S dvěma dětma nemám už ani chuť na sex

micik001
10. lis 2009

Ahoj, mám dvě malé děti (2 a 4 roky) a po dvou těhotenstvích a dvou ročních kojeních mi ne a ne naskočit chuť na sex. Přes den mne okupuje malá, odpoledne obě děti a večer jsem unavená a jediné, na co myslím, je klid... žádné fyzické doteky, prostě sama pro sebe. Chuť na sex mám tak 1-2krát do měsíce, ale jinak vůbec... A začíná to být doma problém 😢

momin
16. lis 2009

Pila sem cely vecer vinko tak pak chut byla.... 😎
Uz to ale opravdu neni ono..uz to mezi nama tak nejiskri..zajimalo by me jestli to tak vidim jenom ja nebo i pritel...

rimmel
16. lis 2009

spytaj sa ho 😉 fakt to je to najlepsie co mozes spravit, na rovinu poriadne sa s nim porozpravat..vela parov dnes fakt medzi sebou vela nekomunikuju ☹

momin
16. lis 2009

Ja se bojim ze mi rekne ze je to pravda ze to tak vidi taky.. 😒 ☹

rimmel
16. lis 2009

no tak sa pravdu aspon dozvies skor..lebo raz by si sa ju aj tak dozvedela....ja byt tebou, vazne sa porozpravame, o vsetkom, ci tomu chceme dat sancu, co nas drzi po kope, ci zapracovat namanzelstve, ci sa lubime...ak sa stale lubite, skuste manzelsku poradnu ci take daco

ja uz extremy pisem ale nikdy nevies 😉 urcite sa treba o vsetkych tvojich pocitoch muzovi zverit...a potom aj on tebe..naozaj ver mi 🙂

mywiel
16. lis 2009

Laska ma vela podob a casom sa meni, vyvija, je normalne ked ste bezdetni a na zaciatku ste len dvaja a dobyjate sa, mate motyle v bruchu ked ste zalubeni, ale laska nezmizla, detmi sa to puto viac upavni, poznate sa, ver mi, ze keby ste sa mesiac nevideli boli by ste celi bez seba kedy sa zase stretnete, nie je to nic dramatické, proste vztah sa vyvija a prisposobuje aj rodine ale to neznamena ze sa nemate radi a ze vam na vas nezalezi nie? 😉 Skus sa na to pozriet z druhej strany, mali by ste lepsi zivot bez deti?

momin
16. lis 2009

Urcite bysme nemeli lepsi zivot! maleho milujeme oba dva! A mame radi i sebe a zalezi nam na sobe..ted sme byli bez sebe 4 dny a opravdu mi chybel. I on mi napsal sms-ku ze uz mu chybime a tesi se domu..

rimmel
16. lis 2009

mywiel ma pravdu.....

neni to lahke mat deti a este k tomu mat krasny vztah....ale i ked sa znova opakujem fakt ta komunikacia je velmi dolezita 🙂

saska.t
16. lis 2009

ahojky kocky

tak ja mam s manzelom krasny vztah ale....
vobec sa mi s nim nchce milovat ☹ myslela som si ze je to z HAK , tabletky som zmenila ale stav sa nezmenil...
drahy to toleruje a chape ale netusim dokedy 😅 chape ze mam s malou dost roboty a aj urcite psychicke vycerpanie no ja som uz z toho sama nestastna... mala som rozhovor s mojim gynekologom a ten ma upozornil ze je to bezny stav zien s malymi detmi a nerovnovahou hormonov a ze sa to casom spravi, ale dokedy este budeme cakat??? 😠 komunikaciu mame velmi dobru a o vsetkom a naozaj sa tvari ze chape ale ja uz ten svj stav nechapem 😅 😕

micik001
autor
16. lis 2009

Saska - jako bys mi mluvila z duše. Založila jsem tohle fórum, protože jsem chtěla zjistit, zda jsem normální. A z reakcí jsem pochopila, že něco dělám blbě. Že bych se měla více snažit, přemoci a že by to mohlo naskočit zpět. Když se mi nechce (to je asi 29 večerů z měsíce - ne února...), tak prostě manžela k sobě ani nepustím. Nemám na to chuť a jakékoliv doteky mi předem vadí. On se dost snaží, je trpělivý, pomáhá mi s dětmi, jak se dá, třeba o víkendu si je vezme na celý den, abych měla klid. A já potom večer stejně usnu, takže je zase sám - stejně jako ostatní večery. Nevím, co s tím. Přitom, když k sexu dojde, tak se mi líbí...

rimmel
16. lis 2009

baby ja radim jedno...premozte sa na zaciatok, snazte sa viac..lebo naozaj cim viac sexu mate tym viac ho chcete a opacne

my sme sexovali tak 3-4krat tyzdenne dakedy iba 2 a posledny tyzden kazdy den! sama seba nechapem, unavena som rovnako, ale ked to mas kazdy den, chces to...moja mysel by mozno aj sla spat ale telo, tam dole...no ako to neslusne poviem, som nadrzana! 😀

mywiel
17. lis 2009

Snazit sa musia obaja, aby ten vztah neupadol. Ved tu nejde len o sex ako taky, ked vas vasa polovicka pritahuje, niekedy staci masaz, prijemné dotyky, lezat v naruci a rozpravat sa, pusinky a pride to samé, alebo ste si zobrali niekoho koho len platonicky milujete? Neviem proste sa treba zamysliet, deti nemozu urobit vo vztahu az taku zmenu len pretoze ste teraz unavené, vytazené. Ked ti manzel pomoze a unavena nie si a aj tak po nom netuzis tak tam bude nieco viac. No a treba skusit vysadit HAK na urcity cas a zistit ci sa citis inac, lepsie, libido je droga, ked sa nesexuje tak to coraz menej chyba, takze treba to riesit kym je cas. Lebo chlap od prirody je tak stavany, ze to potrebuje a dokedy bude mat trpezlivost cakat? Nepoviem prvé mesiace ale potom by to malo nabehnut. Vsimla som si ze niektoré zeny su tak zaujaté rolou matky a kojenim, ze chlapa proste odstavia na vedlajsiu kolaj, lebo ho momentalne nepotrebuju, proste splodil, svoju ulohu splnil a....
Takze toto su otazky nad ktorymi sa treba zamysliet. Drzim palce. Ale ked je snaha tak nic nie je stratené. 😉

saska.t
17. lis 2009

micik - no aspon nie som jedina 😉

mywiel - rimmel - sice ste to krasne napisali ale skutocnost je bohuzial ina 😉 nie som zaujata rolou matky a uz vobec nie kojenim, fungujeme tak ako predtym, som energicky vitalny clovek nie usadena pipka ktora sedi s detmi doma 😠 ale po porode sme mali fazu ze sa mi chcelo a vsetko bolo ok, zacala som brat HAK stav sa zhorsil tak som ich zmenila ale ziadna zmena neprisla.... nepripisujem to tolkej unave kedze v noci nemozem spavat.... je to proste nechut a radite premoct sa??? milovat sa s muzom nasilu?? uz ste to skusali aky je to pocit ked je to nasilu? asi ie inak by si mi to neradila, okrem ineho ked sa uz premozem je to fajn ale urcite by sok sa tak nechcela milovat stale...
mam dobreho gynek. a ked ten povedal ze je to normalna faza tak este pockam mam tolerant. draheho a urcite to este pochopi 🙂

momin
17. lis 2009

Mywiel presne tak se pry citi muj chlap.. ze odvedl svoji praci a ted uz ho nepotrebuju!! :( Tak sem to ale nechtela.

mywiel
17. lis 2009

Saska to je len priklad s ktorym sa stretavam u kamosiek, nikoho som konkrétne nemyslela, len rozmyslam nahlas nad cim sa treba zamysliet, lebo verim, ze chlap moze byt po case frustrovany ked je odmietany... 😒 V kazdom pripade nie sme dochodci ale mladi ludia a je prirodzené chciet este v nasom veku sexik, takze treba vysadit na mesiac HAK a zistit, proste skusat, hladat riesenie ale urcite to tak nenechat. 😉

mywiel
17. lis 2009

Saska ako som pisala chlap sa nebude citit odmietany, ked mu naklonnost prejavis aj inac, masaz, pusinky, ved je tolko sposobov ale naivne verit, ze bude tolerantny rok zas len priklad tak to je ako pstros pchat hlavu do piesku a nechciet nic vidiet. 😖

mywiel
17. lis 2009

micik pise ze zacina to byt doma problém ze nema viac chut na manzela potom vznikaju rozvody a na vine nie je chlap... ☹

mywiel
17. lis 2009

Rozmyslaj co ta nazhavi, a povedz to manzelovi, nikto nevie citat myslienky, proste mu daj navod, nech nieco vymysli, prekvapko, prijemny kupel pri svieckach a hned to bude iné, treba sa snazit obaja, chciet toho druhého prekvapit, mat trosku fantazie, ved si spomente aké to bolo na zaciatku boli ste ochotné urobit vsetko nie? Ja tu neradim, ze sa mas milovat nasilu ked ti je to proti srsti, ale urcite to treba riesit, lebo vase manzelstvo tym moze velmi stradat. Nechcela by som byt na mieste chlapa, keby ma niekto stale odmietal tak by som si myslela, ze ho nepritahujem, ze ma ten clovek uz nemiluje. A moze sa stat, ze manzel uz na teba nebude naliehat ale najde si nahradu, co by som ti nepriala, lenze ked niekoho odmietame? Mna keby manzel odmietal tak by som to velmi tazko znasala a keby uz nenaliehal tak by som si myslela ze niekoho ma. Sex je odovzdat sa druhému, je to dovera, chciet davat a prijimat. 🙂

mywiel
17. lis 2009

Co das to sa ti vrati 100 nasobne aj neha od partnera. 😉

mywiel
17. lis 2009

Zeny co odmietaju svojho partnera prichadzaju ovela, v podstate skodia sami sebe a to je skoda.

mywiel
17. lis 2009

Momin tvoj malicky je krasny, a mas sexi chlapa 😉 😀 je fakt ze ak este kojis tie hormony su este neustalené. Ja som rodila 22 hodin a niezeby chut nebola ale blokoval to strach, proste z bolesti, keby manzel na mna mierne diplomaticky a s laskou netlacil tak sa k sexu asi tiez nedostaneme, lebo prekonat ten strach po porode ci to bude bez bolesti nebolo jednoduché. Bol nezny a trpezlivo na to isiel ale nevzdaval sa a ja som mu vdacna, ze ma do toho trosku dokopal, lebo ja som to uz nechcela skusit nikdy.... 😅 😀 😀 Lenze u mna to nebola nechut ale strach z bolesti po porode, takze to je iné. 😅

mywiel
17. lis 2009

Pisem si tu sama, tak idem, vsak si to neskor precitate.... 😅 😀 😀

rimmel
17. lis 2009

mywiel aj ten strach moze sposobit trosku nechut..u mna to tak bolo na zaciatku..tak som sa bala ze ma az chut presla ...ale uz to je v poho i ked dakedy, vzdy na zaciatku sexu to este neni 100% stale mam strach+som bola nastrihnuta..celkovo to este neni take ako to byvalo a asi ani nebude ale sama na sebe viem ze psychika robi vela 🙂

mywiel
17. lis 2009

1 rada vazelina je fajn... 😉 😀

rimmel
17. lis 2009

no my pouzivame lubrikant ale aj tak..podla mna to mam skor v hlave a bojim sa a tym sa vchod ako keby uzatvaral a az ked sa ukludnim, ide to lahsie, ale posledne dva mesiace uz je to ovela lepsie, predtym to trvalo dost dlho kym sa uplne dnu dostal 😕 a teraz je to par sekund ale hned na jeden sup rychlo sa neda a ani nechcem, bojim 😀

mywiel
17. lis 2009

2 pohare cerveného vinka.... 😉 😀 lubrikanty nemam rada chladia a tecu.... 😅 😀 😝

rimmel
17. lis 2009

mne to nevadi 🙂 a alkohol my nepijeme 😅

katty6
17. lis 2009

Ahoj holky, tak po precteni toho vseho co pisete zacinam mit pocit, ze snad nejsme s manzelem "normalni".. 😒
Dokonce vam holky zcasti vase chlapy zavidim 😅 Ovsem chapu ze asi neni cemu a ze cele to je vytrhnute z kontextu a "zavidim" jen konkretni aspekt..
U nas je to s manzou naopak. To on odmita sex 😠 Vlastne to nejak uz u nas bylo od zacatku vztahu,ze nase pozadavky byly trochu odlisne. On chtel mene nez bych si prala ja.. Ale porad to bylo dobry. Co jsem otehotnela, tak prestal uplne spat se mnou. A to jsme se oba na mimi tesili, z nevery ho nepodeziram, to bych poznala, ucitila.. V tehu jsem to chapala, protoze jsou chlapi kterym vadi brisko a vubec cela ta predstava, ze se miluji s tehotnou zenou. Ke konci tehu jsem na to ani nemela chut. Tesili jsme se na mimco a zkratka nase pozornost byla nekde jinde. Ale myslela jsem si, ze se k nemu chut vrati az budu po porodu.. resp. prislo mi vubec divne ze nema chut..A to mame funkcni vztah, o vsem mluvime apod. Tak prave od nej jsem dozvedela ze nema proste chut, celych 7mesicu co jsem byla tehu.. A jak se narodil syn, tak sexovat jsme nezacali 😕. Ted skoro sest mesicu po porodu jsem na sex dostala chut, neni ovsem takova jako byla pred tim, ale zase neni nulova jako u manzela. Docela me to trapi, pripadam si mene atraktivni, mene "zenska" a celkove mi chybi pomazleni jelikoz ani toto nepraktikujem. NAjednou jsou z nas jen rodice a pratele, ne manzele v plnem slova smyslu. Manzel take rika, ze uz si na abstinenci zvykl a ani mu nepripada ze je neco divneho, ze mu neco chybi 😨
Zajima me take jak jste to mely vy s clapi, jestli u nich take bylo nejake obdobi kdy meli mensi zajem o sex? A jak z toho ven?

rimmel
17. lis 2009

u chlapov je to ine ako u zien ked ide o sex..chlapi su vseobecne viacej na sex 😀 pudy nepustia no....

katty normalne to urcite neni, nema zdrav. problemy? ci malo testosteronu ? lebo zdravy clovek ak ho partnerka pritahuje, chut na sex prosto ma..ja neviem 😒 tym nehovorim ze ho nepritahujes ale moze to byt...

no som zvedava co ti ini napisu 😅

natashkaa
17. lis 2009

ehm.....no ja mam zas skusenost teda aj z okolia, ze sexuchtivejsie su prave zeny 😀 nepocitam zeny tehotne po porode kedy je to utlmene

katty6
17. lis 2009

rimmel, mozna mas pravdu ze ho nepritahuji.. jenze alespon nejaky zajem o to podle me zdravy clovek musi mit.. beru to jako fiziologickou potrebu ktera se musi jednou za cas ukojit, jako treba hlad ci zizen..jenze on ted nema absolutne zajem o sex, ani o eroticke video ci neco takoveho..A take me vydesilo ze je schopny tak dlouho abstinovat (pry si to neudela ani sam) a to po te, co ta funkce nejak pravidelne fungovala..
Do poradny teda jin nechce, talze vazne obavam se o nas vztah.. jak to bude dal.. protoze ja abstinovat cely zivot nechci.