S dvěma dětma nemám už ani chuť na sex

micik001
10. lis 2009

Ahoj, mám dvě malé děti (2 a 4 roky) a po dvou těhotenstvích a dvou ročních kojeních mi ne a ne naskočit chuť na sex. Přes den mne okupuje malá, odpoledne obě děti a večer jsem unavená a jediné, na co myslím, je klid... žádné fyzické doteky, prostě sama pro sebe. Chuť na sex mám tak 1-2krát do měsíce, ale jinak vůbec... A začíná to být doma problém 😢

zanett
10. lis 2009

ehm, ze se sem tak vecpu 😅 , jdu hlavne za kristi, teda, holka, co to slysim? 😕 😅 Vzpomnela jsem si na tebe, kdyz za mnou kamoska nedavno prisla, jestli bychom s MP nechteli zajit na swingers party - a to ses mi vybavila ty z podobneho tematu na Beremese (pravda, uz je to par let), bylas tam napnuta jak struna 😉 Ja jsem tu akci zamitla (nehodlam rozebirat duvody), ale napadlo me 'Jak to ta kristi dela? Je o trochu starsi a ma tolik energie' 😀 no a ted koukam, ze se veci maji trochu jinak, no neboj, to se sebere, Mia povyroste a budete, kde jste byli 😉

mywiel
10. lis 2009

Dagina ano kojenie dava zabrat, ja som si sexikovanie zacala uzivat naozaj az ked som sa konecne v noci poriadne vyspala, cize ked som prestala kojit.

dagina
10. lis 2009

Ahooj Zanet, stále nechceš děti 🙂 . Dobře děláš 😀 😀 .

Myw, a jak dlouho jsi kojila?? Se mě nějak nechce ještě přecházet na UM... 😖

mywiel
10. lis 2009

Dagina 11 mesiacov 😉

zanett
11. lis 2009

Ahoj dagi 😉 ale, nase pubertalni slecna je cim dal tim vic vycuranejsi, tak si rikam,ze nemam nervy si to jednou zopaknout se svym vlastnim potomkem. Miminka jsou krasny nunavy, ale jako pubose bys je prizabila alespon jednou denne 😖 Kdepak, staci mi, s cim ziju, natoz mit jeste vlastni - na to se mam moc rada 😀

momin
11. lis 2009

🙄 hmm co dodat..kazdy ma na rodicovstvi jiny nazor.. tak ja bojujete doma holky?? Nam tata odjel do patku k otci pomahat tak sme sami.. Mozna nam to i prospeje...

mywiel
11. lis 2009

Moja svagrina ma 4 deti (Marushka- 9 rokov,Yasha- 7 rokov, Anastasia- 4r., Ileana- 3 mesiace) a najdu si cas na sexovanie takze ziadne vymluvy ked sa chce tak sa da. 😅 😉

mywiel
11. lis 2009

Sex je ako droga cim viac sa sexuje tym viac mate chut a naopak... 😅

cestovatelkaandrea
11. lis 2009

baby ja mam zas opacny problem ako vy 😉 ja by som rada castejsie ako moj manzel. zda sa mi, ze po porode sa to zmenilo. ani unava mi nevadi. aj ked som chora. ale zas si o mne nemyslite ze som nejaka nimfomanka... 😉

momin
11. lis 2009

A manzel nechce nebo je to proste jenom jine??

cestovatelkaandrea
11. lis 2009

momin chce aj on, len ja mam vacsiu chut ako 3-4 krat do tyzdna.
ale su aj dni, ked sa mi fakt nechce nic ine, len si lahnut vecer do postele a spat.

svataterezicka
11. lis 2009

Cestovatelkaandrea: Já to mám taky tak. Manžel tak jednou za týden, já bych chtěla častěji. Někdy si říkám že on se chová jak matka a já jak otec 🙂 Protože já bych chtěla víc trávit času spolu (jen my dva) taky prostě občas být zase "jenom" pár a né jen rodiče...

momin
11. lis 2009

Hmm no co by za to muj chlap dal....

cestovatelkaandrea
11. lis 2009

terezicka 😉
momin mozno po druhom dietati sa opat vratim tam kde som bola kedysi 🙂 alebo chlap ujde z domu predo mnou

momin
11. lis 2009

No u nas nejspis zadne druhe mimco nebude. A to sme je chteli 2 roky od sebe. ☹ Pritel mi rekl ze tohle znovu zazivat nechce....

fidka79
11. lis 2009

mnoo ked tu tak niektore babule citam dakujem bohu za toho svojho 😀 kedze apetit mame rovnaky nehrozi ze jeden by stale chcel a druhy iba z donutenia..sme na Adamka sami a kedze pracujem uz 4mesiace striedame sa pri nom a moj muz dokonale chape co je to bavit dieta 13hodin ked som v praci..a vecer byt totalne vystaveny..nedavno tu bola sestra na navsteve tak nam jden den postrazila maleho a sme si krasne uzili dnik..kino vecera atd..sex nepovazujeme za alfu a omegu vo vztahu a aj ked nie tak casto o to je to potom nadhernejsie ked sa nato tesime obaja.. 😉 apropo u nas vari muz takze mam casu trosku aj pre seba.. 😅

cestovatelkaandrea
11. lis 2009

momin, nevzdavaj to, ono sa to casom urcite zlepsi 😉

svataterezicka
11. lis 2009

Taky si myslím že se to musí zlepšit! Asi ten první rok je nejvíc krize, kdy se ukáže bud a nebo no... 😖

momin
13. lis 2009

Holky zitra dame maleho mamce a jdeme na "rande".. tak drzte palce. 😎

rimmel
13. lis 2009

joooj drzime! potom daj urcite vediet 🙂 😀

kacka.va
13. lis 2009

tak u nás první tak 3/4 rok to byl fakt svátek, když něco bylo, malá nebyla moc spavá, takže jsem si připadala jak člověk, který 100 let nespal. Pak chodila spát okolo 23 hod, což bylo taky peklo, protože to už jsem usínala pomalu dřív já, než ona. Teď si sama navykla, že chodí mezi osmou a půl devátou a to už je pohoda.
Jinak jak se tu psalo o HAK, tak si myslím, že záleží jaká. Dříve jsem brala Logest a ani jsem moc chuť neměla, teď sice už nekojím, ale zůstala jsem na Azalii a je to dost rozdíl v chuti na sex. I když bůh ví, jeslti je to jen HAK.

dagina
13. lis 2009

Ahojky,
Kačka, trochu mimo téma..., naše malá také chodí spát kolem 22-23 hodiny. Už jsem i zatrhla odpolední spaní, snažím se jí co nejvíc utahat (teda zatím to je opačné - malá utahá spíš mě 😅 ), jsme někdy s manžou už úplně vydundaný, ona vůbec nepotřebuje spát. Jak si vaše malá navykla na tu osmou hodinu????

Jinak teda docela dost postrádám hlídací babičku či dědu, kdyby tak dvakrát do týdne někdo povozil, budu šťastná jak želva, takhle je to mazec, a teď ještě pořádně nestojí, nechodí, nemůžu se od ní hnout, na zemi nevydrží, hned se staví a to hrozí pád, v postýlce by se umlátila, tuhle mi vlezla na hajzlík, řev jak blázen, drží se mi nohy a já si vytírám zadek..., fakt to jinak nejde, teď je to docela na pokraji mých sil... 😖 , prostě náročný, náročný....

Holky, a co to je vůbec sex 😀 ????

rimmel
14. lis 2009

dagina moze to trvat aj dva tyzdne ale da sa to..najpr vzdy vecernicek posun o 15min skore(ani si to nevsimne) a takto pokracuj az kym to nebude 8 hodin..ono stale sa ti ale moze budit rano v tu istu domu ale neboj aj to sa da do poriadku casom 😉 nam chodi spat o 7 a uvitala by som o pol hodku neskor tak sa snazime vsetko pomalicky posuvat nech mi potom aj rano spi o pol hodku dlhsie lebo sa budi rano o 6 ...zvykol sa ale budit o 5 takze sa az tak nestazujem :D

rimmel
14. lis 2009

a MOMIN kde si? ako bolo haa? 🙂

mywiel
14. lis 2009

Dagina to sa zmeni viem o com hovoris ja som to mala podobné, mala od narodenia nepotrebuje spat ona je proste ako na baterky.... 😅 😀 ale trpezlivost zmeni sa aj to spanie o trosku a chut na sexik tiez pride, vidis ja som uz snazilka ani som si nemyslela, ze bude chut po 4 mesacnych kolikach co mala malá sa pustit do druhého baba ale ano chut je a to som bola tiez uplne odstavena lebo som kojila 12x a viac za den! 😕 😔

momin
14. lis 2009

Rimmel jdeme az dneska.. maly uz je u mamky.. jenom cekam az prijde tata z prace.. 😉

rimmel
14. lis 2009

ahaaaa! 🙂 tak vela stastia!

rimmel
16. lis 2009

no momin akoo??

momin
16. lis 2009

Rimmel uz sem tu... 😀 Bylo dobre. Prisli sme domu kolem pulnoci a spat sme sli kolem 3. 😅 Fakt super! jenom to chce zopakovat casteji... I kdyz mi prijde ze dneska uz je zase vsechno pri starem.... nevim...

rimmel
16. lis 2009

wow no super! a aj si mala chut? 😉 a ako to ze vsechno pri starom? ziadne pohlady ci dotyky? 😵