S dvěma dětma nemám už ani chuť na sex

micik001
10. lis 2009

Ahoj, mám dvě malé děti (2 a 4 roky) a po dvou těhotenstvích a dvou ročních kojeních mi ne a ne naskočit chuť na sex. Přes den mne okupuje malá, odpoledne obě děti a večer jsem unavená a jediné, na co myslím, je klid... žádné fyzické doteky, prostě sama pro sebe. Chuť na sex mám tak 1-2krát do měsíce, ale jinak vůbec... A začíná to být doma problém 😢

kalu
28. lis 2009

Katty, k tomu, co už jsem ti napsala, ještě musím (po přečtení tvého posledního příspěvku o tom, jak manžel kritizuje tvlj vzhled ) dooplnit : jak může takový (promiň mi to, prosím 😉 ) ošklivý nepřitažlivý chlap, kritizovat takovou pěknou babu jako jsi ty. Nechápu. Říkáš, že on je ujetý na vzhled ? Že by chtěl silikonovou vychrtlou modelku z televize. Promiň, ale už se někdy podíval do zrdcadla ??? (a já při své povaze bych mu to i řekla)

Už když jsem se poprvé podívala na tvé fotoalbum, tak mě bouchlo do očí, jak taková pěkná ženská má takového nehezkého a doslova nepřitažlivého chlapa. Ale což, každý má jiný vkus,a i ve svém okolí znám takové vzhledově "nesourodé" páry a nikdy bych tohle nikomu neřekla, protože člověka dělá hlavně povaha. Nicméně mě dokáže vytočit, když takovýhle "zjev", kritizuje svojí krásnou (a to mi myslím potvrdí i ostatní ) ženu za to, jak vypadá a štítí se s ní milovat. Sorry, ale já jsem upřímný člověk (někdy až moc) a musela jsem to napsat, snad se na mě nebudeš zlobit.

filipal
28. lis 2009

Kalu, takyto podobny nazor som sem uz kedysi napisala, ze Katty je kocka a jej muz je totalne nekriticky... 😒
veru, zda sa, ze ma totalne zdeformovany vkus z P a podobne. vsak nakoniec vsetky komercne casopisy hyria takymito umelymi zenami... to je velke nebezpecenstvo aj pre mlade dievcata... treba proti tomu aktivne bojovat, lebo vela psychiatrov a psychologov to poklada za prvu pricinu anorexie, bulimie a pod...
svedci to ale aj o osobnosti muza. moj muz ma napriklad uz aj na vysoke opatky taky nazor, ze ho nepritahuju, lebo priam citi ako v nich zena trpi...je skor za prirodzenu krasu...

kristufka
28. lis 2009

momin - od začátku takhle nevstává, nejdřív v 10 pak ve 12 a pak už jede po hodině. Ale dnes poprvé se vzbudila až ve 2:41!!! 😵 No byla jsem v šoku. 3 hodiny nerušenýho spánku. Nádhera.
Tchyni pošli někam, je to pěkná kravka (četla jsem tu diskuzi co vám provedli), aspon že ti teda mamka vypomůže, když se na druhou stranu rodiny nemůžeš v NIČEM spolehnout. Humus to je. Fuj.

kristufka
28. lis 2009

Katty - to je příšerný co tady píšeš. Nemůžu teda souhlasit že to je až takovej tragéd bijící do očí ale rozhodně fešák to neni a rozhodně to už vůbec neni typ člověka co si může vybírat a nárokovat. Jsi fakt moc krásná.
Víš ještě mě napadá, jestli nemá pocit že tě má už úplně jistou, že nemá potřebu tě dobívat, dávat najevo, že jsi žádáná. Takhle to měla ta kamarádka. Jednou si večer zajistila hlídání od kamarádky když jí děti usnuli a šla se ségrou na kafe (hned vedle baráku aby byla k dispozici) no a ten její přišel domu a ona nikde. Neřekla mu že byla se ségrou prostě jen že šla na kafe a proč by jako nemohla. Začalo to v něm hlodat, projevila se u něj trochu žárlivost a trochu to jejich vztah nakoplo - jasně nevyřešilo to vše, ale jeho to aspon trochu trklo.
Takovýho jak píšeš jsem měla jednou přítele - jenže jen přítele, žádný děti, žádný závazky. Bylo to stejný. Prsa úzký pas. V době kdy jsem s nim byla jsem vážila 52kg (167) takže si myslim dobrý, jenže pro něj jsem měla zalitý kotníky větší stehna a proč sakra jsem jedla KNEDLÍKY a cože? celou 100g čokoládu???? Byl to deb.l. Taky koukal na P a taky si myslim že ho to dost ovlivňovalo. No hrozně toho tvýho chlápka v něm vidim. Což mě mrzí. Jenže vy to máte po porodu. Jeho dítěte. To je síla. Narostli ti prsa a páníčkovi se to opět nelíbí. Pro něj jsi teď už jako matka. No musim končit, protože mě to začíná vytáčet čím dál víc. A už bych musela být asi sprostá což bych nerada. 😠

kristufka
28. lis 2009

Jo a ještě ten můj ex co byl stejnej jak ten tvůj byl taky takového vzhledu že by si člověk pomyslel že ten by měl být rád za cokoliv, jenže evidentně jsou tyhle týpci dost vybíravý 😀

rimmel
28. lis 2009

kalu ma pravdu tiez by som sa za katty muzom neotocila prepac katty..ale asi si to uvedomujes aj ty nakolko mam taky pocit ci si to pisala ze si s nim lebo je taky dobry a rozumiete si 😎

katty6
28. lis 2009

Holky, ono je to komplikovanejsi nez se zda na prvni pohled.. 😔 Take se divim odkud se takove naroky berou u zdanlive obycejneho kluka z vesnice 😨
U nas to bylo uz od zacatku, tedy nebylo vse uplne hej jak jsem pochopila pozdeji. Tehdy kdyz je clovek zamilovany tak je slepy..U nas ve vztahu on byt "studeny cumak" ja - ta kdo vasnive ho chtela, milovala. JEnze evidentne on od zacatku necitil ke me stejnou vasen co do fyzicnosti.. Resila jsem to s nim, dlouho nechtel nic rikat, nechtel se otevrit a pak najednou z nej vypadlo to co jsem tu popisovala, vysvetloval svou "nevasen" tim vzhledem. To je asi jedine co ho napadlo jak to muze vysvetlit. Ja osobne si myslim ze problem bude nekde jinde ☹
Take kdyz jsme chodili a citila jsem ze asi ho moc nepritahuji fyzicky (zena to pozna moc dobre, navic jsem mela pred tim partnera kteremu jsem "vonela" a s kterym to klapalo p ostrance fyzicke), jsem to moc neresila, jelikoz jsem byla dost zamilovana a toto jsem povazovala za mene podstatne ve vztahu. Nekdy ale me to hodne zralo, premyslela jsem jestli tedy je toho vubec schopny.Tenkrat jsem objevila jeho denik a precetla jsem ho. Pdsala tam prave o vasni k nejake jine slecne, ktera ho ale nechtela.. Tak jsem pochopila ze je toho asi schopen ale za podminky ze dotycna ho nechce.. Smutne. -ja jsem ho naopak vzdy chtela. Proto jsem mu jaksi "nevonela a nevonim" .. Staci kfdyz jsem studena, a zacinam premyslet ze si najdu jineho tak najednou ma o me zajem i fyzicky ho pritahuji. Jenze to by znamenalo ze proste nemuzeme byt spolu pokud to funguje za techto podminek.
Bylo mi to hodne lito, a lito i ted, neni zrovna nejhezci (to mi rikaly i kamosky) apod, ale ja ho mam rada ne kvuli tomu, asi jsem mimo ☹ Na druhou stranu mu rozumim.. On to popisuje jako nejaky podvedomy mechanismis kteremu sam nerozumi, vedome rika, ze jsem kocka, ze se divi jak to ze jsem s nim, ze jsem moc prima clovek, ze je mu se mnou moc dobre, ze me miluje...ale tohle fyzicno nejak mu nefunguje, pry nechape proc kdyz jsem tak pekna.. ale snazi se na to prijit a jedine vysvetleni co nasel jsou ty prsa, ted zase to kojeni, porod..
Cetla jsem ze jsou chlapy ktere to hodne ovlivni, proste jsou citlivejsi.On je prave takovy typ, citlivy, domyslivy, premyslivy.. To je i ten duvod proc jsem se nemohla na nej vyprdnout, nebylo to tak jednoznacny jak popisuje svou zkusenost s nejakym chlapikem kristufka..

Mozna to podporuji sama ze jsem ta ktera se snazi pochopit, najit reseni, nechce tlacit, protoze ma k nemu uctu jako k lidske bytosti, nechce delat sceny, vyhrozovat rozchodem apod.. Take verim ze tyhle extremni metody nejsou nejucinnejsi. Jsem jakoby na rozcesti, na jednu stranu je mi ho lito, protoze ho miluji a na druhou stranu je mi lito sebe a citim vztek na nej za to ze me v podstate neceni, nekdy i ponizuje svymi priznani, nezajmem...

rimmel
28. lis 2009

no proste ho nepritahujes lebo je gay...a to ze ho modelky pritahuju to je len klam..prtahuje ho ta krasa....ta "dokonalost" znova hovorim, moj kamarat gay, tiez vie ocenit krasne zenske telo

rimmel
28. lis 2009

😀 ale mna neber vazne! to si iba ja myslim lebo mi to cele nejak nedava zmysel..jednozncne je to cele divneee

katty6
28. lis 2009

Rimmel, informovala jsem se a pry kdyby byl gay, tak se mu nelibi velka prsa a take se nediva na pecko urcene pro heterosexualy (klasika chpa a zenska si to rozdavaji)..

rimmel
28. lis 2009

mozno to sam v sebe potlaca a nechce si to pripustit..ale ja iba nahlas rozmyslam katty fakt ti drzim palce je to nezavideniahodna situacia 😒 a ty si taka krasna baba a zasluzila by si si poriadneho "chlapa" ako sa patri so vsetkym co k tomu patri.

jana.sun
28. lis 2009

ahojte holky, tak jsem to tu pročetla a člověk neví, na co dřív ragovat - teda!!! dějí se věci!!!!
Manžel viděl, co čtu, tak už sem chtěl přispívat - nevím teda co??? ale asi si chtěl postěžovat - páč já jsem ta, která má tu menší chut na sex než on 😅 😅 😅

tak jsem ho usměrnila, že nejvíc je to tu ted o tom opaku - kdy chlap nechce -tak sklapl 😅 😅 😅

ne, ted konec srandy. ptala jsem se ho na tu vůni, jak tu řešila Dukie a on říkal, že nic na mě nezpozoroval. U porodu byl až do konce a to prosím se nejdřív necítil být u toho vůbec - nakonec tam za mnou dojel a zůstal až do konce - za což jsem mu nesmírně vděčná - a viděl i "v přímém" přenosu, jak mi malého páčili, páč byl KP a při průchodu hlavičky zvedl obě ručičky - no pohled to asi nebyl moc příjemnej - mm docela zezelenal -ale ustál to a chut na sex mu to rozhodě nevzalo! ale taky jsem četla o tom, že se to stává, že to chlapa odradí.

Katty - tvůj problém je fakt teda docela průser - promin za tu upřímnost - ale docela zapeklitá situace a dost nefér vůči tobě jako ženě. jsi v bludném kruhu -máte spolu dítě, ale jako "partneří" spolu moc nefungujete - podle mě tedy sex do vztahu patří, i když není to nejdůležitější. na tvém muži mi vadí jedna věc - když ho teda nepřitahuješ, což tak neomaleně dal najevo a nechce s tebou sex - tak proč se ti nevěnuje jinak - však máš své potřeby a on ti je může splnit i jinak než přímo tím stykem - jsou snad i jiné metody, jak ženu uspokojit a když on nemá svou potřebu, tak snad má ruce, či ústa, aby aspon občas uspokojil potřebu tvojí a bez řečí atd.... tím chci říct, že často bývá, že ženy nemají chut na sex, ale partnerovi "pomůžou" aby si to furt nemusel dělat sám, že....jsou tu i takové případy -a co si budem nalhávat, je to běžná situace, obzvlášt po porodu, při dětech....
ještě mě napadá, jestli třeba nebere nějaké prášky, které mají za vedlejší účinek potlačnou sexuální touhu - třeba některá antidepresiva to dělají. 😔 😔 😔
a jak tu psaly holky, ty jsi fakt kočka - tak tvého muže tím víc nechápu 🤐

zanett
28. lis 2009

katty - jen me tak ze zvedavosti zajima, jak sis ho vubec nasla? Co te na nem zaujalo? Chapu, ze se ti treba libi jeho vlastnosti, ale clovek prece nezna neci vlastnosti, kdyz se s nekym seznami, nejdriv vidi vzhled - a bud se mu ten clovek libi, nebo ho necim vizualne zaujme a to pak preroste (nebo nepreroste) v to, ze ma chut toho druheho poznat lip, vzhled proste otevira dvere. Ja ale nechapu, jak te mohl on necim zaujmout (tedy z fyzickeho hlediska) - promin za tu uprimnost, je to prece jen tvuj manzel a asi bych o nem takhle nemela mluvit, ale mne se jako chlap vubec nelibi (a ja mam fyzicke naroky na muze obecne nizsi, sama ziju s partnerem, kteremu je 52 - mne je 26, takze jsem u nej zvykla na vrasky, povadlou kuzi atd, ale kdyz budu brutalne uprimna, tak tvuj manzel vypada daleko hur nez kdejaky padesatnik - strasne se omlouvam za takovou krutou uprimnost, ze o tvem manzelovi mluvim takhle nehezky, ale mne proste nejde do hlavy, co na nem mohla kdy holka jako ty videt?!?!?!?!?! Cim te ze zacatku zaujal? No necim asi ano, protoze myslim, ze ty patris mezi nas, ktere si muzeme vybirat (ano, to byla neprima samochvala ha ha 😀 )...? 😎 Tak proc sis vybrala zrovna jeho?

tatata
28. lis 2009

..podla mna jej manzel vyzera v pohode, ziadny krasavec ale ani ziadne zviera... nerieste uz tolko ten vzhlad 😉

katty6
28. lis 2009

Zanett, kritiku odpoustim, je to kazdeho nazor.. Manzel se mi nejevi jako zvire ci co, je pro me i ted sympaticky,
ma pekne oci, prijemne vystupovani.
Kdyz jsem ho videla poprve, tak se mi nelibil, ale zaujal me svych chovanim, on se moc hezky dvoril, byl vtipny, nezny, citlivy.. Libila jsem se mu, tak to daval najevo a bylo mi to prijemne.. Hlavne ze byl citlivy, mel pochopeni a rozumel zenskym starostem, byl take v pohode, stedry, starostlivy,hodny a take jsem poprve videla u nej doma pecko a tenkrat za mlada mi to prislo nejak sexy, protoze mi to prislo ze bude zrucny a dobry milenec.. 😅No, byla jsem naivni.. No a pak uz jsem byla zamilovana a slepa.. nakonec nebyl tak sikovny milenec, ale citlivy porad je, s kazdym pokeca, s kazdym si rozumi, je jakoby v pohode.. Ovsem jen na verejnosti, doma si muze dovolit byt brucoun 😖
To jsou ty vedome motivy, pak bude spousta nevedomych, jako ze mi hodne pripomina meho tatu 😅

zanett
29. lis 2009

katty - tak to jo 😉

kubaka
29. lis 2009

on ji asi upoutal tím, jakou má duši a chování - nikoliv vzhledem. Tím, jak se chová, jak je citlivý, okouzlující, chápavý.
zanett , vzhled pořád přeceňuješ - mezi dvojicí funguje chemie, která se vzhledem nemá nic společného.

zanett
29. lis 2009

kubaka, ja vim, ja jsem se nikomu nevysmivala, jen jsem to chtela pochopit vic 😉 Kdyz to beru podle sebe (a podle mych znamych, kolegyn, kamaradek), tak se vsechny shodneme na tom, ze vzhled je 'vstupni brana' - proste kdyz nas nekdo nezaujme vzhledem, tak mame min duvodu ho chtit poznat vic a zjistit, ze je treba citlivy a chapavy, protoze nikdo to nema napsany na cele, ze je tolerantni, chapavy, zabavny a citlivy. Ale to, jak kdo vypada, to je jasny hned. Samozrejme i ja znam nekolik velmi atraktivnich blbcu 😀
Kubaka - nemyslim, ze bych vzhled precenovala, zijeme ve velmi vizualni dobe (at uz se to nekomu libi, nebo ne) a mladi lide vetsinou kladou duraz na vzhled a potom az na to ostatni, cim je clovek starsi, tim mene pro nej vzhled znamena. No a katty psala, ze kdyz s manzelem zacala, tak byla velmi mlada...

zanett
29. lis 2009

jo a jeste jsem zapomnela: udajne si lide podvedome hledaji protejsek, ktery je jim i vzhledove podobny. To teda asi neni pravda 100% (vsichni zname krasky, ktere maji osklive pritele stejne jako atraktivni muze, kteri ziji s osklivkami - to je proste fakt).

silvik
29. lis 2009

Myslím, že je hodně subjektivní posuzovat lidi podle vzhledu.... Mě se ten chlap líbit může, jiné ne..... a naopak ..... Katty nedala na první dojem /píše, že se jí taky nelíbil/, ale dala mu šanci... Taky jsem měla takového přítele, který mě nepřitahoval, svých chováním vůči mě a postupným poznáváním jeho povahy se pak ale můj názor začal měnit a dotyčný začal tak nějak "krásnět" 😀 😀 😀 Ale stejně to nedopadlo, ale to už je do jiné diskuze.... 😉
Mě osobně třeba přijde Katty manžel taky docela sympaťák 😉 Držím palečky, ať se vše otočí k lepšímu a nemusí padat taková tvrdá slova jako odchod od manžela... ☹ 😉

silvik
29. lis 2009

Hele, ženské, jak tak pročítám ty diskuze, tak zjišťuju, že s těma chlapama jsou jenom problémy 😝 😀 😀 Jedni chtějí sex, když my ne, druzí jej nechtějí, když my jo, třetí další děti chtějí, když my ne, jiní je zase nechtějí, když my jo.... no fakt, že si vůbec s těma chlapama něco začínáme 😀 😀 😀 😵 😵

kubaka
29. lis 2009

vzhled je opravdu subjektivní - žádný ideál krásny není. Mě se třeba povětšinou nelíbí modelky. Připadají mi umělé, nelidské a ošklivé. A taková Claudia Schifferová mi přijde úplně nijaká a obličej má úplně křivý, působí studeně a frigidně
Na vzhledu druhého vidíme to, co chceme vidět. a to, jak působíme vyvěrá i z nás samotných. Člověk není mödní doplněk, aby mě zaujal jako pěkný svetr. Svetr mě nezaujme hlouběji, buď se mi líbí, nebo o něj nezavadím. Člověk má i další rozměr než vzhled, který obvykle zvítězí.
Prostě není to tak, že by sympatický člověk druhého odpudil vzhledem.

Takový Martin Chodúr vypadá na první pohled opravdu jako takový fotrovský usedlý týpek, nijak zajímavý , úplný opak Šmajdy s rozhalenou hrudí. Když jsem ho viděla poprvé, řekla jsem si, to teda není krasavec. Pak zazpíval ,, podruhé, dívala jsem se jak vystupuje, mluví a najednou se objevil obraz oduševnělého vyrovnaného mladého muže s ohromným darem. Teď mi přijde celý absolutně úžasný a a přitažlivý a "z postele bych ho nevykopala" 😀 😀
Navíc už má pět let stálou přítelkyni - taky žádnou krasavici, lehce při těle.
O tom jsou vztahy. Lidé opravdu krásní v očích druhého svou duší. pak na něm mohu milovat i to bříško, buclatý zadeček atd. Nevím, v jakých kruzích se pohybuješ, ale lidé se neberou kvůli vzhledu, ale kvůli tomu, jací jsou a jak jsou schopni založit a pečovat o rodinu.

zanett
29. lis 2009

kubaka - Nevím, v jakých kruzích se pohybuješ, ale lidé se neberou kvůli vzhledu, ale kvůli tomu, jací jsou a jak jsou schopni založit a pečovat o rodinu - tohle asi bylo na me, ze?

Ja s tim vsim souhlasim, ale manzel katty prece sam rikal, ze ona ho nepritahuje! Tedy, jemu jde asi hlavne o vzhled (v intimni oblasti).protoze kdyby ho vzrusovalo, ze katty je skvela, tolerantni zenska (coz je 😉 ), tak by mu stal nepretrzite (coz bohuzel nestoji, sorry za ten syrovy vyraz). Proto jsem se strasne podivovala, kdyz on (ktery rozhodne neni zadny krasavec) rekne pekne zenske, ze ho nevzrusuje...

filipal
29. lis 2009

mne sa inac tiez nepacia krasavci....pacia sa mi muzi zaujimavi, sarmantni, trochu plachi a roztrziti... sarm je v niecom inom ako vo vyzore. je to cela splet roznych vlastnosti.... pre kazdeho su dolezite ine vlastnosti. pre zrelu zenu (tym nemyslim vek) su najdolezitejsie hodnoty ako napriklad zodpovednost, obetavost a pod. krasa muza ako ju chape vacsina ludi je pre mna skor podozriva...a hlavne az prehnana starostlivost o vzhlad u muza...taky muz moze byt marnivy... nie ze by telesno nebolo dolezite...ano, je,ale fyzicka pritazlivost je o niecom inom.

viem, ze u muzov to funguje trochu inac. pre nich je naozaj vyzor zeny dolezitejsi. tiez maju nastastie rozny vkus, takze skoro vsetky zeny maju sancu, ze niekoho zaujmu... myslim si ze prilis atraktivny vzhlad je pre zenu skor nebezpecny... vyberat si moze, ale hlavne z povrchych muzov. ti, co su skutocne hodnotni, zvycajne nemaju odvahu oslovit krasavicu. ale uznavam, prijemny vyzor je dolezity ako prvy podnet k zoznameniu. ci sa vztah rozvinie zavisi od mnozstva okolnosti...

kubaka
29. lis 2009

zanett -ale snad se shodneme, že u kattyiného manžela jde jen o záminku, výmluvu jeho nezájmu. Jeho problém je někde v něm - pořád mi z toho vychází ta homosexualita či bisexualita nebo jiná sexuální disfunkcše, kterou si ještě nepřiznal a tak to svaluje na kattyino bříško - je to pěkná ženská, sama říkala, že ostatní ze na ní otáčí.
to, že má žena po porodu trochu bříško (které se bezpečně zase zatáhne) není rozhodně důvod, pro zdravého heterosexuálního manžela, aby se svou ženou přestal úplně spát už celý rok. to nemůže vydržet žádný zdravý chlap.

zanett
29. lis 2009

kubaka - to jo, to se shnodnem, ale alespon by si teda mel vybrat nejakou uveritelnou vymluvu 😀

sorrelia
29. lis 2009

Ahoj Katty

citala som tvoj uvodny prispevok. Tak ma napdlo, viem, ze mnoho ludi si mysli, ze su to hluposti. Ale co tak skusit konstelacie ?
Mam totiz pocit, akoby ste sa dostali do bodu, ked uz obaja dalej nedokazete ist. Do skutocnej podstaty celeho toho diania.
Je to jedna z mnohych ciest, ako skusit pochopit hlbku daneho problemu, a nejako ju aj vyriesit.
http://www.rodinne-konstelace.cz/

prajem vela stastia

katty6
29. lis 2009

Sorrelia, dekuji za dobry tip, uz jsem zapomela ze toto existuje. Pred nejakou dobou jsem se tim moc zajimala a dokonce manzel byl na seminari.. No bude dobre si to pripomenout znovu..
Zanett, moc dobre rozumim tomu jak jsi to myslela s tim vzhledem, Take me nastve kdyz nekdo posuzuje o nekom a pritom se nepodiva do zrcadla 😉 ale o tom to u nas neni, pes je zakopany nekde jinde..tusim ze nejakym zpusobem se na tom podilim i ja. Ted se snazim pochopi a prijit na to co muzu a chci udelat pro to abych se v nasem vztahu citila spokojena. Mozna prisel cas se vyprdnout na manzela a timto vyprovokovat ze se zamysli a bude chtit sam neco menit, protoze pokud ve vztahu jsem nespokojena jen ja tak on tudiz nema duvod do naseho vztahu investovat i byt jen kvuli me 😒

katty6
29. lis 2009

Jinak holky dekuji za podporu a napady 😉

filipal
30. lis 2009

Katty, ten tvoj postoj sa mi pozdava! 😉 posobis tak sviezo,nezaujato...super!!! 🙂 🙂