S dvěma dětma nemám už ani chuť na sex

micik001
10. lis 2009

Ahoj, mám dvě malé děti (2 a 4 roky) a po dvou těhotenstvích a dvou ročních kojeních mi ne a ne naskočit chuť na sex. Přes den mne okupuje malá, odpoledne obě děti a večer jsem unavená a jediné, na co myslím, je klid... žádné fyzické doteky, prostě sama pro sebe. Chuť na sex mám tak 1-2krát do měsíce, ale jinak vůbec... A začíná to být doma problém 😢

rimmel
17. lis 2009

ja kebyze som v tvojej kozi a jedna sa o mojhomuza urcite by som ho neopustila ci take daco....ale chybali by mi dotyky, neznostky a vlastne prejavy ze som pre neho sexy=zena...no fakt neviem..skus sa ho spytat ci ho uz teda nepritahujes ale ked hovoris ze si to ani sam nerobi....mi to skor dava pocit ze daco neni v poriadku.....neviem ale co..zdrave to urcite neni ako hovoris je to potreba a muzi ju fakt maju vacsiu ako zeny to je kazdej jasne a ja som si to nevymyslela 😀 moj muz potrebuje kazdy den, kopec jeho kamaratov tiez..ak s muzom nesexujeme aspon mu to spravim rukou alebo si to on spravi a ja som pri nom a bozkavame sa lebo fakt on to musi ....musi doslova to semeno zo seba dostat inak je proste nadrzany sorry za slovo, a nesvoj a chyba mu to..

ale hovoris ze vzdy taky bol.....no neviem..gay neni nahodou? sorry len tipujem , nikdy nevies haha
urcite by som sa poradila s doktorom byt nim ale ak on nechce, nikto s tym nic nespravi..aj ste sa o tom otvorene rozpravali?? ak ano vysvetlil preco nema chut? ci ani on nevie?

katty6
17. lis 2009

No,rimmel, gey asi neni, to byc poznala.. jsme spolu 8 let.Po pravde ono to mu neni prijemen o tom mluvit, a vyhiba se rozhovorum na toto tema. Ale parkrat jsme s eo tom bavili, rikal ze asi po tolikaletem vztahu ze pritahuji mene, a buh vi co jeste rikal, ale me prijde ze jsou to vymluvy, spise mam pocit ze opravdu ma nejake zdravotni problemy. Protoze kdy by slo jen o to ze ho nepritahuji ja, tak by to hledal jinde, nebo si to alespon delal sam.
Jak jsme se o tom bavili a bavime vzdy z me iniciativy tak uz pomalu ma komplex z toho, a neni mu to prijemny, porad jen slibuje ze se bude snazit.Ale z donuceni to nejde. Take rikal ze ho to trapi alespon z toho hlediska jak pises, ze to semeno musi po nejake dobe ven.. On ale rika, ze mozna uz jen kvuli tomu teda by to delal, ale za sebe zajem a chut nema.. a pry si uz na to zvykl, ze jsme se dlouho nemilovali kdyz jsme byla tehu..
Zkratka v podstate ani sam nevi proc to teda takhle ma, vysvetluje to jen tim ze jsi na to zvykl a ze to ho jen vycerpava ten sex a nedava tolik proc by tedy mel o to usilovat.
Pro me je zasadni jen to, proc se to zmenilo v podstate raz na raz, jako utlo.Drive zajem mel, a ted vubec 😔
Psala sjem to do diskuze abych si ujistila jestli to teda chlapi mivaji po te co jejich manzelky porodi, jestli to tedy neni ze stresu z nove roli otce apod, nebo jestli to neni z toho ze byl u porodu?? Jo, ted si vzpominam, ze nedavno rikal ze me uz nevnima jako zenu se kterou by se dalo milovat, ze jsem pro nej jen matka.. a take mu asi vadi, ze ted prsa plni svou prvotni funkci a nejsou na hrani, jelikoz drive to byl pro nej skoro fetis, vzrusoval se kdyz sahal na prsa..ted pry to nejde.

rimmel
17. lis 2009

nooo to som pocula ze niektozi muzi takto reaguju ...ze fakt si pre neho matka..koli porodu, prisiam tehotensvto...fakt to moze byt tym..ako on vravi

mozno zamerat sa nato aby si v jeho ociach znova bola ta sexy zena co predtym? neviem sice ako.....chcelo by to cas osamote, bez deti da sa? sexy oblecko...ostatni muzi nech sa za tebou otacaju v nejakom bare 😀 alebo take daco? alebo mozno trepem sama neviem ale chapem ho...ja sama sa divim muzovi ze sa mu moje prsia pacia..ja osobne ich neberiem tak isto ako pred... 😒 fakt ich berem ako taku mliekaren a nic viac..i ked stale ma to vzrusuje ak ich chyta a tak..cize ano, moze byt ze proste si pre neho matka nie milenka co je prirodzene..ale nenchajte to tak lebosa to nikdy nezmeni..skus sa poradit s nejakou doktorkou aj bez muza ze co robit, ako nato 😉

rimmel
17. lis 2009

sorry pisem narycho maly je na mne 😖 😀

rimmel
17. lis 2009

katty prosim teraz sa neuraz alebo take daco ale kulala som si tvoje fotoalbum a si teda kocka! no a tiez som si pozrela tvojho manzela ... a kebyze mi niekto povie ze je gay,uverim mu...vies ako to je , niekedy pozries na chlapa a citit to z neho , ta muzskost no z tvojho som to necitila, neni on taky makky typ, myslim tym trosku zozenstely? neviem ako to povedat..mam jednu kamosku, ma snubenca, a ten je straaasne zensky..tie pohyby, oblecenie 😀 este aj ako rozprava..no ja by som ruku do ohna aj s muzom dala za to ze on je gay ale totaaaal no tvoj mi neprisiel ako taky extrem ale aj tak........prosim fakt sa neuraz ja to nemyslim v zlom 😔

nehovorim ze tvoj je, ale si povedala ze urcite neni ale da sa to skryt....ja som mala spoluziaka blizkeho kamarata a za cele 4 roky mi ani len nenapadlo ze ja gay a on po celu tu dobu bol ! 😉

rimmel
17. lis 2009

ha! to by bola sranda..spytaj sa ho ci je gay! aj ked si to nemyslis......to uz ked potom ta nepomiluje tak neviem 😀 😀 ale ne si srandu robim 😉

mywiel
17. lis 2009

katty bud klame (ze si to nerobi sam) alebo sa ti zmenila postava a trosku ochladol, treba sa porozpravat urcite to tak nenechaj. Chlap to potrebuje inac by ho boleli naliate vajka, ak to mam slusne napisat, nieco ako ked zena koji a potrebuje to mlieko dostat von a ulavi sa jej ked ma naliate prsia ak to mam k niecomu prirovnat. Neviem ale chlap sa rano casto budi so stanom pod perinou nie ci on vobec? 😅 😕 Jednoducho je to pud, a ak sa semeno tvori tak musi von inac by chodil ako kowboj... 😅 😀 🤐

rimmel
17. lis 2009

taktak mywiel ma pravdu!

ps postavou to nebude kukni fotky je to kocka a vobec nie tucna 🙂

mywiel
17. lis 2009

katty vidim ze cakas babo tak predsa sa podarilo a zmenil nazor? 🙂 😵

katty6
17. lis 2009

rimmel, mas pravdu, on neni typicky maco a neni moc muzny, spise zzenstely jak pises.. Na tema hosexualismus jsme se bavili, neni gey.. za to bych dala ruku do ohne.. ale je typ, co si rozumi se zenskymi, ma mezi nimi i kamaradky, je velmi citlivy, proste mekky, tolerantni, nenarocny v beznem zivote, nema zlozvyky.. A ta muznost mu chybi, to jo..
Pises, ze jsem kocka, tak to dekuji 🙂 potesi to.. o to vice me to stve, jelikoz nejsem slepa a vidim jak se chlapi po me otaci .. o to vice je mi lito, ze manzel me v tomhle smyslu neocenil.. Je take velmi narocny na zensky, kdyz vidi fakt od poheldu "modelku" tak se urcite otoci a je videt se o zeny zajima, ale jen o vysoce atraktivni a sexy.. Pred porodem jsem mela dobrou postavu, ted mam trochu brisko a tohle uz pro nej muze byt duvod proc ho nepritahuji (tohle mi ovsem takhle do tvare nerekne protoze chape ze jsem po porodu a ze by me mohl tim nejak urazit), vadi mu kazda nedokonalost. A dost mu zalezi na tom jak zena vypada, aby ho pritahovala musi byt fakticky modelka, s velkymi prsama, stihlym pasem apod.. proste dokonala a take nesmi ho chtit.. to je take pravidlo, jelikoz co mi vypravel, tak vzdy byl zamilovany do nekoho kdo nechtel jeho.
V nasem vztahu za leta byly i krize a i situace kdy jsem chtela od nej odejit, kdy jsem ho nechtela ani fyzicky. a zrovna v tyhle chvile on me chtel moc a najednou z nej byl chlap, lovec (takle jsme pocali naseho synecka)...

Uz jsem po pravde z toho vseho unavena, protoze porad jsem premyslela jen o tom co delam blbe, co muzu udelat lepe a jak lepe vypadat.Ted vidim, ze o tom to cele neni.. JE tam nejaky jiny problem. Za sexuologem jsem mela uz namireno ale vzdy to padlo, neco do toho skocilo nebo to bylo hodne drahy.. Ted ani nemam na to kapacitu jelikoz se staram o maleho a ted je pro me dulezitejsi nez sex. JEn premyslim co by se dalo delat a co budu delat pokud se to nezmeni, resp. co podniknu az maly povyroste a budeme mit vice casu pro sebe, jeůikoz ted jsme v cizine, takze babicky jsou daleko a nemam tu ani kamosky nikho kdo by mohla alespon na par hodin pohlidat.

Jsem docela v blbe situaci, jelikoz mam ho moc rada, v osttnich vecech nam to klape, rozumime si jako bratr se segrou.. Ale i intimni stranka je pro mne nemene dulezita...

mywiel
17. lis 2009

Citala som v jednej téme otecko pri porode a po porode chlap mal taku traumu z toho ze zacal zenu odmietat, smutné ale aj to sa stava.... 😒

mywiel
17. lis 2009

katty nenutene sa jednoducho porozpravat a povedat mu, ze ta tato situacia trapi, ze ako ju idete riesit, skus ho uistit ze ti moze povedat cokolvek, ze to dokazes spracovat, ale ze takato neistota je pre teba najhorsia, mozno sa rozhovori... 😕

rimmel
18. lis 2009

katty zaujimavy vztah mate....ja osobne by som sa pri takom muzovi stastne necitila..ale zase kazda zena ma ine "poziadavky"
co ta vlastne drzi pri nom? alebo co ta predtym presvedcilo ze ano, vlastne, toto je muz mojho zivota?

a este jedno chcem povedat- rozumite si ako brat so sestrou? neee nee nene eeeneee!! mne je muz vselicim, citim k nemu kamaratstvo, lasku, vasen...vselico ale urcite nie ako brat a sestra....

tymto nechcem spochybnit vas vztah alebo co ☹ len ma zaujima ze co ta drzi pri nom 😉 a kto vie, mozno mojimi otazkami si tiez sama odpovies na par...

katty6
18. lis 2009

Holky, co tu pisete je fajn, souhlasim s tim ,ze to takhle uz nejde..Uz jsme se o tom bavili hodnekrat, po kazde to bylo z jeho strany otevreny a bylo videt ze se snazi, jenze on sam nevi proc to takhle ma.. to ze mam brisko to beru jako nejvetsi vymluvu.. To ze jsem matka a kojim atd, mozna je to jeden z duvodu proc ztratil chut, on je hodne citlivy a jak je znamo libido hodne spojene s hlavou, tak to ma v hlave.. A take jsem si jista, ze ma nejakou hormonalni poruchu.. akorat se divim proc se to najednou zmenilo, drive to fungovalo...nechtel tedea kazdy den to ne,ale jednou tydne ci jednou za dva tydny to bylo..
To ze pisi ze jsem jeako bratr a sestra, je moje prirovnani naseho vztahu, ze si rozumime, ze muzeme se bavit skoro o vsech vecech i tec nejintimnejsich, ze kdyz jsem mela depky po porodu tak me podporoval az jsem koukala jak skvele, byl chapajici apod. Ale nemame uz skoro rok temer zadny sexualn zivot.. proto ten vztah prirovnavam k sourozenectvi..
Drive jak jsme se s ni mpoznali, jsem byla do nej hodne zamilovana, jelikoz nebyl jako ostatni chlapy, byl romanticky, citlivy, starostlivy, nebyl chruby jako ostatni chlapy, proste dobre ruzumel zenske psychologii..
A navic jsem mela pred nim vztah kde hodne slo o sex, teda muj predchozi pritel vyzadoval to nekolikrat denne a to uz na me bylo moc, odsunula jsem tuto sferu nekam daleko s tim ze to neni tak dulezite apod.. Proste kdyz clovek ma neco v nadbytk utak pak to pro nej obtezujici, hleda neco jineho... A pak jsem potkala sveho manzela, byl jiny, nevyzadoval tolik sex, nebyl sexuchtivy, necumel po zenskych pac s tim predchozim jsem porad zarlila kdyz jsem videla jak ty zeny chce... Zkratka me muj zaujal pro odlisnost a to co mi v tuhle chvili chybelo.. Jenze casem jak se u me projevovalo moje libido a bylo silnejsi nez manzelovo, tak to zacal byt problem, stale jsem tomu nedavala takovou vahu, jelikoz jsem byla zamilovana.. A nas vztah prochazel hodne krizemi, behem jedne z nich jsem otehotnela.. Oba jsem se na mimi tesili, nas vztah zase kvetl, ale sex porad nebyl..jenze kdyz cekas mimco, tak sex to posledni na co myslis.. to same po porodu dva tri mesice ..
Byl se mnou u porodu, bajecne me podporil, jsem moc rada ze tam byl se mnou, bylo to uzasny jak vse zvladl a jak mi byl napomocny. Ted je z nej skvely tata, malyho zboznuje..Ted ani se mi nechce to resit rozvodem nebo odchodem i kdyz vim ze asi dal uz to takhle nepujde, bez sexu neumim.. a nejde jen o sex jak jsite pochopite, proste jde o pocit ze te manzel chce jako zenu ze ho pritahujes, o pomazleni, pohlazeni, chci aby s ena me dival i na jako atraktivni, sexualni zenu nejen jako na matku sveho ditete..Kdyz nekdy jsme mezi lidi, kamarady, tak vidim ze by me chlapi chteli o to vic me to mrzi u menzela, nekdy se take mam chut divat po chlapech uz jen z toho ze mi chybi milovani..No proste si pripadam jak psycho, jako nadrzena samice.. ted tedy jeste ne ale nekdy jeste pred tehu jak jsme meli tu krizi tak to bylo.. kvuli tomu uz malem byl rozvod.. jenze ted prisel synek.. a vse je zase jinak..

rimmel
18. lis 2009

katty napisem narychlo maly sa budi, aj moj muz je citlivy a chape ma a o totalne vsetkom sa rozpravame a pritom je velmi muzsky..poriadny chlap...takze tym to ani nebude..mozno fakt ma tu poruchu ako hovoris...a ze predtym to bolo ok ? raz za tyzden ci raz za dva urcite normalne neni..spytaj sa ktorehokolvek chlapa 😉

a ano uplen ta chapem, ze nejde o samotny akt sexu ale o toze pre neho uz niesi ta sexy zena po ktorej on ako chlap tuzi...

poviem iba jedno- radsej vychovavat deti samostatne a byt stastni ako celou mocou byt spolu koli detom..zazila som to ..nic moc...a hovoris ze je skvely otec a tym aj ostane kebyze sa nahodou rozvediete..cize toho by som sa nebala.a neni nad to mat dobre vztahy s exmanzelom takze pozor aby sa situacia casom nezostrila a nieco sa tak nepokazilo ze uz ani rec nedate 😉

mywiel
18. lis 2009

katty a krizu ste mali kvoli comu, uz predtym nechcel sex? Nechciet rok sex je u zdravého chlapa dost divné (ako si mozes byt ista, ze ma hormonalnu poruchu ked ste splodili deti?), ale ked ta ma rad tak ti naklonnost aspon prejavi objatim, pusou atd. Nechcem malovat certa na stenu ale mozes fakt dat ruku do ohna ze nema niekoho iného, lebo mi to tak pripada... 🤐 Cize tu nejde len o akt ako taky ale naklonnost ak si musis vyzadovat tam je hacik, spytaj sa ho co mu chyba... 😕 Ci nehra divadlo a rok uz nespi s dakou? 🙄 🤐

silviaa
18. lis 2009

ja si mysli, ze ako casto mate sex je irelevantne 😝 , dolezite je to ci to vyhovuje vam obidvom. ze ste mali sex raz za tyzden alebo dva tyzdne je uplne normalne, hlavne, ze vam dvom to tak vyhovovalo..

mywiel
18. lis 2009

silviaa ale nemat ho 1 rok je vela nie?? 😕 😨

mywiel
18. lis 2009

Ale nemame uz skoro rok temer zadny sexualn zivot.. proto ten vztah prirovnavam k sourozenectvi..

Toto co pise katty mi pride ze ziju ako podnajomnici, nie ako manzelia... 😒 😖

silviaa
18. lis 2009

mywiel tak to je jasne, ze rok je vela, ja som len regovala na tu poznamku mat sex raz do tyzdna alebo dvoch tyzdnov 😝...ze nie je normalne ...

rimmel
18. lis 2009

podla mna u chlapa nesexovat dva tyzdne ak nema extra prac vytazenie a sexy zenu je NEnormalne 😀 😝

kalu
18. lis 2009

No.holky nedá mi to nezareagovat: Mně to u manžela Katty připadá fakt na nějakou tu hormonální poruchu či zdrav.problém.
Před těhotenstvím se asi ještě přemáhal (ta frekvence jednou za týden až dva mi u mladého zdravého chlapa připadá hodně málo- a to ještě bylo, jak jsem pochopila, spíš tím, že to chtěla Katty) a teď se na to vybodnul úplně.
Prostě Katty- pokud si to nedělá tajně sám anebo fakt někoho nemá, tak podle mně je stoprocentně chyba v jeho zdarv. stavu- a on , pokud tě miluje, tak by mělo být v jeho zájmu, aby se s tím snažil něco dělat (léčba), protože normální mladá, zdravá a navíc pěkná ženská nebude žít vedle něj v celibátu a dřív nebo později uteče k normálnímu chlapovi.

rimmel
18. lis 2009

kalu 😵 mas pravdu

katty6
18. lis 2009

Tak jsem tu zase a koukam, ze tech reakci je vice ... No, mate pravdu v tom, ze to neni normalni, ze uz skoro rok nema chut nasex.. to vim.. Pred tehu to bylo jak jsem psala, nevyhovovalo mi to, krize byla i kvuli tomu i kvuli tomu ze je porad v praci. No, milenku urcite nema, pac jsme ted oba v cizine, porad sedi v kanclu, ani tu nema zname, a ja ho mam vzdy na skypu.. Nevim jak. ale poznala bych ze nekoho ma.. O to ani nejde. jen mi prijde divne ze najdenou odmita a i to co bylo. C ose tyce polibku a tak podobne, tak se libame a i obejmeme se, jen v tom neni ten eroticky naboj, spise takovy ze zvyku, nebo pratelsky.. necitim ze bych jako zena ho pritahovala. A pikud se to nezmeni tak to takhle nevydrzim a odejdu. Ted ale si to nedovedu predstavit, moc ho mam rada, ve vsem ostatnim mi vyhovuje. Souhlasim s Kalu, pokud ma zajem na vztahu pracovat musi se take zamyslet a zacit neco delat. Uvazovala jsem o sexuologicke poradne, on na to ted nema, slibuje jen ze se bude snazit.. zatim velke zmeny nevidim, hlavne je myslenkami v praci, kdyz prijde domu sedi u PC, pokud ma chvili tak ji venuje malemu..Na sebe my ani moc casu nemame, jelikoz jsme tu v cizine sami a neni kdo by nam pohlidal maleho, takze i to sutuaci ztezuje. Maly zabira skoro veskery muj cas a i ja nemam moc naladu neco vymyslet, svadet apod. Celkove u nas uz je to vzajemne, jsem unavena o neco stale usilovat a i muj zajem o sex s nim poklesl. Fakt si pripadam jako v psati, jelikoz kdbychom dejme to,u sli tadyv cizine do poradny tak by to bylo jazykove narocny, jelikoz on dobre rusky ani lotyssky neumi (jsme v Lotyssku) a ja zase neumim tak dobre anglicky abych mohla vyjadrovat sve city.. V Cechach jsme jen kratce o svatcich.. Sami asi moc toho nezmuzeme. No, uvidime, nejak to musi jit kdyz se mame radi.. a Dekuji vsem za nazor

rimmel
18. lis 2009

katty tiez sme na maleho sami..uplne bez babiciek ci kamaratov. ...ale po 19.00 ked maly ide do postele mame relativne vela casu..vam kedy babo ide do postele??

katty6
19. lis 2009

Rimmel, maly nam chodi spat kolem devate hodiny, pred tim ho koupeme a delam masaz. Pak jse mdost unavena a manzel stejne porad sedi u PC, ma hodne prace :( o vikendech je to lepsi, ale o nse tomu snazi vyhybat, je s malym, pak jdmee ven, pak radeji dela neco jineho.. no proste se mu do toho moc hechce a ja uz ani nemam naladu o neco usilovat, snazit se..

rimmel
19. lis 2009

hmmm a co teda budes robit?

dai
19. lis 2009

katty,
este ma napada jedna vec co tu nebolo spomenute... je to len moznost, podla toho ako svojho muza popisujes - mam par homosexualnych kamaratov a tiez sa takto spravaju ( niektori mali pred coming outom dievcata - su to mnohokrat velmi pohladni mladi muzi - a mali tie iste problemy so sexom ☹ tie dievcata mali velmi radi, len ich sexualne nepritahovali...)
druhy pripad su zdravotne problemy...

ano kazdy ma iny sexualny apetit, ale zdravy mlady clovek pokial nie je nejak nabozensky bigotny ( co nevyzera na pripad tvojho muza ) ma nejake poziadavky ( povedzem raz za mesiac ked uz nic ine...)

rimmel
19. lis 2009

ja si tiez myslim ze je gay..i ked to katty popiera a mozno aj samotny manzel 😔 ale co my vieme..nic 😅 on vie najlepsie preco je to ako to je len skoda ze sa s tym nevie zdoverit.

kalu
19. lis 2009

Ten gay mi taky napadl původně jako první, ale katty to popírala 😝
každopádně něco za tím vězet musí - gay
-jiná žena (ale chlapi většinou nemívají problémy spát s manželkou i milenkou zároveň)
-zdravotní důvody

podle mně jedna z těchto variant 100 procentně- škoda, že se nedokáže svěřit a řešit to- ale myslím si, že mu časem stejně nic jiného nezbyde, pokud si bude chtít udržet manželku.