někdo něco? Našla by se maminka, která přišla na to, jak tento problém vyřešit?

katwind
26. říj 2011

Obnovuji téma, lze to? Má to někdo?🙂

nevesta2013
25. únor 2014

Také obnovuji téma.... ví někdo, jestli na x-landera jde dát dodatečně ruční brzda?

eavinka
25. únor 2014

A mně by zajímalo, jestli jde nějak dodělat brzda na kočárek Mutsy 4 Rider 🙂

hann83
24. led 2015

Ráda bych to tady oživila 🙂 Jak jste dopadly maminky? Máte některá dodatečně přidělanou ruční brzdu ke kočáru, na kterém původně není? Já si nechávala přidělat dodatečně brzdu jen na Croozer a k němu to šlo v pohodě, ale ke kočáru ne. A také se mi líbí EasyWalker, jako původní zadavatelce tématu, tak by mě to zajímalo.

madlis
21. říj 2015

Holky jak jste dopadly? Zadne info ☹

kosakr
3. dub 2016

Ahoooj, taky by me to zajimalo... Moc prosim o Vase zkusenosti...

madlis
3. dub 2016

@kosakr ja nakonec koupila bazarovej s ruční brzdou

kosakr
3. dub 2016

Dekuji. Poprve Myslim nad Tim 😉

mikracek
25. zář 2016

obnovuji diskuzi...prisel na to nekdo,jestli to lze?