S dvěma dětma nemám už ani chuť na sex

micik001
10. lis 2009

Ahoj, mám dvě malé děti (2 a 4 roky) a po dvou těhotenstvích a dvou ročních kojeních mi ne a ne naskočit chuť na sex. Přes den mne okupuje malá, odpoledne obě děti a večer jsem unavená a jediné, na co myslím, je klid... žádné fyzické doteky, prostě sama pro sebe. Chuť na sex mám tak 1-2krát do měsíce, ale jinak vůbec... A začíná to být doma problém 😢

filomenka29
23. lis 2009

Nevzdavaj to, ako som vravela, mozno aj manzel je unaveny a nie len ty. Skus si najst vecer pre seba, daj Tonicka skor spinkat, otvor flasu vina, sadni si k muzickovi a ono sa to uz nejako vyvinie, aj ja rozmyslam nad dnesnym vecerom, ze by som sa mala akosi zase prekonat....

dukie
23. lis 2009

rimmel: Nedivím se Ti... 😀

filomenka29: Manžel je právě unavenější než já... usíná dřív než syn... 😀 Vím, že to myslíš dobře, ale Toníčka prostě dřív spát dát nemůžu, protože prostě dřív nespí. 😝 Dneska jsem ho dala do postýlky chvíli po osmé... a usnul před devátou... a tak je tomu každý den. On prostě usíná později než to bývá u dětí jeho věku obvyklé... a vstává dřív, no. Ale už jsme si zvykli, co jiného nám zbývá. 😀 Jo a vínko... u nás se nepije. Vůbec. Flaška rumu se už 2 roky potí ve spíži, páč ho dávám akorát do dortů... 😀 A pivo se u nás pilo akorát nealko, a to ještě jenom v době, kdy jsem byla těhu a měla na něj čas od času šílenou chuť. 😀 No jsme prostě případ pro doktora Chocholouška asi, no. 😀 😀 😀

Mimochodem... jak jsi dopadla? Překonala ses? 😎 Já vyvinula aktivitu... manžel byl spokojen, pravil, jestli si nechci naskočit... 😅 No a to je právě to... já to takhle nechci, neužiju si to, spíš naopak... mám z toho pak děsný pocity, že jako další sex šup sem, šup tam... bez něžností, bez polibků, bez orgasmu (mého), ačkoliv nikdy v životě (až teda doteď) jsem zrovna s tímhle problémy neměla (vždycky jsem patřila spíš k těm šťastnějším, co jednou bylo standard, ale ani víckrát nebylo výjimkou...). Prostě se u toho nepředře. 😖 🙄 Takže raděj udělám radost jen jemu... 😵 (a fakt ráda, vždycky mě to bavilo...) on mi to pak pochválí, že to bylo fakt hezký... a ptá se, proč jsem si nenaskočila... tak mu to vysvětlím, že to prostě nejde lusknutím prstů... 🙄 On řekne, že ví, pohladí mě po vlasech a oznámí, že jsem ho vyčerpala... tím končíme. Vlastně nekončíme. Ještě mu s láskou oblíknu pyžamko (to jsme dělávali, když jsme neměli Toníčka, vzájemně jsme se koupali a oblíkali od spodního prádla a ponožek až k vršku... jen tak, jsme se takhle vzájemně hýčkávali...), aby nemusel vstávat a mohl hned spát. 😵 Ale nikdy ho nenapadne, že by příště mohl začít on... a dát mi stejnou něhu jako já jemu. Bohužel... nebo možná napadne, jen na to nemá tu sílu. Já už fakt nevím.

Omlouvám se za tu otevřenost... ale takhle to prostě je. Když už něco je, je to z mé aktivity... a když už si teda naskočím a manžel třeba i přebere iniciativu (jakože on nahoře 😀 ), tak výsledek je takovej, jak to popsala jedna moje zralá kolegyně v práci: Sex, u kterýho bys raděj nebyla... 🙄 😀 Nevím, jak ho přimět, aby dělal všechny ty věci, které dělával dřív... ví, že mi to chybí, mluvili jsme o tom spolu... ale bezvýsledně. 😒

filomenka29
23. lis 2009

Dukie, presne mi citat moje myslienky a presne podobne to je aj u nas, co vravis, ze uz nedela vsechny ty veci, ktere delaval driv. Aj mne by to bodlo, ci jemu, ani ja uz nedelam to co kedysi, proste sa mi to uz nechce a nemam ani na to najmensiu chut... No dopadla som asi tak, ze moje dieta sa tu este hra a spat tak skoro nebude, muz lezi pri telke a ja som na compe. Urcite nic nebude, bo kym sa dostanene do postele sa mi zobudi dcera a budem musiet byt s nou. Takze to zase odlozim ako kazdy vecer... Niekedy musim dojst ja k nemu a zobudit ho, aby sa daco dialo a aj to je len rychlovka, bo vsade same stresy....co ak deti vstanu, a tak, proste horor. Alebo asi len pockame, kym vyrastu....

rimmel
23. lis 2009

dukie..naskoc akoze naskor ako na neho ako na penis ze rovno sex? 😀 jalen overujem ci som to dobre pochopila..no a ked ti to povie, tak co, naskoc si ale nic nerob, zacni ho bozkavat na hrud, telo, hladkat(aj ty sa z toho vzrusis) aj jeho total vzrusis a aj on dostane chut robit to iste.....pripadne si daj dole nohavicky, aj jeho vyzlec, naskoc si a jeho penis maj veeeelmi blizucko k tvojej hmm posve..aby ho to drazdilo a potom bude cely bez seba, tuzit ti ho tam dat 😎 😀 jaka som nechutna baby co?? 😀 😀 😀 😉

teda aspon za pokus to je 🙂

idem ja hajat, dobru noc xx

filipal
23. lis 2009

teda, neviem Dukie, ty si taka fajn....nechcem ta zranit, ☹
ale mne to tak vychadza, ze ten tvoj je sebec. a najlepsie to vidno pri sexe.

dukie
24. lis 2009

filomenka29: Tak koukám, že s tím dětským spánkem jste na tom snad ještě hůř než my... 😕 Vůbec se nedivím, že jste s manželem grogy. 😒

rimmel: No pochopila jsi to správně. 😀 A nemysli si, že jsem to, co popisuješ, nevyzkoušela. Funguje to po tu část, že dostane chuť mi ho tam dát. Ale tím to tak nějak končí. Žádné hlazení, líbání z jeho strany se nekoná. A jak už jsem psala... takovýto sex mě neuspokojuje. Rozhodně ne, když je to tak pokaždé... a ještě k tomu to pokaždé znamená jednou nebo dvakrát do měsíce. 😝 A nechutná jsi, ale já jsem za to ráda, protože si aspoň nepřipadám jediná, kdo to tu napsal takhle naplno. 😎

filipal: No normálně mi jako sobec nepřipadne. Pro malýho by udělal všechno, opravdu mi dodnes hodně pomáhá i s domácností... sám od sebe mi zajede vysát a umýt auto, koupí zimní pneu, zařídí přezutí, natankuje... abych s malým nemusela běhat u pumpy... od porodu jsem prakticky ani jednou nemusela vynášet koš (a kolik žen tohle doma má...), ale ten sex je teda bída. Jako kdyby to tak bylo vždycky, tak to neřeším, holt jsem věděla do čeho jdu... ale když to dřív bylo dokonalý ... a najednou dítě a bác a tahle "hrůza", která má za následek akorát to, že mě víc baví "udělat jeho" a sama se na tom ničím jiným než rukama a pusou neúčastnit, protože se pak rozhodně cítím líp... to je pro mě děsný a fakt nevím, co s tím.

Možná je to opravdu tím, že jsem "tlustá"... že ho vlastně nepřitahuju natolik, aby mi zulíbal celé tělo... aby si se mnou "pohrál"... No a jsme zase u mého prvního příspěvku tady... přibrala jsem, když mě chtí, je to úplně jiný tělo než když mě chytil dřív... no a už mu "nevoním"... 😖

Nic, holky, dneska vyrážím k babi (ke tchýni) a večer jdu cvičit, tak kdoví kdy se tu zase ukážu. Mějte všechny krásný a pokud možno bezstarostný den. 😵

rimmel
24. lis 2009

dukie 😀 😀

a mozno vies, ked uz dostane chut ho tam dat, neda sa to nejak oddialit? ze ho budes natahovat a oddalovat nejak? ci on vyslovene aj tak by nic nerobil len ho tam skusal dat ze? 😒

a aj sa o tomto otvorene rozpravate? lebo no co narobis, ak zaozaj je to tvojim telom tak sa schudnut sa da a vidim ze ty natom pracujes tak mozno potom sa to zlepsi...lebo napr ja poznam chlapov kt.vyslovene maju radi stihle zeny a kebyze im tak priatelka dost pribere asi tiez by moc nadrzani neboli..kto vie..mna zase nepritahuje vychrtla postava.. 😀

ps. podla mna niesi tlusta ale mas iba par kil navyse ..tak ako ja...ja vazim prosim pekne 71kg!! a najhorsie je to brucho..vypadam jak tehotna a ked si sadnem tak sa mi pekne naroluje do dvoch velkych pneumatik 😀 😝

filipal
24. lis 2009

Dukie, ved hej, v ostatnych oblastiach sa tvoj muz sprava ako vzorny manzel. 😉 vobec nie sebecky...
to je ten paradox!!
vsetko zalezi na tebe, ako dlho si ochotna taketo spoluzitie tolerovat... kazdy potrebuje nehu, lasku...lebo zacne chradnut... ☹ kazdy mame iny prah tolerancie, ja by som to nezniesla. strasne by som sa urazila, samozrejme, jemu ziadne uspokojenie nedopriala...a kaslala na neho. hrdost by mi to nedovolila. ine by bolo, keby to bola len momentalna kriza. ale u vas to trva uz rok a pol, nie?
ked ma nechce, nech si trhne nohou....
len ty vies, ci ti to za to trapenie stoji... 😉 ale velmi, velmi, by som ti priala, aby sa to vyriesilo! 🙂

rimmel
24. lis 2009

filipal v manzelstve niekedy je dobre na hrdost zabudnut, neurazat sa a vidiet velky obraz nie iba terajsi problem..dukie by urazanim sa urcite nic nevyriesila iba by sa to cele este viac pokaslalo 😉

misa.ottovka
24. lis 2009

no takza sebe můžu říct že nám se s manželem ö porodu sex.život o dost zlepšil 😎 😎 je to prostě jiné,lepší 😉 a to i když naše malá přes den vůbec nespí,dožaduje se opravdu hodně pozornosti a dostse jí věnuju už ted, No uvidíme,jak se to změní až bude capkat a chodit k nám do ložnice 😀 😀 😀 Ale s tím se počítá když jsou děti.

kalu
24. lis 2009

Dukie,
promiň, nechci ti nasazovat brouka do hlavy, ale nedá mi to nereagovat. A nemá nějakou ženskou ? Je to jen můj názor, tak se tím netrap, ale podle toho , co píšeš, mě to připadá jako možná varianta.
Ten velkiký zájem o syna, pomáhání ti, starání se ve všech oblastech mimo sexuálního života. Jakoby pracovalo špatné svědomí, a ten sex je ochoten mít, aby u něho došlo k uspokujení, ale něžnůstky, polibky, to vše odmítá. tak mi to jeho chování tak nějak do sebe zapadlo, no.
Samozřejmě vás neznám, tak můžu být vedle jako ta jedle,... tak se prosím na mě nezlob 😉

filipal
24. lis 2009

kazdy mame ine hranice mila Rimmel... ja si zase myslim, ze hrdost prave v manzelstve zena musi mat. ked ju nema, tak to tak potom aj vyzera! ani muz si ju nevazi.... to urazenie, som myslela trochu nadnesene, myslela som tym, ze pre mna by bolo neprijatelne, aby sa ma moj muz nedotykal, nehladil...
(vyse roka).ide o dva aspekty. jeden je samotny sex, ale druhy je telesno. bez sexu sa da zit, ale bez tej nehy...tazko. a prave o tom pisem, v mojom predchadzajucom prispevku. citala som o citovom stradani babätiek, deti, ktorych sa nikto nedotykal. je to strasne. co viac este moze Dukie urazenim a hrdostou pokazit? ked jej manzel to rok a pol nechce riesit? co by sa este viac pokaslalo?

rimmel
24. lis 2009

filipal ja som pisala ze niekedy je dobre na hrdost zabudnut...a za tym si stojim..a prave v dukie pripade, ano manzel sa jej nechce chytat..a tym ze si povie aah serem na teba, absolutne nic nevyriesi 😔 a na krizu treba dvoch..ako na valcik 😀

filipal
24. lis 2009

ja si skor myslim, ze pravda je niekde, kde pise Kalu...uz som to tu predtym spominala. ale Dukie je presvedcena, ze nie... nuz co, mozno sa raz dozvieme pravdu, vselijake rozuzlenia sa nakoniec ukazu... 😒

zanett
24. lis 2009

ja to tady takhle ctu, nemam nic, s cim bych prispela az na to, co psala rimmel - ze nekteri muzi maji vylozene radi hubene zeny. Presne tak to ma MP. Je na hubene zeny - vsechny jeho byvale byly hubene a ja vim, ze kdyz bych pribrala (coz mi asi moc nehrozi, pac jsem vyzle od prirody), tak by se se mnou sice nerozesel, ale znatelne by poklesl jeho apetit vuci me 😀 nevim, jestli to je totez i v pripade manzela dukie, ale fakt je, ze vizualno je dulezite (hlavne pro muze) a pokud je neco jinak, nez by si radi prestavovali, proste je to nebere - to je receno dost neorezane, ale vim, ze ja kdybych pribrala treba 10 kg, tak se to projevi v loznici....

dukie
24. lis 2009

Děvčata, já Vám všem moc děkuju za Vaše rady, tipy a názory a tak vůbec. 😵 On to bude muset vyřešit čas, protože se to opravdu přes koleno lámat nedá.

Chápu filipal, jak to myslela. Také mám svou hrdost a jsou věci, které nepřekousnu. Ale je pravdou, že jsem např. zjistila, že když má člověk děti, tak kolikrát překousne daleko víc než když byl "svobodný"... jeden příklad z mého života související s dneškem: Bývalý partner mi o dovolené (!!!) oznámil, že už ho nepřitahuju, že už mě bere jen jako kamarádku - tehdy jsem přibrala asi 10 kilo. Pak se mi omlouval, že to neměl říkat a kdesi cosi... no ale jsou věci, který omluva nesmaže... rozešla jsem se s ním. A těch 10 kilo jsem nakonec asi za půl roku zhubla. Přeci nebudu s někým, kdo je se mnou jen kvůli postavičce, že jo?... Ono tam bylo tehdy víc "nesrovnalostí", ale tohle byla ta pověstná poslední kapka...

No a teď? Prakticky jako vystřižený, že? Manžel mi sice neřekl, že už ho nepřitahuju, ale v podstatě se tak chová. Že jsem přibrala, to mu vadí, to mi řekl. Nemít s ním syna, tak jsem odešla... minimálně jako výstražný akt... Ale syna máme a protože všechno ostatní mezi náma funguje výborně, zdá se mi to jako malichernost... být pro tohle stejně rázná jako tehdy... Vidíte?... to je přesně ono. Žena sice musí mít svou hrdost, ale každá máme tu hrdost posunutou jinde. A evidentně se to v průběhu života mění.

Každopádně já jsem byla v tom dobrém slova smyslu taky "uražená" a říkala jsem si, že když mě nechce, tak si mě nezaslouží a hotovo. Ale protože takhle taktika nepomohla, tak jsem se asi před 2 měsíci rozhodla být aktivní a zkusit jinou strategii. No a když ani tohle nepomůže, tak to časem budu muset začít nějak řešit. Ale nechci nad tím teď raději ani přemýšlet. Nechám to prozatím koňovi. 😀 Třeba se mi podaří zhubnout (o což se fakt snažím, ale nějak se, bohužel, nedaří - evidentně mám potíže i s curkem, bojím se, že to budu muset řešit s MUDr. 😖 ) a ukáže se, že pes byl zakopán skutečně jen v těch kilech navíc... no a třeba ne a všechno bude úplně jinak. Kdo ví. 😎

Až se to někam posune, přijdu se ohlásit a poreferovat. 🙂 Ještě jednou díky všem. 😵

mywiel
24. lis 2009

Dukie vies ako dosiahnut aby robil tie veci co predtym? Ty nerob automaticky tie veci co chce on. Alebo po par minutach si lahni na chrbat a povedz mu tak a teraz je rad na tebe, ja si to chcem tiez vychutnat.... 😀 😅 Ja sa vzdy nasmejem a hovorim, manzelovi, ze ani do posilky chodit nemusi tolko kalorii pri mne spali. 😀 😀

rimmel
24. lis 2009

myviel 😀 moj je po sexe vzdy udychany ako keby bezal maraton! predtym tak nezvykol ale je pravda ze sme obaja zleniveli resp nemame casu nazvys 😒

dukie zelam vela stastia, bude ako ma byt 😉

mywiel
24. lis 2009

Je fakt ze ked sa zena citi dobre v svojom tele tak je sebavedoma a ma navrh, a muz sa snazi stale ju dobijat a podmanovat. Je to pre nas zeny tazké, lebo priroda nam v tomto velmi nefandi, nase telo sa meni cely zivot, puberta, MS, tehotenstva, celulitida, menopauza atd. to chlapy také velké zmeny pocas ich zivota nepoznaju, preto maju vzdy na vyber, ale je len na nas udrzat to v tych spravnych hraniciach a snazit sa zdravo zit ked hned nie pre chlapa tak pre seba samu a pre svoju vnutornu vlastnu rovnovahu.

kalu
25. lis 2009

No, holky upřímně- mě naprosto děsí představa, že existují chlapi, kteří svojí touhu vůči manželce mají vázanou jen na její štíhlou postavu. Pokud někoho miluju, tak mě přitahuje i když něco nabere,ne ??? ( zvlášť u ženy po těhu a porodu.) 😒 Neříkám mít před těhu 60 kg a potom 120, to chápu, že by to s tím sexuálním apetitem muselo zahýbat, ale taková ta "normální" změna postavy po porodu, +10,15 kg , mi nepřijde jako něco, co by mělo ovlivnit to, jestli partnera přitahuju.

filipal
25. lis 2009

veru, Kalu, ved v dlhorocnom vztahu sa vselico meni...neskor pridu aj zdravotne problemy ☹ ...a to nielen u zeny.. 😉 a co potom taki chlapi? zutekaju? to uz ani nevravim o nejakom uraze, nehode, strate prsnika a pod...
az vtedy sa ukaze kvalita vztahu!
stavat vsetko, len na krase tela a mladosti je velmi prchavave...lebo zostarne a zmeni sa kazdy. aj tie, co su chude sa zmenia, zostanu povednute, vraskave, zoschnute....ale ked si bude partner vsimat len to a nevsimne si aj ine kvality, ze napriklad jeho partnerka dozrela, zmudrela a nejako inac skrasnela, prisiel ovela!!

ved, priala by som vam vsetkym takych mudrych muzov! 🙂

zanett
25. lis 2009

filipal - no jo, jenze tohle vsechno mas rikat tem chlapum, ne nam, my to vime! 🙂 To jen chlapi si casto myslej, ze ta jejich zustane takova kocka jakou byla, kdyz se poznali a pak se strasne divi, kdyz ona pribere a zmeni se...Proste nam to muze pripadat neuveritelny, ale spousta chlapu je bohuzel takovych....

mywiel
25. lis 2009

kalu suhlasim normalna zmena postavy ale niektoré priberu aj 20-30kg pocas tehu a nezbavia sa toho tak to chapem, 15kg by mohlo byt v pohode ale aj s tym treba nieco robit uz len pre seba, jasné, ze chlap ta nemiluje len pre postavu ale rolu to hra tiez nemozme si nahovarat ze im je to jedno ako ich zena vyzera.

filipal
25. lis 2009

no ved pisem, Zanett, ze by som vam priala takych chlapov! 🙂 🙂
skor som myslela, ze vztah musi byt zalozeny na niecom inom... ja napriklad mam dost rozumneho muza.
ale tiez na sebe makam, aby ste si nemysleli! 2 x do tyzdna do fitka plus iny pohyb aspon raz do tyzdna....
ale robim to hlavne kvoli sebe. aby som sa udrzala vo forme a prijatelnej 😀 podobe! je to fuska...niekedy 😝

kubaka
25. lis 2009

nemyslím a nemám tu zkušenost, že soudný, citově založený, slušný člověk může přestat jevit zájem o druhého z důvodu změny fyzického vzhledu. Leda tak ve sférách povrchních, neusazených lidí, kteří vlastně nic jiného než vzhled od partnera nečekají. Protože s ním ani nechtějí vytvořit zázemí, hnízdo a děti. Takže jim o nic jiného než o hezký zadeček u druhého nekráčí. A od takových lidí a kruhů raději dál. Není to určitě plošná vlastnost mužů.

Neznám v okolí nikoho, kdo by se tak povrchně choval. Naopak se někdy až divím, když vidím ženské na písku, proč se sebou aspoň trochu něco neudělají, že ty fešáci tátové, co za nimi pak večer na ten písek chodí z práce vypadají vedle svých utahaných ženušek jako ze žurnálu. A přesto je líbají a objímají - je i své děti. A některé jsou hodně obézní, neupravené. Ani mě se to moc nelíbí - pravidelně ke kadeřnici a nalíčit se ráno svede každá a obléct si na písek hezčí oblečení taky jde.
Když někdo založí rodinu, miluje ženu a dítě, tak ji miluje celou zvenku i zevnitř a nějakých i deset kilo ho nemůže rozhodit. Já mám přesně těch deset kilo navíc než před dvaceti lety a MM ze mě nesundá ruce . od 😅 Chodím upravená, v oblečení, které těch deset kilo vyretušuje.

zanett
25. lis 2009

filipal - diky, ale mne se to netyka, MP ma sice 'oko' pro stihle zeny, ale rozhodne neni povrchni, nejsme spolu jen kvuli vzhledu (a propos, vzdyt je mu 52, neni to zadny nevybehany zajic 🙂 ). Cim je clovek starsi, tim ma srovnanejsi priority - vetsinou.

dai
25. lis 2009

no,
vacsina chlapov prvy krok k dobijaniu zeny spravi vdaka vzhladu... myslim ze vsetci chlapi su vizualne typy - na zaciatku nepozna moc vlastnosti druheho cloveka, ani jeho samotneho, je tam len urcita chemia, ktorej velku cast tvori aj fyzicka pritazlivost... casom by mali vo vztahu pribudat aj ine hodnoty, ktore vztah obohatia - tieto by sa nemali vytratit ani pri zmene vzhladu...
chlapi nebyvaju spokojni ked sa zalubili do stihlej aktivnej zeny a ta sa po porode zmeni na ufulanu 100kg zenu... nemyslim si ale ze im ide len o vzhlad - zial zeny sa casto menia aj povahou , prestanu o seba dbat, menia sa im priority, maju iny vztah k sexu a pod. ... mnohe zmenou hmotnosti stracaju aj sebavedomie ☹ a to sa zas prejavuje na ich spravani sa... myslim ze chlapi tieto zmeny opat reprodukuju cez ten vizual a povedia ze ich uz zena nepritahuje lebo pribrala... obycajne je za tym ale omnoho viac, cize by som nepovedala ze chlapi su povrchni, skor tak neanalyzuju vztahy, pocity ako sme to zvyknute robit my zeny... myslim ze na tu hmotnost zvaluju aj vsetky ostatne zmeny , neuvedomujuc si ze tie vyplyvaju z prerodu dievcata na matku...ale tu je jednoduchy liek - a to komunikacia, otvorenost, tolerancia, laska...

ja som zastanca mamiciek ktore nestratia same seba po porode a nezmenia sa len na MATKY , ale dalej zostanu aj ZENAMI, preto si myslim zeby sa zeny mali aj po porode o seba starat, zostat pritazlive... ja tiez mojmu muzovi poviem ked sa zacne s prepacenim prezierat zeby mal so sebou nieco robit, lebo pivne brucho sa mi nepaci - a on so sebou nieco robi ( pritom mu to nehovorim len kvoli vzhladu ale aj kvoli zdraviu a kondicke ), to iste ocakavam aj sama od seba - chcem aby sme boli pekny par, aby sa nasa mala za nas nehambila ( kedze ona je najkrajsie dievcatko na svete😎 ) to ze chceme byt pre seba pritazlivi zaroven dokazuje ze sme pre seba doleziti a chceme aj dalej zostat milencami, nielen rodicmi...sex je pre chlapov hold doleziti a zena je omnoho aktivnejsia ked je jej sebavedomie ok - preto aj niektore tucne neatraktivne zeny vedia pritahovat krasnych chlapov, lebo sex appeal z nich priam srsi ( a zaroven preto sa o niektore krasne zeny chlapi ani nepodtknu)
cize vela je aj o nas, ako si zmenu hmotnosti pripustime, ci to na nas zanecha alebo nezanecha stopy...

zanett
25. lis 2009

dai - tos rekla moc hezky, souhlasim 🙂

filipal
25. lis 2009

ano, aj mne sa paci, ako si to Dai napisala, aj s tym suhlasim.....ale neviem, ci ste si precitali prispevky dozadu...
tato diskusia vznikla ako dosledok problemu jednej z nas, ze jej manzel ju fyzicky uz rok a pol odmieta....
cize tam neplati to, co pises Dui, ze sex je pre chlaov dolezity.....to je, ale nie pre tohto jedneho....
a v tomto kontexte sme sa aj zamyslali ...

Zanett, to nie tebe som nukala rozumneho chlapa, len som reagovala na tvoj prispevok z 9:27 😉

katty6
25. lis 2009

Ahoj holky, tak jsem tu zase akoukam ze diskuze zije.. nekdy si rikam bohuzel ☹
Dukie, tak to co popisujes je mi hodne blizke.. Mame to podobne, az na to ze manzel odmita sex uplne.. ani prileziostne nehcce..Zkusila sjem hodne i oralni praktiky, pradylko, svadenio, rozhovory, tlaceni, vyhrozovani, nebo nechavala sjem ho byt.. a nic.. 😠
MAme take pekny vztah, rozumime ve vsem ostatnim.. Nejake polibky, objeti, pohlazeni mame.. Vetsinou to tedy vyprovokuji ja.. ale neca se, take obcas za mnou prijde , prituli se, rekne neco pekneho. Ale bohuzel tohle mi nestaci.. v tomto ohledu nekdy chapu chlapi co vyzaduji sex. Chybi mi to nejen psychicky ale i fyzicky..vzruseni, orgazmus.. normalni ne ze si to udelam sama 😒Drive to bylo jednou tydne ci za dva tydny, neuspokojovalo to uplne.. ale ted uz skoro rok neic neche.. take je mi to divne kvuli nemiu, protoze 6 mesicu z tech 11 co nemam to jsem ani sex nechtela.. jenze chlap prece nechodi tehotny nerodi, tak by mel mit potrebu? Milenku nema, to vim.. Protoze se zanedbava, je porad v praci, nebo doma u PC..
Take jsem mela podezreni ze je asexual, ale to asi take ne.. (uz jsem se informovala a precetla hodne clanku)..
Nejak najednou mu klesl zajem o sex..divne..Take drive rikal ze ho mene pritahuji fyzicky.. dukie, vis co, neco na tom co jsi psala o pecku bude pravdy.Muj take rad se na to dival a pak mel prehnane pozadavky na fyzicky vzhled aby se vzrusil.. To jsem i nekde cetla, ze chlapi co casto tyto filmy sleduji pak chtej ise milovat take s krasnymi zenami a uz se jin zkratka "nepostavi" na normalni zensku.. Muj je ujety na fizickem vzhledu.. Co mam po porodu brisko tak ho nepritahuji, a to jsem nperibrala moc.. A on teda zase krasavec neni 😖 Uz me nebavi porad neco zkouset, mam i svou hrdost.. takze ted na chvili prestanu cokoliv podnikat..
Take jsme o vikendu s nim to resili a vypalil, ze ho ted nepritahuji jako drive, a nevi tedy cim to je.. a ze uz je unaveny z toho jak na nej tlacim, ze uz jen kvuli tomu se mu nic nehce.. Tedy rozhovory o tom povazuje za tlaceni.. Take jsem si rikali ze udelame obcas pekny vecer, svicky, a tak.. jenze to se neopdarilo a ja jsem s nim chtela mluvit.. a on na to ze uz to citil, ze neco behem tydne ocekavam a ze neco _musi_ udelat.. a to pry povazuje za hrozny tlak a nic se mu necce.. Tak chtel po me at mu dam klid mesic dva a vubec o tom nemluvim, nenarazim na nic apod. Je to zacarovany kruh.. Kdyz nic neresis je to spatne, kdyz resis - tak tlacis a to je take spatne.. No nevim.. Kazdopadne ted je to o neco slozitejsi, jak psala Dukie, rozhod uz neni tak snadny jako drive.. kdyz je syn, kdyz on syna miluje a v ostatnich vecech nam to klape..
Ale sex teda chybi.. Jeste je pak varianta - milenec.. 😒Ale v tom reseni nevidim, prece nam zenskym nejde jen o pouhy sex..nekdy si rikam ze bohuzel..
Kazdopadne dukie drzim pesti a dam zase vedet..