Růžové skvrnky na plínce. Míváte to taky?

lajla
12. pro 2007

Ahojki holky, moc bych Vás chtěla poprosit , zda to obcas taky nemíváte..mala kdyz spí dlouho bez pití, tak má obcas, ne casto na plínce takové ruzové skvrnky, stejně jako mají mimi v porodnici na zacátku..ledviny mela v pořádku, tak nevím jestli to je oka nebo ne..je to opravdu málokdy
ona je zlobidlo..usina kolem druhe rano, obcas usne kolem 12, ale pak sse vzbudi se rvem kvuli briska, tak potrebuje vyprdet, a uklidnit u prsa, ale moc toho nevypije..no a pak usne a spi treba 5h, no a obcas ma ty skvrnky 😒
no ale jinak je uplne v pohode, aspon myslim prospiva krasne, je usmevava, pres den fakt hooodne cura..

suki
12. pro 2007

lajla teoreticky by to mohla být hodně koncentrovaná moč-tím jak popisuješ, že malá málo pije....ale určitě bych se zeptala doktora pro jistotu.Já s tím teda zkušenost nemám, naše malá nikdy nic takového neměla, ale je pravda, že to je velký jedlík a hodně pije i v noci. 🙂 Myslím, že to bude v pohodě, ale radši se doktora zeptej za to nic nedáš. 😉

lada82
12. pro 2007

ahoj, ja si myslim, ze stejne jako v porodnici jsou to mineraly, ktere miminko vylucuje - nepilas hodne Matonku nebo neco podobneho? 🙂

olaa
12. pro 2007

Mě v porodnici řekli, že se takto vylučuje sůl, moč má potom oranžovou až růžovou barvu. Anebo, když je to holčička, může vylučovat malinko krve z rodidel, prý je to normální. Ale jestli si nejsi jistá, zavolej doktorce.

lajla
autor
12. pro 2007

suki ja si prave taky myslim ,ze to je koncentrovana moc, ono to piti do ni narvat v noci fakt nejde.. 😝 dr jsem se ptala, a pry kdyz to neni hodne casto tak je to v poho, ale kdyz budu chtit mam prinest moc..ja prave nikoho jineho neznam, kdo to tak miva..tak se radeji ptam..
lado ja kvuli bublinek piju jenom caje pro kojici a gravimilk, pomalu nic jineho mi mala nesnese 😝
olaa co si vzpominam tak u tech mini miminek je to oka..ale prave me zarazi ze mala bude mit tri mesice a obcas se ji to taky objevi..
no jestli to takhle bude pokracovat tak asi fakt zajdu s tou moci 😖

suki
12. pro 2007

jasně podívej, jak půjdete do poradny , vem s sebou moč, za to nic nedáš a ať to vyšetří a budeš mít klid. Tam jdete za 2 týdny ne? Na tříměsíční prohlídku? Aspoň budeš moct být v klidu. 😉

lajla
autor
12. pro 2007

suki my prave byli minuly tyden, a za dalsi mame az 7. nebo 14. rovnou na ockovani..ale jestli se to jeste objevi, tak radeji zajdeme driv, to bude sranda jak budu chytat moc 😀

lada82
12. pro 2007

to je jasne, ja litam k pediatrovi s kazdou pochybnosti... drzim palce

shmudlinka73
12. pro 2007

lajlo,na chytání moči existují lepící pytlíky,ale nevim jestli ja maj obvoďáci,zkus se zeptat.