S dvouletým dítětem do řeky? Jak reagovaly vaše děti?

jajina.c
26. srp 2011

Milé maminky, mám dotaz, se synem chodíme do bazénu, v řece jsem s ním zatím nebyla, mám trochu strach ( v zimě jsme byli 3x kvůli průduškám v nemocnici ). Ale mám kamarádku, která má stejně starou holčičku a ta sní chodí na řeku každý den a jsou tam cca 2,5 hodiny ( vždy chvíli v řece a na dece ), chodila tam i když byly nižší teploty, pokud nepršelo. Syn se v bazénu pěkně vyřádí, ale já jsem také vyrostla na řece, ale pořád se nějak nemůžu odhodlat tam sním jít. Proto bych ráda věděla, kdy jste vzaly do řeky své děti poprvé Vy a jak dětičky reagovaly🙂. Díky moc a přeji Vám všem krásný zbytek léta.

jankadudova
26. srp 2011

Ahoj., Ja mam jeste maleho syna, ale jsem vodni zivel a pokud bych vedela, ze je reka cista, vubec bych navahala🙂 rozhodne cistci nez stojate vody rybniku...

benjik
26. srp 2011

jajina.c malá byla prvně před druhýma narozkama. stačí si zjistit,jaká je kvalita vody v řece a pokud dobrá,tak nic nebrání v koupání. jen pozor na případné spodní proudy.

lucisa
26. srp 2011

Souhlasím, pokud máš zjištěno, že voda neteče kolem nejvějšího podniku v okolí, dá se spolehnout na přírodní kvalitu (protože co si budeme namlouvat, vana to není) a hlavně je bezpečné dno, kde nehrozí pořezání, vypíchnutí oka o větve na břehu a pod., taky bych neváhala. Já na řece vyrostla a s dcerami jsme u splavu (pod splavem) chodívali také, ale teď máme 4 roky bazén, tak není třeba, jinak proč ne.

elvira
26. srp 2011

Záleží na tom, jaká ta řeka je - ale když si tam troufne kamarádka s prckem, tak to nejspíš žádná katastrofa nebude...
U nás jsme na říčku chodili - ale je tam hodně kamenité dno, místy dost hloubka, voda hodně studená a někdy i dost velký proud - takže teď zatím se to nedá.