S dvěma dětma nemám už ani chuť na sex

micik001
10. lis 2009

Ahoj, mám dvě malé děti (2 a 4 roky) a po dvou těhotenstvích a dvou ročních kojeních mi ne a ne naskočit chuť na sex. Přes den mne okupuje malá, odpoledne obě děti a večer jsem unavená a jediné, na co myslím, je klid... žádné fyzické doteky, prostě sama pro sebe. Chuť na sex mám tak 1-2krát do měsíce, ale jinak vůbec... A začíná to být doma problém 😢

rimmel
10. lis 2009

a manzel ti pomaha s domacnostou? lebo ja ti verim ked ja som total vystavena tiez chut nemam ale v posl.dobe sa to lepsi, posl.tyzden normalne kazdy den :D

ono pozor lebo ked to takto bude pokracovat odcudzite sa ...co asi vies..skus sa s tym otom s muzom porozpravat..nech ta pomasiruje, sexy, nech si viac odpocinies.....

LEBO sex zacina v hlave 😵

vevusiatko
10. lis 2009

rimmel krasne si to napisala 🙂

mywiel
10. lis 2009

Ked je zena velmi vytazena v domacnosti tak asi nema chut este vecer aj sexovat, lebo je to tak sex zacina v hlave to je spustac, takze deti dat strazit starym rodicom a obcas si urobit vikend len pre seba a manzela. 😉

rimmel
10. lis 2009

vevusiatko dakujem 🙂

seherezada
10. lis 2009

To byl u nas taky velky problem, na dceru a na veskerou domacnost jsem byla jen sama a navic delala i manzelovi full servis, takze vecer jsem byla totalne vycerpana a tesila jsem se po celem dnu jen na to, az malou uspim a budu mit konecne klid. Jenze to mi vetsinou zacinala "druha smena", manzel cekal, ze ted prijdu za nim oblecena do sexy kosilky a vrhnu se na nej...
Na sex je on hodne zamereny, takze ho po me vyzadoval kazdy den a ja uz vse delala jen z donuceni bez jakekoliv chute.
Zila jsem svuj zivot s dietem a on si zil zase ten svuj, cili jsme zili dva zivoty kazdy sam, takze nutne muselo dojit k odcizeni.
Mrzi me to, ze nekdy to dite do vztahu bohuzel prinese toto odcizeni...

rimmel
10. lis 2009

seherezada nesuhlasim...dieta neprinasa odcudzenie .... ale iba a iba vztah partnerov berie vinu...vin seba a muza, nie dieta 😉

mywiel
10. lis 2009

Dieta za nic nemoze, mozu za to len dospeli a zla komunikacia, zena si tiez moze stanovit, ze chce jedno poobedie len pre seba a nechat dieta na starost par hodin manzelovi nie? 😕

bodka13
10. lis 2009

nezdá sa mi,že by Šeherezáda obvinila dieťa z odcudzenia sa s manželom...myslím,že chcela iba skonštatovať že aj keď sa na dieťatko tešili jeho príchodom sa veľa vecí zmenilo 😉
😕z čoho má viniť seba a muža?

neviem ako vy,ale ja som bola niekedy taká unavená,že som nezniesla ani aby ma hladkal...proste som potrebovala úplne vypnúť ☹ a to poobedie nie je zlý nápad-ale to by mi tiež skôr vyhovovalo keby som v byte ostala sama a vychutnala si ticho a kľud,možno kúpeľ alebo iba leňošenie pri telke

nie všetci starí rodičia si chcú brať deti na víkend alebo na noc 😒 ...tiež si to musíte dopredu naplánovať=dohodnúť s nimi...vy sa viete týždeň dopredu naprogramovať,že v sobotu si užijete s manželom??? lebo ja nie...je to o momentálnej nálade a pocitoch 😉

mywiel
10. lis 2009

bodka ale nejaké riesenie partneri musia najst aby sa neodcudzili, to ze prislo dieta a sa to zmenilo nestaci len skonstatovat, a strari rodicia su tu na to a tiez to vedia pochopit ze raz za dva tyzdne postrazit vnuca by malo byt radost a nie povinnost, a kto to iny zariadi ak nie partneri, oni sa musia snazit udrzat vztah nik iny to za nich neurobi, to je tak hrozné poziadat niekoho v rodiny, alebo krsnych nech postrazia dieta aspon jedno poobedie? Len lamentovanie nepomoze... 😕

rimmel
10. lis 2009

bodka13 z toho ma vinit seba a muza ze nekomunikovali a nevedeli sa pochopit a dostatocne sa nelubili..z toho.

my tu nemame ziadnu babku ci dedka, na vsetko sme sami a muz mi aspon raz tyzdenne zobere maleho porobote von a ja si dam bud dlhy kupel, ci si spravim nechty ci sa vyvalim a nic nerobim ci spim.

bodka13
10. lis 2009

🙂 tak nech vám to dlho vydrží 🙂

...nie všetky majú ideálnych partnerov a rodičov ochotných pomáhať 😉

dagina
10. lis 2009

Ahojky, Micík, přesto, že mám teprve jedno dítě, to je u nás hodně pobné. Lůca je naše vytoužené zlatíčko, ale bohužel nám to i něco vzalo. Manža to chápe, na malou jsem též sama, on chodí jako většina chlapů pozdě domů, babičky jsou v tomto směru na obtíž než aby pomohly, ale to si řeším v tématu "tchyně" 😅 . TAké nevím jak z toho ven, mrzí mě to, ale ta neskutečná únava, vyčerpání... mě úplně pohltí. Sice si udělám čas i na sebe když manža hlídá (kosmetika, cvíčo....), ale zase jsme u toho - buď hlídá manža nebo já, nemáme šanci si dáchnout spolu ... .
Jinak když malá spí, tak je stále co dělat, když je vzhůru neudělám nic, a ani se nechci okrádat o drahocený čas nějakým píglováním či vařením, který můžu věnovat malé..., no prostě je to bludný kruh....tak, a babo raď 😖 .

Hlavně nemám zájem poslouchat kecy - vždyť já stihnu uvařit, uklidit, na všechno mám hafo času, ještě i do práce při mateřské si chodím..., také mám takovou superznámou která stíhá vše 😝 , ale na dítě "kašle"

rimmel
10. lis 2009

dagina...presne viem o com hovoris co sa tej domacnosti tyka a casu...ALE

napr u nas to je tak ze ked je maly hore som s nim..ale dietatu sa nesmie venovat 100% casu, musi sa naucit aj byt samo, hrat sa samo..ci nehrat a len pozorovat maminkupri napr umyti riadu 🙂 lebo ja ked ON spi riad nehrozi ci sprcha, lebo to spusta strasne hlasny boiler..:D

cize ked je maly hore som s nim a ak vidim ze ho mozem 10 min nechat sameho napr vyvesam pradlo alebosi ho zoberem so sebou do kuchyne a umyjeme riady...ale su dni ked to nehrozi a musim fakt byt nonstop s nim

potom ked muz pride domov, zobere si ho, ja navarim chytro nam aj jemu a maly papa o 6 my az po 7 ked maly ide do postele..a v podstate po 7 hodine mame cas len pre seba 🙂 hodku z toho si dakedy ak chcem mozem robit co chcem, muz trebars robi hudbu a ja som na nete ci si citam ci kecam s kamosmi na skype a potom sme spolu s muzom az do 10-11 kedy ideme spat

ja viem ze tvoj muz chodi neskoro domov a asi v tom je chyba..a nedalo by sa ze by zmenil pracu?

rimmel
10. lis 2009

a to som este chcela povedat..ked maly spi tak serem na varenie ci ine domace prace..vzdy si jeho spanok vychutnam jedenim ci nicnerobenim a relaxujem 😉 riady pockaju 😉

momin
10. lis 2009

rimmel ty si vsude.... 😀 Holky je to fakt normalni ze tatkove jakoby zarli na prcky? Ze se nedokazou smirit s tim ze vsechna pozornost nepatri uz jenom jim? Nas tatka je na maleho super! Hraje si s nim..bavi ho to.. S nama je to ale horsi..porad mi neco vycita.. Nemluvim ani o tom ze sme spolu od porodu spali tak 5x... ☹ ¨jsem vycerpana z nocniho vstavani a tak nejak nemam naladu.... 😒

rimmel
10. lis 2009

momin ano som :D vzdy ked maly usne hopsa na konik dobre sa tu odreagujem

a neviem ci to normalni....u nas to tak vobec neni ..skus sa s nim o tom porozpravat...nech ti povie ako sa on citi a akosa ty citis...budte k sebe otvoreni a snazte sa pochopit jeden druheho 😵

momin
10. lis 2009

Rekl mi ze kdyby vedel jaka budu po porodu nezustane se mnou.Rikal ze neni stastny. Mam pocit ze nas drzi po hromade jenom Danielek. Kde beres silu se spritelem(nebo manzelem) jeste vecer milovat kdyz celou noc a cely den skaces kolem maleho? Mate asi silnejsi vztah nez my.. Neim jestli to ten nas vydrzi.
Je pravda ze sem se zmenila...sebevedomi po porodu mi kleslo ze 100 na 0 . . . Povadle bricho..7 kg navic... Byla sem sebevedoma holka co se rada bavila a uzivala si zivota,ted sem mamina a opravdu ziju pro maleho...

kristi
10. lis 2009

se priznam ze my se milujeme cca 2x tydne,ale me se nechce NIKDY a NIC z toho nemam 😢 pritom chlapa mam peknyho, sama se sebou jsem taky spokojena, ja nevim, co se stalo proste libido na 0. Asi vysadim anti a zkusim to nejak poresit....

rimmel
10. lis 2009

jooj momin nemas to lahke...a manzel ti v tom nijak nepomaha..ono ja sa citim ako take tucna prasa ale ked mi muz stale hovori aka som sexy ako ma na mna chut aka som krasna a ako ma miluje, hned mi sebavedomie narasta takze sa nevin ale skor jeho ze nestoji po tvojom boku v dobrom aj zlom a ze sa o teba nestara a nepodporuje ta..

neviem posudit ci budete spoluci nie..mne z toho co hovoris vyznie ako chumaj ale zase kazda story ma dve strany tkaze neviem 😒

a okdial berem energiu? z lasky a z jeho pohladu...ale zase ked som fakt unavena tak sex nehrozi :D

a vies co ti ja poviem ..kebyze s muzom uz nikdy nesexujeme, ani jeden druheho neopustime, vztah totiz neni o sexe..vobec...

sumaarum..podlamna by si bola stastnejsia s inym tipom muza
ale neviem.....☹

astrane
10. lis 2009

kristi-to vyzkoušej určitě...já při antiko měla chuť tak leda na jídlo...na mužskýho teda ne🙂
Po vysazení už jsem nebyla tak unavená ani nenažraná a rozhodně to bylo lepší i v oblasti sexu....tady za zkoušku nic nedáš 😀

giorgina
10. lis 2009

co je sex uz ani nevim ☹

momin
10. lis 2009

Ja si myslim ze vztah je taky o sexu-samozrejme ne jenom... Ale je hodne dulezity. Pritel se ze zacatku snazil,rikal mi jak me miluje,ze se mu libim.....ale po pul roku to proste vzdal. Ani se nedivim. me by taky nebavilo se nekomu pul roku "vnucovat"... Mam ho rada a rozchazet se nechci. Chci to zachranit. nejak to ozivit. Ale nevim co vymyslet. ☹

momin
10. lis 2009

giorgina a problem je v tobe nebo manzelovi?

giorgina
10. lis 2009

bohuzel ve mne, na sex mam chut pres den, ale to nejde zrealizovat. vecer jsem tak utahana, ze zalehnu a okamzite usnu.

rimmel
10. lis 2009

momin tak dnes vecer sa premoz a zved ho 😉 pekne sa namaluj, daj nejake pekne pradlo ak mas a ked pojdete vecer spat takto po pockaj v posteli ze co spravi 😉

ps.poradim ked maly cez den spi, aj ty si lahni a a ak zaspat nedokazes ason si takto odpocin..fakt to vela da 😉 ja to tak robim ak citim ze mam tazky den, malyna hodku zalahne a ja sup do mojej postele

momin
10. lis 2009

U nas byl vztah zalozeny hodne na sexu-samozrejme NE jenom-to bysme nechteli miminko,ale hral velkou roli.. nechapu co se se mnou stalo. A strasne me to stve! A u vas to tak je uz od porodu nebo to bylo dobre?

rimmel
10. lis 2009

monim my sme sexovali kazdy den!!!! aj pocaj tehotenstva a pre aj dvakrat takze tiez tam bolo vela sexu predtym

dnes uz len tak 3-4krat za tyzden..a to fakt tou unvavou je..a vies co, cimmenej ho mas, tym menej ho chces!!!

momin
10. lis 2009

Taky si rikam ze mozna kdybych se parkrat premohla a skusila tak pak bych treba zase mela chut.. je to tak mozne??

rimmel
10. lis 2009

ano....ono dakedy ked sa mne menej chce a aj tak sexujeme a potom si vzdy poviem jooooj sak je to take dobreeee ! 🙂 ale ked fakt chut nemas, nechces sa ho dotykat tak to ne...co ja viem hahasak skus nic za to nedas 😉

bihan
10. lis 2009

Jedna veľká pravda.. hlavne u žien platí, že čím menej ho máš, tým menej ho chceš 😉

HAK je veľký zabiják libida, to som si tiež vyskúšala.

Ja teda nemôžem povedať, že by som chuť na sex nemala, a jediné, čo v našom vzťahu zmenilo dieťa, je to, že nemôžeme sexovať kedy chceme, ale chuť je rovnaká, potešenie také isté.

Podľa mňa je hrozne dôležité aj to, čo pri sexe žena prežíva. Ak je to naozaj len povinnosť, ak ju muž nedokáže uspokojiť (naozaj je len minimum skutočne frigídnych žien), tak sa nečudujem, že sa žene do sexu po vyčerpávajúcom dni nechce.

Pre mňa je sex relaxom a v tom je ten základný rozdiel 😉