S batoletem pod stan. Co mám vzít s sebou?

tlapicka
21. kvě 2008

chystame se pod stan (do campu) a pres den na vylety na kolo s vozikem. Privitam vsechny tipy a triky, co je dobry vzit sebou a na co si dat pozor atd... zkratka podelte se o vase stanovaci zazitky!
podotykam, ze nasemu batoleti je rok a sedum mesicu. diky! 😕

aponchie
21. kvě 2008

zkouseli sme s ni bejt pod stanem v roce a pul a parada..hlavne repelenty a teple deky,dobrej stan s odvetravanim to staci 🙂

tlapicka
autor
21. kvě 2008

mame jurek a spacaky prima spojovaci, tak pocitam, ze se tam tri vlezem. mam vzit jeste extra deky? v aute mame misto, takze by to nemel byt problem. 🙂

aponchie
21. kvě 2008

ja bych radsi vzala pac nam byla celkem zima takze se to siklo aspon pro dite bych vzala a nahradni obleco radsi vic jak min..no a ja mela dilema jak to udelame s curanim pac v te dobe uz byla bez plen a nejak v noci lezt pred stan ee takze sem ji na ty noci dala plenu 🙂

tlapicka
autor
21. kvě 2008

🙂 elousak jeste vetsinou cura do plinek, ale nevim, jestli vzit nocnik, nebo proste na travicku 🙂
a uz se tesim, jak budu na plynovym varicku ohrivat vodu na mliko 🙂 😵 to bude adventure.
jak jste byli dlouho? my jedem od zitra do soboty nebo nedele.

aponchie
21. kvě 2008

byli sme na 3dny a bohate to stacilo,nastesti bylo celkem teplo jen sme nevychytali nejakou parbu nedaleko takze sme se moc nevyspali,teda mala jo,ale my ne 😀 myslim,ze bude chrupat jak miminko nase mala nebyla schopna se vubec probudit v noci 😀

tlapicka
autor
21. kvě 2008

oki doki. no my uz jsme jednou byli, jen na jednu noc, loni v lete a porad jsme trnuli, aby nezacala rvat, bo campy zrusily a stanovani venku je tu zakazany, tak jsme byli tezkej ilegal v lese.... stan jsme staveli po tme a rano jsme zjistili, ze stojime skoro pod chatou a vedle capkala baba na koni.... honem jsme se sbalili a jeli na snidani kamsi pryc 😉

aponchie
21. kvě 2008

😀 hehe dobry ,ale aspon je sranda..ja jsem pro takove veci..hele na hotelu muze spat kazdej a je to nuda 😝

tlapicka
autor
21. kvě 2008

no prave 🙂 a hlavne me sere, jak vsichni rikaj, ze jak mas dite,konci sranda a nic nemuzes 🙂 😀 😠 😀

aponchie
21. kvě 2008

tak to je blud veleblud..ja myslim,ze zacina ten pravej zivot 🙂

aniska
22. kvě 2008

tlapicka to je super 😀 😀 ja su tez pro, ja som zase bola s matyskom cez vikend na lazoch pod zvolenom- v zajezovej na kurze keramiky a obidvaja sme si to strasne uzili🙂))) akurat moja mama bola z nas na nervy ze ideme len ja s mimi a malinkatym batozkom. nie ze by ju tesilo ze nepotrebujeme vela veci 😒 😉

terkajesterka
22. kvě 2008

my se chystáme v létě někam pod stan, tak uvidíme, jak to zvládneme. Nejdřív si asi dáme tréninkovou noc někde v lese blízko domova, kam by se dalo v případě nouze rychle přesunout. A když to zvládneme, tak hurá na vandr!

Stan máme taky Jurek a spacák pro malýho budeme muset ještě nějak pořešit. No a pleny bude mít asi papírkovky, nebude se mi chtít tahat látkový.

gedren
22. kvě 2008

My spali ve stanu jednu noc, kdyz bylo Helci asi 10 mesicu, a byl to docela pain (furt se budila a hystericky rvala na cely taboriste). Doporucovala bych vyzkouset doma, tj. postavit stan v obyvaku a dite na nej zvyknout 🙂, aspon teda ja to takhle urcite udelam, nez zase nekam vyrazime 🙂.

listicka77
22. kvě 2008

Terkajestěrka: Taky se v létě chystáme. Já chci jako spacák použít fusak, máme dutovláknový s nylonem zvenku a flanelem uvnitř, od fy Condor - www.spacaky.cz. Dělají na zakázku i dětské spacáky.

tlapicka
autor
22. kvě 2008

myslite, ze mrne potrebuje svoje vlastni spani?

aponchie
22. kvě 2008

ne 🙂

mikca
22. kvě 2008

ahoj můžu mít mini dotaz...co budete dělat s děcekm pod stanem, když bude hnusácký počasí...

tlapicka
autor
22. kvě 2008

spat. pres den budem na kolach a do voziku neprsi 😉

mikca
22. kvě 2008

počkej to mi chceš řííct že když bude pršet budete jezdit na kolech??

tlapicka
autor
22. kvě 2008

zalezi na nalade. nekdy jo a nekdy ne 🙂

mikca
22. kvě 2008

no a když ne 😀 tak co potom.....to budete hačat ve stanu?--já se ptám jen proto že manža něčím podobným taky vyhržuje..

terkajesterka
22. kvě 2008

😀 😀 😀 😀
do kočáru pod pláštěnku taky neprší 😀

listicka77 - já mám taky Condor, ale cca 10 let starej. Ale Jiříkovi asi pořídím jeho vlastní spacáček, bojím se spát s ním v jednom.

mikca
22. kvě 2008

nojo ale na mě prší 😀 😀 😀 ..asi půjdem do chatiček 😀 ..když už k tomu bude muset dojít

pattie
22. kvě 2008

tlapicka: to je bezva nápad! Dej pak vědět jak dovča dopadla. Naše malé je ještě v bříšku, ale už má naplánované dovolené na dalších asi 5 let 😀 A s tím stanem, nebo širákem se tam rozhodně počítá 😉 takže jsem zvědavá na zážitky a zkušenosti mamin!

tlapicka
autor
22. kvě 2008

mikco, kdyby to stalo lautr za p*d, tak bysme se sebrali a jeli domu 🙂 vzdyt o nic nejde, ne?

pattie. jojo, dam vedet. jeste si dame kafco a vyrazime, vracime se asi v nedeli vecer 🙂

listicka77
22. kvě 2008

Já nespím s miminem ani v jedné posteli (má přiraženou postýlku bez bočnice k mé posteli, takže je blízko, ale ve svém), natož v jednom spacáku. Potřebuju na spaní prostor, bohužel... Takže fusak to jistí. 🙂

zdenicka
22. kvě 2008

tak premyslime letos o stane...

kajule
22. kvě 2008

Ahoj holky, tak my se urcite chystame v lete na 14dni akorat jeste nevim jestli pod stan nebo do karavanu, ale rozhodne se na to uz desne tesim. 🙂 Uz ted resim spani apod., pac doted Pata spinka sam ve sve postylce. 🙂

aponchie
22. kvě 2008

me laka karavan 🙂

kajule
22. kvě 2008

Aponchie, no ja prave premyslim, ze pujdeme spis do toho karavanu nez pod stan, Pata uz v nem byl, kdyz byl jeste v brisku. 🙂 A tchan karavan ma, kze to neni problem. 🙂

aponchie
22. kvě 2008

no tak to bych nevahala..jaky to je ridit? 🙂